Şimdi Ara

MERCEDES CLA ANA KONU (CLA45 AMG geldi) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6.398
Cevap
82
Favori
566.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Araba severler genel olarak ikiye ayrılır diyebiliriz sanırım; Mercedes'çiler ve BMW'ciler.

Ben de yıllardır BMW'cilerden biriydim, özellikle 3 serisi. Ta ki bu şaheseri görene kadar.

Epey araştırma yaptım bu araç ile ilgili, bir arkadaşın söylediği 75bin€ seviyesinde bir fiyatlandırma olacağı konusunda hemfikirim kendisiyle.

Birkaç ay önce 2012 Astra J 1.3 Dizel Sport aldım, ve inanın o aracı alırken dedim ki "Bu aracı 8 sene kullanırım o süreçte yemez içmez para biriktirir 8 sene sonra da Sıfır km BMW 320d alırım.".

Bu fikrim bir kısmı hariç hala aynı BMW 320d değil Mercedes-Benz CSC olacak.

Bir an önce üretimi başlasa listelere girse broşürünü hatmetsem.

Hayatımda bundan daha güzel birşey görmedim.
  • Şu çizgilere bak abi!
  • Tasarım denilince aklıma ilk gelecek şey artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mumy2121 -- 28 Temmuz 2012; 3:11:33 >
  • herkes kolaya kaçmış övmüş biraz yerelim

- farların gtü başı ayrı oynuyor. çok maliyetli bir sistem böyle kullanılacağını sanmam.kullanılırsada farı kırarsak bir araba parası gider
    - içtasarımdaki açık yeşil saçma bir renk kalite algısını düşürüyor.
    - içtasarımda ortadaki tablet bilgisayar kelebek gibi olmuş
    - iç tasarımda arka koltuklar arası çıkıntı kullanışsız 3. koltuk koysalar iyi olur.

ayrıca cls den ucuz olur... ve bu konseptteki gibi uzay aracı gibi gelmez. bir arkadaş render resim olarak paylaşmış o şekilde gelir....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dermeister01 -- 30 Temmuz 2012; 11:12:46 >
  • söyleyecek tek şey var: the best or nothing.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvrenCCC

söyleyecek tek şey var: the best or nothing.

• güncel.
  • 1.6. motor gelecek C'den de ucuz olacak bu araç.
  • baby cls hem de 90 liraya gelir.sıra yazar
  • güncel.
  • Mükemmel bir tasarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkası harika ama önü A Class olmuş.

Önünü şu şekilde bozmadan koysalarda gerçekten şahaser olurdu.

MERCEDES CLA ANA KONU (CLA45 AMG geldi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McLaren64 -- 24 Aralık 2012; 16:21:32 >
  • Uvvv 1. ve 2. resimler çok fena. Arabanın önü a class'a benzeyeceği için zaten mükemmel olmuş arkayıda cls ye benzetmişler.
    Sonuç: tasarım anlamında mükemmel desem abartıya kaçmış olmam sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yilsev

Araba severler genel olarak ikiye ayrılır diyebiliriz sanırım; Mercedes'çiler ve BMW'ciler.

Ben de yıllardır BMW'cilerden biriydim, özellikle 3 serisi. Ta ki bu şaheseri görene kadar.

Epey araştırma yaptım bu araç ile ilgili, bir arkadaşın söylediği 75bin€ seviyesinde bir fiyatlandırma olacağı konusunda hemfikirim kendisiyle.

Birkaç ay önce 2012 Astra J 1.3 Dizel Sport aldım, ve inanın o aracı alırken dedim ki "Bu aracı 8 sene kullanırım o süreçte yemez içmez para biriktirir 8 sene sonra da Sıfır km BMW 320d alırım.".

Bu fikrim bir kısmı hariç hala aynı BMW 320d değil Mercedes-Benz CSC olacak.

Bir an önce üretimi başlasa listelere girse broşürünü hatmetsem.

Hayatımda bundan daha güzel birşey görmedim.

75.000 euro ne yaptin hocam ? alti ustu c sinifi bir arac yani fluencein jettanin premium olani gibi bisi. fotograflarda o kadar ozel durduguna bakmayin koyulan cogu foto cls den editlendigi icin arac 3 sinif ustte gorunmus. sik bir arac olacak ama kucuk bir arac. fiyatida a serisinden yuksek olmayacak

• Adamlar yapmış ya
  • ne 75.000 eurosu yahu c serisinin altında konumlanacak bu araç.

tasarımı güzel tamam da aracı abartmayın bu kadar.

• Bu ne laaaa
  • Simdi bu otomobil yeni bir sinif mi yaratti yoksa A Serisinin sedani midir ?

Yani C sedanlar rakibi mi olacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mercedes dirilmeye başladı nihayet yeni a serisi e cla dinamizm getirdi. c serisini de layıkıyla yenilerlerse harika olacak. s serisinin süper olacağından kimse şüphe duymuyor zaten.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.