Şimdi Ara

Mercedes C200 bilgi?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
9.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    haklı değil miyiz o kadar para vereip donanımsız bir araca binmeye gerek yok açıkcası f30 da düşünüyorum ama mercedes istediğim için şimdilik bunu araştırıyorum :)
  • sharq32 S kullanıcısına yanıt
    Dizeli zaten öyle az yakmiyor. Fiyati da benzinliye göre çok olunca ekonomik olarak mantikli degil bence. Ayrica c200d 180 üstü hizlarda c180'e göre cok zayif kaliyor.
  • C serisi parasını hakeden bir araç değil sert ve konforsuz özellikle Amg si.c180 amg den 5 serisine geçmiş biri olarka arada çok ciddi 5 lehine fark var her anlamda
  • 2017 model c200d amg var ilgileniyorsan ufak bir hasardan 50.000 hasar kaydı var. Mengerlerde yapıldı ilgileniyorsan pm.
  • EmreGLC kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, max 10-12k hasar kaydı olan araçlara bakıyorum genel tercihim kayıtsız araçlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharq32

Teşekkürler, max 10-12k hasar kaydı olan araçlara bakıyorum genel tercihim kayıtsız araçlar.
    Rica ederim yalnız parçaları çok pahalı sadece aynası 10.000 liradan fazla bilginize.
  • groll G kullanıcısına yanıt
    C Serisi'nden 5 Serisi'ne geçince fark olması zaten normal değil mi? 5'ten de 7'ye geçince fark olacak.

Ayrıca Türkiye'de satılan AMG paket W205'lerin birçoğunda Avantgarde süspansiyon bulunuyor. Aracın sertliğinin sebebi ince yanak ve runflat lastikler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SezerDogan -- 20 Mart 2020; 15:2:50 >
  • EmreGLC kullanıcısına yanıt
    evet biliyorum, birde şirketler gidip şişitiyor ama ufak saçma bir takıntı malesef :(
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.