Şimdi Ara

Mercedes C180 1.6 CGİ 7 İleri Nasıl? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
5
Favori
166.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gkhn06

her iki motoruda kullanmış birisi olarak kompressor motor benim tercihim. Yakıt konusu bence tamamen kullanımla alakalı , şahsen kendi kullanımım da yakıtta kompresor ile turbo arasında hiç fark göremedim Tabi aracı sakin kullandığımı da belirteyim.. Start stop özelliğinin komp. da olmaması eksisi, Öte yandan komp. motorun dayanıklık konusu tartışılmaz bir gerçek hele ki benim gibi çok km yapanlar için ve ikinci elde düşünenler için komp. derim.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar c 180 bakıyoruz şu aralar 2010 ve üzeri... Ancak araçla ilgili bilgimiz kısıtlı. baktığımda birçok versiyonu olduğunu gördüm kafam karıştı. yakıt, donanım ve tutulurluk açısından hangisini önerebilirsiniz. teşekkür ederim.

• Arkadaşlar kısmetse yarın 2009 c180 kompressor avantgarde alacağım araba 105 bin km de lpg kiti mevcut temiz bir araç.Sormak istediğim kronik arızası varmıdır nelere dikkat etmeliyim şehir dışından alacağım için neleri kontrol etmem gerekiyor ilk defa mercedes alacağım forumu biraz okudum burada yazılanları.Birde 2. El piyasası nasıl diyelim satma durumum oldu satılığa çıkardım talep gören bir araçmı çünkü ticaret yapıyoruz ne olacağı belli olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PamirSAROS

Arkadaşlar kısmetse yarın 2009 c180 kompressor avantgarde alacağım araba 105 bin km de lpg kiti mevcut temiz bir araç.Sormak istediğim kronik arızası varmıdır nelere dikkat etmeliyim şehir dışından alacağım için neleri kontrol etmem gerekiyor ilk defa mercedes alacağım forumu biraz okudum burada yazılanları.Birde 2. El piyasası nasıl diyelim satma durumum oldu satılığa çıkardım talep gören bir araçmı çünkü ticaret yapıyoruz ne olacağı belli olmuyor.

Km hayli yüksek ve lpg li.
    Aracı çok çok uygun almalısınız ki zorlanmadan satabilirsiniz.
    Yoksa o aracı elden çıkarmanız hayli sıkıntı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: imagoodman

quote:

Arkadaşlar kısmetse yarın 2009 c180 kompressor avantgarde alacağım araba 105 bin km de lpg kiti mevcut temiz bir araç.Sormak istediğim kronik arızası varmıdır nelere dikkat etmeliyim şehir dışından alacağım için neleri kontrol etmem gerekiyor ilk defa mercedes alacağım forumu biraz okudum burada yazılanları.Birde 2. El piyasası nasıl diyelim satma durumum oldu satılığa çıkardım talep gören bir araçmı çünkü ticaret yapıyoruz ne olacağı belli olmuyor.

Km hayli yüksek ve lpg li.
    Aracı çok çok uygun almalısınız ki zorlanmadan satabilirsiniz.
    Yoksa o aracı elden çıkarmanız hayli sıkıntı.

Alıntıları Göster
    105bin km hiçbirşey. araç temiz bakıldı ise fiyatı da uygunsa alınabilir.

geçen bi dergide 300.000 km testi vardı aracın. başlığı "sonsuzluk makinesi" idi.

• quote:

Orijinalden alıntı: donniedarko

geçen bi dergide 300.000 km testi vardı aracın. başlığı "sonsuzluk makinesi" idi.

Valla arkadaşım halen 1999 model vectrasına biniyor 239 binde ve 80 bin km dir lpg si var araba tık demiyor bencede mercedes için 105 bin km hiç bişey değil.Fiyat 66 bin e anlaştık nasıl sizce ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: donniedarko

Valla arkadaşım halen 1999 model vectrasına biniyor 239 binde ve 80 bin km dir lpg si var araba tık demiyor bencede mercedes için 105 bin km hiç bişey değil.Fiyat 66 bin e anlaştık nasıl sizce ?

Alıntıları Göster
    1.6 7 ilerimi
    1.8 7 ilerimi daha mantık lı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: wurucuteam

1.6 7 ilerimi

Aralarında inanın pek bir fark yok.1.8 1.6'dan çok az bir farkla daha iyi.Yani hangisini alırsanız alın keşke diğerini alsaymışım demezsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fhistle-X

quote:

1.6 7 ilerimi

Aralarında inanın pek bir fark yok.1.8 1.6'dan çok az bir farkla daha iyi.Yani hangisini alırsanız alın keşke diğerini alsaymışım demezsiniz.

Alıntıları Göster
    yakıt ve vergi dişinda fark yok değil mi
  • quote:

Yakıtta cok oynamaz tek fark vergi dersek daha doğru olur.Bir de 1.8cgi de start-stop yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fhistle-X

quote:

Yakıtta cok oynamaz tek fark vergi dersek daha doğru olur.Bir de 1.8cgi de start-stop yok.

Alıntıları Göster
    1.6 7 ileriler daha pahalı gibi
  • quote:

1.6 7 ileriler daha pahalı gibi

Alıntıları Göster
    Merhaba, araç hakkında çok yazıp çizmişizdir ama bugune kısmetmiş 2013 7ileri aldık dün.
  • wurucuteam W kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam, güzel gunlerde kullanmanız dilegiyle.
    Bu arada sakıncası yoksa ne kadara aldığınızı paylasabilir misiniz?
  • 2010 40 binde sunrofflu kompressor fascinaciton beyaz c180 aracamizi satiyoruz, kücük araba almak için,
    Ayrılmak zor olacak. Alışmış iken
  • quote:

Orijinalden alıntı: meceng

çok sağolun

2013 27.000km de beyaz amg 107bine aldık
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: meceng

çok sağolun

2013 27.000km de beyaz amg 107bine aldık

Alıntıları Göster
    Bende bu aralar malum sitede bakiniyorum. W211`den sonra alismak zor olacak gibi ama zamanla alisiriz heralde. 2012 C serisinin en dolu olani hangisi?

Ilanlarin hepsi full+full buda yeni moda oldu galiba. Bu aracin full donanimlisinda hafizali tam oto. koltuklar var mi? 1.8 komp. veya 1.6 CGI olanlara bakiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sheldon-Cooper

Bende bu aralar malum sitede bakiniyorum. W211`den sonra alismak zor olacak gibi ama zamanla alisiriz heralde. 2012 C serisinin en dolu olani hangisi?

Ilanlarin hepsi full+full buda yeni moda oldu galiba. Bu aracin full donanimlisinda hafizali tam oto. koltuklar var mi? 1.8 komp. veya 1.6 CGI olanlara bakiyorum.

AMG + Selection Plus'lar en dolu donanıma sahip olanlar sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeytinkoy

quote:

Orijinalden alıntı: Sheldon-Cooper

AMG + Selection Plus'lar en dolu donanıma sahip olanlar sanırım.

Alıntıları Göster
    evet benimki plus, denk geldi gerçi ama yok yok ben olmayan birşey daha bulamadım

• BlueEfficiency Avantgarde bu modele lpg takılır mı motor turbolu mu bılen car mı arkadaslar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iceberg987

BlueEfficiency Avantgarde bu modele lpg takılır mı motor turbolu mu bılen car mı arkadaslar ?

1.6 kompressör'lere LPG takılabiliyor, 1.6CGI'lere takılamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeytinkoy

quote:

Orijinalden alıntı: iceberg987

BlueEfficiency Avantgarde bu modele lpg takılır mı motor turbolu mu bılen car mı arkadaslar ?

1.6 kompressör'lere LPG takılabiliyor, 1.6CGI'lere takılamıyor.

Alıntıları Göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-garajdan-cikmamis-sifirdan-farksiz-7-ileri-turbo-cgi-179748164/detay

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.