Şimdi Ara

mercedes c serisimi vw passatmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, ben azerbaycandan yaziyorum, bir araba almak istiyorum, iki model arasinda kaldim 2003 model mercedes c220mi, yoksa 2006 model vw passatmi 2.0 l motor hacmine sahip, ikisininde fiyati azerbaycanda suan 17000 $ civarlarinda. Ben arabadan pek fazla anlamiyorum,sunu da belirtiyim ki, mercedes 150 000 km uzerinde, passat 50 000 - 60 000km arasi ,sizce hangisini tercih etmeliyim, yardim edersiniz sevinirim

• Şahsi fikrim mersedes ben olsaydim mersedes alirdim yalniz c serisi cok sorunlu diye biliyorum e serisi almani tavsiye ederim
  • ergin1992 sana tesekkur ederim, bir az daha oneri olsaydi cok sevinirdim
  • Mercedes olduğu yerde passatı düşünmezdim açıkçası... mercedesin 150 bin km olması pek bir şey değiştirmez...
  • o yillarin c serisi mercedesi cok tipsiz. Ben passat alirdim. Tabi dış gorunumune gore yorumluyorum içini bilemem.
  • Mercedes varken Passat'ın esamesi okunmaz.
  • 3 yıl 100 bın km fark az değil eğer mercedes servis bakımlı temızse alınır yoksa passat.
  • aralarında 3 yaş olmasına rağmen ben mercedes derim. sonuçta ikisini yanyana koyduğunda mercedesın al benısı daha fazla...

mercedes ; gerçek prestij
  • Passat daha yeni ve daha az km yapmış. Bu yüzden passatı tercih ederdim.
    Ek olarak bir arkadaşta passat 2.0 tdi highline var. C180i test etmiş ve beğenmediğini söylemişti... Yani kendi arabasının hem konfor hem de performans olarak çok daha iyi olduğunu söylemişti. Buradaki yorumunun sırf kendi arabası diye olduğunu düşünenler olabilir ama mercedes C serisinden bahsediyoruz. Neyse sizde son kararınızı vermeden önce 2 arabayı da kullanırsınız umarım.
  • Araba 17 bin dolar, hâlâ prestij diyenler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

Araba 17 bin dolar, hâlâ prestij diyenler var.

vw ye prestijli diyenlerede böyle cevap vermenizi bekleriz...
  • Araçlarda hasar kaydı vs. varmı?Donanımları nasıl?Bunlar karar vermenize yardımcı olabilir.
  • Ya bırakın taraftarlığı passatın içine binmemiş insanalar burda yorum yapıyor Gidin inceleyin gelin.Passat 60 bin km'de mercedes 150 bin km'de yapmayın ya VW varken Mercedes diyorlar Allah'ım ya forum ne hale geldi!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökhan G. -- 20 Ocak 2012; 22:40:20 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökhan G. -- 20 Ocak 2012; 22:40:36 >

• Passat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harun

quote:

galiba adamin imzasini gormedin o imzayi alnina cizer bak
  • Vosvosa bak kimlerle karşılaştırılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insideman -- 21 Ocak 2012; 0:15:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harun

quote:

off tokat gibi çarpmış resmen.
  • Passat. Net.
  • Her ne kadar mercedeste olsa arada model ve acik ara km farki var onun icin passat
  • Tercihim passat olurdu , mercesdesin herhangi bir modelini söyleseniz kabulüm de c serisinin tipi pek hoş değil . (Bence)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.