Şimdi Ara

Mercedes-Benz Online Araç Alma Rehberi ( mercedes almayan kalmasın ) (367. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
7.393
Cevap
318
Favori
657.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben hanımın B200 ü satıp almayı planladım ama piyasa ölü diyor herkes. Nakit parayla alıp onu da kenara koyup acele etmeden satarım diye düşündüm en kötü, ya da alım ı erteleyeceğiz.

Countryman cazip ama piyasa karışık, istediği kadar ucuz olsun insan tereddüt ediyor.

• illiustr kullanıcısına yanıt

C ye hiç bakmayın, size katkısı olacak bir tarafı yok. Diğer tercih size kalmış.

• falterubbix kullanıcısına yanıt
    Bu ses normal hocam. W206 nın turbosu diğer araçlardan biraz farklı diye biliyorum. Mekanik bir sistem var. İçiniz rahat edebilir.
  • illiustr kullanıcısına yanıt
    C serisi kullanıyorum iç hacim olarak GLA ararsınız.
  • emreq E kullanıcısına yanıt

Nakitin degerli oldugu zamanlar pek mantikli hamle olmaz.

B 200 satmak icin tutulsa her ay min 100bin para maliyeti var ordan eriyecek.

• https://www.gazetevatan.com/galeri/sifir-ve-ikinci-el-araba-satisina-yeni-duzenleme-fiyat-artmayacak-2143416/3

Acaba bahsi geçen yeni duruma göre online kapora sonrası zam gelme ihtimali tarih olurmu?
  • EUS E kullanıcısına yanıt

Çoğu kişiye garip gelebilir ama ben faize para yatırmıyorum, kredi de kullanmıyorum, kredi kartına taksit bile yaptırmıyorum  

Hocam illa faiz degil enflasyon aylik 5 desek arac fiyatlarida balondan kisiyorlar artimiyor fiyatlari desek her ay %5 erimesi demek arabadaki paranin.

faiz para kazanilmasi icin verilmiyor zaten biliyorsun enflasyona karsi try biriminden parani korurum demek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EUS -- 2 Mayıs 2024; 10:47:32 >
  • alieren01 A kullanıcısına yanıt

teşekkürler hocam normalse hiç sorun etmem zaten. bir de bu sesler kabin içine asla gelmiyor zaten.

benim asıl ses sorunum daha önce paylaştığım nereden geldiği tam olarak belli bile olmayan çıngırak sesi. onunla ilgili ne yapacağımı bilmiyorum.

Hepsinin farkındayım ama dünya görüşüm böyle. Herkesin düşüncesine saygılıyım o ayrı Mercedes-Benz  Online Araç Alma Rehberi ( mercedes almayan kalmasın ) 

• Mayıs satış koşulları

Mercedes-Benz  Online Araç Alma Rehberi ( mercedes almayan kalmasın )

Servis bakimi ne bide bakimami gidilecek elktirikli arabada

Bunlar 2024 model mi?
    Mayıs nisandan daha durgun geçecek.

Dostlar alışverişte görsün

Bmw satışları 1700 den 700 lere düşmüş nisan ayında. Mercedes i yarın görürüz.

Yüzde 58 faiz var hocam 1 milyon üzerine ki bu benik kendi bankalarım. Belki dışarida daha büyük faizler var.

Bu durumda kim araba alır? 3 ay koyarık faize zaten yazın döviz girişi oluyor döviz sakin oluyor.

Tabii param olsaydi bu gecerli olurdu biz de araba almiş bulunduk, benim açımdan büyük hata oldu doye dusunuyorum

• hasanmerto kullanıcısına yanıt
    Ben 4 ay önce 2023 model W206 aldım. Son zamanlarda aracı satıp yatırım araçlarına geçsem mi diye düşünmedim değil. Ancak bu yatırımları gözden geçirirken aklıma hiç faiz gelmedi.

Sonra düşündüm hayatın ne getireceğini asla bilmiyoruz. Yarın sabah uyanabileceğimiz bile garantisi yok. O yüzden satmaktan vazgeçtim. Keyfimiz ve sağlığımız yerinde olsun gerisi önemli değil :)

Mayis nisan kadar dusuk olmaz,nisanda 10gunluk bir es vardi.

Birde yaz geliyor nakiti olup bekleyenler illaki alacaktir.

2.el bitik oldugu icin degistirmek isteyenler degistiremeyecegi icin problem oluyor.

• Arkadaşlar 22 nisanda aracımın siparişini verdim. , şasi eşleşti.araç derince limanda görünüyordu
    24 nisanda kaporayı yatırdım
    Dün araç hala derince limandan gümrük alanına sevk görünüyordu.
    Ne zaman Ankara’ya teslim olur fikri olan var mı?
    Derince liman ile gümrük yan yana bildiğim kadarıyla…
  • 
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.