Şimdi Ara

Mercedes Amg Project ONE Tanıtıldı 1.6Lt V6 gt;1000hp 0-200 6sn 0-300 11sn BUGATTIyi piste gömücek ! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
1
Favori
7.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    VW nin en büyük piyasası Çin. Yılda 3 milyon otomobil satıyorlar.
  • mercedes resmen cocuklari pistten alalim demis.bu ne bicim bir sey yahu !

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel proje fakat anlamayadığım f1 de motorlar 5.0000 kmde bitiyor zaten bu araçta nasıl olacak durumlar acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkke

Çok güzel proje fakat anlamayadığım f1 de motorlar 5.0000 kmde bitiyor zaten bu araçta nasıl olacak durumlar acaba.

bu araçta 50 bin km civarı ömrü var.
  • F1 temposunda kullanilirsa 50bin km yalan olur gibime geliyor. Boyle ufak trick'ler ile kandiriyorlar kullanicilari.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

quote:

Çok güzel proje fakat anlamayadığım f1 de motorlar 5.0000 kmde bitiyor zaten bu araçta nasıl olacak durumlar acaba.

F1de 5000 giden motor bu araçta ne oluyorda 50.000 gidiyor.Hiç zannetmiyorum 50.000 gideceğini 20.000 gider en fazla.Bottas aynı motorla çıktığı 6. yarışta motoru yaktı bu yıl kaldıki mercedes motoru Ferrari ile birlikte en dayanıklı 2 motor gridde.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

quote:

F1de 5000 giden motor bu araçta ne oluyorda 50.000 gidiyor.Hiç zannetmiyorum 50.000 gideceğini 20.000 gider en fazla.Bottas aynı motorla çıktığı 6. yarışta motoru yaktı bu yıl kaldıki mercedes motoru Ferrari ile birlikte en dayanıklı 2 motor gridde.

f1 deki motorla birebir aynı değil elbette

• haberelectro kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle

BU SUPERSPORT'u BMW yapsa ergenler çıldırırdı:)

Bmw gitsin elektrik süpürgesi i8 le takılsın

Mercedes'e rakip olacak firma degil

Pagani demişler Pagani motoru AMG'den alıyor biliyor muydunuz? Hepsi Mercedes motorlu:)

• Arabanın teknik verileri ortada

F1'de Ferrari yalan oldu

Renault ve Mercedes yürüyor sadece

Dünyanın 2 büyük ARGE'si sonuç olarak

Kendini kültürlü zanneden cahillere, cahillerden daha çok uzuluyorum. Cahil adam en azından laf anlıyor. Size KARA CAHİL denir, cahil değilsiniz siz.

• quote:

Orijinalden alıntı: 07kubi07

Bu dh de ne ezik adamlar varya

Mercedes araba yapmış millet birbirine düşmüş.

Hayatın boyunca çalışsan yinede bu arabayı alamayacaksın neyin kafasında la bunlar.

Birde gelmişler Ferrariyi kötülüyorlar ulan sanarsın adam milyoner spor arabaları varda bunları yazıyor.
    Yavrum git kendi işine bak herkes kendi işine baksın milyarderlerin oyuncakları bunlar karıncaların değil.

Helal olsun özet budur

Mercedes'e binenleri kıskanıyor bu kursaksizlik baska birsey degil

• quote:

Orijinalden alıntı: theimperial

Arabanın teknik verileri ortada

F1'de Ferrari yalan oldu

Renault ve Mercedes yürüyor sadece

Dünyanın 2 büyük ARGE'si sonuç olarak

Kendini kültürlü zanneden cahillere, cahillerden daha çok uzuluyorum. Cahil adam en azından laf anlıyor. Size KARA CAHİL denir, cahil değilsiniz siz.

F1'de Ferrari yalanmı oldu?Sen f1 izlediğine eminmisin?Renault bu sezon dayanıklılık sorunlarıyla baş ediyor kaç senedir motor verdikleri üst üste dört kez oldukları RedBull takımından özür dilemek zorunda kaldılar motor arızaları yüzünden yarış tamamlayamıyorlar.Mercedes konusunda ise Ferrari mercedesin ensesinde ve mercedesten dahaiyi bir şasiye sahip mercedes sezon başından beri motor gücüyle Ferrari'yle mücadele ediyor fakat bir dahaki yarış Ferrari'nin getireceği büyük güncellemelere sahip çift enjeksiyonlu motor ile motor gücü avantajınıda kaybedecek.

• theimperial T kullanıcısına yanıt
    Ses kes.

• berkke kullanıcısına yanıt
    Kardeş sen ne biliyon anlamadım ya 2005 ten günümüze ferrarici kaldımı adamlar bu senede başarılı olamazsanız çıkıcaz f1 den dediler sen hala neyin peşindesin ferrari en son 2004 te şampiyon oldu biliyon dimi hala mercedes renault diyosun son 3 sene merco ondan önceki seneler renault redbulla 4 sene şampiyon olmuştur ondan önceki sene tek sezon ferrari başarılı olup ondan önceki iki sene de brawn gp ve renault vardır lütfen hala ferrari falan anlatmayın son 3 yarıştır nerde ferrari hani ben göremiyorum kendilerini allahım boş yapmayın bari yalan sıkmayın

• quote:

Kardeş sen ne biliyon anlamadım ya 2005 ten günümüze ferrarici kaldımı adamlar bu senede başarılı olamazsanız çıkıcaz f1 den dediler sen hala neyin peşindesin ferrari en son 2004 te şampiyon oldu biliyon dimi hala mercedes renault diyosun son 3 sene merco ondan önceki seneler renault redbulla 4 sene şampiyon olmuştur ondan önceki sene tek sezon ferrari başarılı olup ondan önceki iki sene de brawn gp ve renault vardır lütfen hala ferrari falan anlatmayın son 3 yarıştır nerde ferrari hani ben göremiyorum kendilerini allahım boş yapmayın bari yalan sıkmayın

1. Ferrari en son 2007'de şampiyon oldu.
    2.Ferrari 2008 2010 ve 2012'deşampiyonluğu kılpayı kaçırdı.
    3.Kim dedi f1'den çıkacaz vs diye?
    4.Son 3 yarıştır ferrari neredemi?Geçen yarış 3. oldu Vettel Spa'da Mercedesin favori olduğu pistte Hamilton Vettel'e geçilmekten zar zor kurtuldu yarışın sonlarında Vettel dibinde bitirdi.
    Birde sıkmayın vs. demiş neyin ne olduğu oldukça açık görülüyor.Bu haftaki yarıştada Antremanlarda mercedes Ferrari2den geride kaldıki Ferrari cuma günü antremanlarda yar çalışması yapıyor kastırmıyor.Yarın sıralama turlarında hezimete uğrayınca göreceğiz mercedescileri bi dahaki yarış zaten Ferrari yapacağı büyük güncellemeyle noktayı koyacak.Az önce Ferrari'mi kaldı diyordun Renoyu övüp adamlar yarış bitiremiyor renomu kaldı artık f1de

• AMG departmaninin yapmadigi saheser kalmadi millet hala BMW diyor evlat gibi bunlarin fanligi

• quote:

quote:

4.Son 3 yarıştır ferrari neredemi?Geçen yarış 3. oldu Vettel Spa'da Mercedesin favori olduğu pistte Hamilton Vettel'e geçilmekten zar zor kurtuldu yarışın sonlarında Vettel dibinde bitirdi.
    Birde sıkmayın vs. demiş neyin ne olduğu oldukça açık görülüyor.Bu haftaki yarıştada Antremanlarda mercedes Ferrari2den geride kaldıki Ferrari cuma günü antremanlarda yar çalışması yapıyor kastırmıyor.Yarın sıralama turlarında hezimete uğrayınca göreceğiz mercedescileri bi dahaki yarış zaten Ferrari yapacağı büyük güncellemeyle noktayı koyacak.Az önce Ferrari'mi kaldı diyordun Renoyu övüp adamlar yarış bitiremiyor renomu kaldı artık f1de

biraz sakin olun arkadaşlar..
    herkeste bir gömme yere batırma durumları..
    2005 ten beridir f 1 aralıksız her yarış takip ediyorum kabul edersiniz ki olan her detayı ve teknolojiyide..

o dönemlerde 2.4 litre v8 ler vardı 20.000 rpm lerde devir çeviriyorlardı,yakıt ikmali serbest isteyen 2 farklı lastik firmasından birini seçiyordu..
    mıchelin bristone gibi..

o günlerden bu günlere çook şeyleri değiştirdiler..
    artık 1.6 litre v6 motorlar arkalarında farklı şekillerde üretilen bileşenlerle 1000 hp çizgilerinde güç üretibiliyorlar..
    ve bu işi en çok mercedes kavrayabildi.
    son bir kaç yılıda domine etmekteler..
    onların seviyesine gelebilme adına ferrari yıllardan beridir uğraşıyor..
    yalnız pistlerin bazıları sokak veya cadde pisti türevinde olduğu için motor teknolojilerinden ziyade yere basma down force daha öne çıkar
    önümüzdeki yarışta ferrariye özellikle uygun merecedes şasi avantajını böyle pistlerde kaybediyor..

bir detaya baktığımızda bu en iyi en başarılı demek neye ve kime göre.
    mercedes en iyi motor ve yarış kombinasyonuna sahip dedim önümüzdeki yarış favori ferrari diyorum aradaki çelişki mercedesi kötü yapmaz
    ama her kulvarda at koşturamayacağını gösterir.
    yukarıdaki araba çitadır bu manada hızlı ve anlık koşar bataryaları bitince normale döner..
    bir bugattide leopardır daima güçlü..

mercedesin aracı f 1 aracını kapalı hale getirmek gibi bir teknoloji olmuş resmen.
    ferrari f 1 de kaç yıldır nerede diyen arkadaşlara sormak lazım,bu zamana kadar kazanılan şampiyon takımların hikayelerine baktılarmı hep bir teknoloji dominasyonu vardır sırasıyla..

2005-2006 reno kütle amortisör..
    2009 brawn gp çift katmanlı difizör..
    sonarsı 4 sene meşrubat takımı namı değer redbul ebd..
    ve sonrasında mercedes motor teknolojileri..
    2004 öncesinde de ferrari egemenliği vardı buda biline.

yiğidi öldürelim lakin hakkını yemeyelim..
    bir bmv konusu geçmiş yukarıda bmv iyi bir alman markası f1 de bir şeyler yapamadılar malesef.

bu onları kötü yapmadığı gibi daha farklı bir yere koymuyor almanyanın mercedesten sonrası en iyi markasıdır bana göre.

• TEPEE PREMİUM PACK kullanıcısına yanıt
    Yazdıkların doğru.Benim takıldığım nokta arkadaş F1de artık ferrarimi kaldı demiş üstüne birde renoyu övmüş.Daha geçen hafta reno motordaki sorunlar yüzünden isyan eden redbulldan özür dilemek zorunda kaldı.Birde son 3 yarıştır ferrari nerede diyor renonun önünde olduğu kesin.Herneyse bu sene mercedesin dominasyonu kırılabilir.Macaristan gp'de iki takımda büyük güncellemeler getiriyor Ferrari henüz motor güncellemesini getirmedi bakalım neler olacak ben epey umutluyum gelecek yeni motordan.
  • quote:

Yazdıkların doğru.Benim takıldığım nokta arkadaş F1de artık ferrarimi kaldı demiş üstüne birde renoyu övmüş.Daha geçen hafta reno motordaki sorunlar yüzünden isyan eden redbulldan özür dilemek zorunda kaldı.Birde son 3 yarıştır ferrari nerede diyor renonun önünde olduğu kesin.Herneyse bu sene mercedesin dominasyonu kırılabilir.Macaristan gp'de iki takımda büyük güncellemeler getiriyor Ferrari henüz motor güncellemesini getirmedi bakalım neler olacak ben epey umutluyum gelecek yeni motordan.

kastım siz değildiniz genele yazdım ben öyle.
    ferrariyi destekliyorsunuz anladığım kadarıyla.

marka fanları biribiriyle diyaloğa girince hemen ortalık karışıyor.
    halbuki herkesin yeri o kadar farklı ki.
    üzüm leri çok seviyorum bende o kadar çeşidi varki her biri diğerinden o kadar farklı renk tad doku aroma vs vs..

marka ve modellerde aynı bana göre.
    birinin dna sı diğerinde kesinlikle yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

quote:

quote:

biraz sakin olun arkadaşlar..
    herkeste bir gömme yere batırma durumları..
    2005 ten beridir f 1 aralıksız her yarış takip ediyorum kabul edersiniz ki olan her detayı ve teknolojiyide..

o dönemlerde 2.4 litre v8 ler vardı 20.000 rpm lerde devir çeviriyorlardı,yakıt ikmali serbest isteyen 2 farklı lastik firmasından birini seçiyordu..
    mıchelin bristone gibi..

o günlerden bu günlere çook şeyleri değiştirdiler..
    artık 1.6 litre v6 motorlar arkalarında farklı şekillerde üretilen bileşenlerle 1000 hp çizgilerinde güç üretibiliyorlar..
    ve bu işi en çok mercedes kavrayabildi.
    son bir kaç yılıda domine etmekteler..
    onların seviyesine gelebilme adına ferrari yıllardan beridir uğraşıyor..
    yalnız pistlerin bazıları sokak veya cadde pisti türevinde olduğu için motor teknolojilerinden ziyade yere basma down force daha öne çıkar
    önümüzdeki yarışta ferrariye özellikle uygun merecedes şasi avantajını böyle pistlerde kaybediyor..

bir detaya baktığımızda bu en iyi en başarılı demek neye ve kime göre.
    mercedes en iyi motor ve yarış kombinasyonuna sahip dedim önümüzdeki yarış favori ferrari diyorum aradaki çelişki mercedesi kötü yapmaz
    ama her kulvarda at koşturamayacağını gösterir.
    yukarıdaki araba çitadır bu manada hızlı ve anlık koşar bataryaları bitince normale döner..
    bir bugattide leopardır daima güçlü..

mercedesin aracı f 1 aracını kapalı hale getirmek gibi bir teknoloji olmuş resmen.
    ferrari f 1 de kaç yıldır nerede diyen arkadaşlara sormak lazım,bu zamana kadar kazanılan şampiyon takımların hikayelerine baktılarmı hep bir teknoloji dominasyonu vardır sırasıyla..

2005-2006 reno kütle amortisör..
    2009 brawn gp çift katmanlı difizör..
    sonarsı 4 sene meşrubat takımı namı değer redbul ebd..
    ve sonrasında mercedes motor teknolojileri..
    2004 öncesinde de ferrari egemenliği vardı buda biline.

yiğidi öldürelim lakin hakkını yemeyelim..
    bir bmv konusu geçmiş yukarıda bmv iyi bir alman markası f1 de bir şeyler yapamadılar malesef.

bu onları kötü yapmadığı gibi daha farklı bir yere koymuyor almanyanın mercedesten sonrası en iyi markasıdır bana göre.

Ben de senin gibi takip ediyorum her sene zaten anlatmaya çalıştım ferrarinin 2007 deki şampiyonluğu da tek pilotlu oldu raikkonen saolsun renault v10 devrimini yaparken brawn gp difüzor red bull motor ve aerodynamic konusunda hala çığır açarken ferrarinin son 13 senede tek şampiyonluğu var bu seneler içinde renaultun tedarik ve fabrika olarak 6 mercedesin 3 2 kere de brawn gp nin şampiyonlukları var bu ufak bilgiden sonra konuya geliyim.Çocuk antreman turunda ferrari diyo hala yani gülsemmi ağlasammı halimize anlamadım bak canım kardeşim sen ne izliyosun veya ne içerek izliyosun bilmiyorum ama geçen yarışta ferrari mercedesin dibinde falan bitmedi güvenlik aracı vardı o sırada o yüzden arkasına geldi ve ferraride süpersoft lastik varken mercedeste tur başına 1 saniye daha yavaş olan soft lastikler vardı ona rağmen kalan 8 turda mercedes ferrariye fark atıp yarışı kazandı bu 1. 2.si sen hangi antremanı hangi yarışı izliyosun gerçekten aklım almıyo benim içimden diyorum ki bu çocuklarla neyin tartışmasını yapıyosun diyorum ama tutamıyorum kendimi bak yavrucum bu son yarışın 2. Antreman turu sonucu ilk 10 da 1 adet ferrari var oda raikkonen vettel nerde dersen uçtu abicim kaza yaptı tamammı canım benim yok geçen yarışı arkasında bitirdi yok antremanda 1. Falan bana sökmez skysport f1 al evine paran varsa 1080 p izle bakalım bence sende 10 derece ileri miyop falan var markaları tam göremiyorsun hadi iyi geceler tatlı çocuğum benim.

• quote:

Abicim sen bana hala yok şampiyonluğu kaçırdı falan demişsin bide şampiyonluk kaçırana plaket vermiyolar uzun maratonu 1. Bitiren önemlidir 2. Lerle uğraşmıyoruz hayatımızda bir ferrari fanı 2. Liği konuşmaz sen onu da becerememişsin... Renault firmasının f1 tecrübesine laf söylemeye kimsenin hakkı yok f1 e rekabet getiren firmadır. Ferrarinin f1 geçmişine de kimse laf söyleyemez burda konuşulan şey ferrarinin son dönem başarısızlığı ve çırpınışı. Vettel yapamazsa bu işi kimse yapamaz emin ol f1 i de son 3 senedir rakipsiz domine eden mercedese de dil uzatamazsın. Benim şaşırdığım şey senin konuşma yaşın da shumiye yetmiyor. En son şampiyonluğu görenlerden değilsin gibi geliyor .

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.