Şimdi Ara

Meraklısına Satılık Technics Hi-End Sistem Pre-Power-CDP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    PowerSe-a900s Class AA 2 x 120 W (DIN 4 Ohm) THD %0.001
    CD player SL-PG490 (volume control)

Cihazların hepsinin kutuları ve kumandaları duruyor ve hiç bir şekilde en ufak bir tamir bile görmemiştir Pre nin kumandasında yazılar silik ve pil kapağı yoktur Cdp nin kumanda üzerinden ses kontrol özelliği vardır

Fiyat 900 YTL Takas olabilir Bilgisayar parçası VS VS

• bunun için görüşüürz msnden.. elimde bişiler var belki bakarsın =)
  • Bumu Hiend sistem?Sanırım siz hiend sistemin ne olduğunu bilmiyorsunuz,bu hifi bir sistemdir yani "High Fidelity",hiend sistemler hifi kategorisine girmezler.Hiend denilince akla gryphon,meridian,krell,mark levinson,esoteric,mirage,classe,polk,kharma gelir.Lütfen insanları yanlış yönlerdirmeyin.Eğer hiend'in ne olduğunu bilmiyorsanız lütfen audiophile siteleri takip edip bilgi edinin.
    "Pre-su-c800u Referance series" bahsettiğiniz pre ampilifikatör hiçbir zaman reference olmadı zaten Technics markası hiçbir zaman hiçbir ürününü reference class olarak çıkarmadı.Ama eğer illa reference olarak saymak istiyorsanız bu SU-C800 olamaz,SU-A6,SU-A4,SU-A2 modelleri Technics'in reference modelleri olarak sayabiliriz.
  • prologue one ve ah tjoeb kullanan birisine hi end i öğretme küstahlığına nasıl kalkışa biliyorsun acaba ilginç.

referans olarak prenin üzerinde yazandan fazlasını yazmadım kaldı ki THT bilmiyorsan (total harmonic distorsion) u %0.001 din olarak ta değil Rms değerleri olan pre power HİFİ gösterebilir misin bana ? Gidip başka yerlerde yap küstahlığını
  • bu arada helium2 yi eklemeyi unutmuşum
  • PM attım kardeş
  • quote:

Orjinalden alıntı: pain

prologue one ve ah tjoeb kullanan birisine hi end i öğretme küstahlığına nasıl kalkışa biliyorsun acaba ilginç.

referans olarak prenin üzerinde yazandan fazlasını yazmadım kaldı ki THT bilmiyorsan (total harmonic distorsion) u %0.001 din olarak ta değil Rms değerleri olan pre power HİFİ gösterebilir misin bana ? Gidip başka yerlerde yap küstahlığını

Offfffff yoksa siz Primaluna Prologue One ve marantz cd4000 den bozma ah njoe tjoeb mi kullanıyorsunuz??vay be hakikaten hiend bir sisteminiz varmış hatta sizin sistem o kadar iyiki sonu yok,ben size hiendi öğretmiyorum yanlış yazdınız onları düzeltiyorum sizde "o" kesimdensiniz yani:lambalı ampli ve lambalı cd alıp kendini odyofil zanneden insanlardansınız,işte bu çok ilginç.Neyse siz biraz hiend ile ilgili kitaplar okuyun okurkende muhteşem Primalune ve Ah!'ınızı dinleyin çok şey öğrenirsiniz hiend hakkında.
    O sizin dediğiniz bir kere THT değil THD'dir.Sizin anlayacağınız dilde(Total Harmonic Tistortion değil),Total Harmonic Distorsion.THD'den bahsettiniz sanırım,size göre herşey Total Harmonic Distorsion galiba,ne güzelde internetten okuyup buraya yazmışsınız ne güzelde bişeyler biliyor gibi yapıyorsunuz tebrikler.Ben size birkaç örnek veriyim o zaman tabi biliyorsanız....Classe CA400,Pre3,Nakamichi PA-7,CA-7,Conrad Johnson Sa-120,Sc-1,Gryphon Antileon Power,Prelude Pre,Sony TA-N1,TA-E1,Luxman M05,C05,Yamaha Mx1000,Cx1000,daha size çok marka sayabilirim THD'si 0,001 din olan.Ben size küstahlık yapmıyorum sadece yanlış bildiklerinizi düzeltiyorum tabi siz yanlış bildiklerinizle hala birşeyler yazmaya devam ediyorsanız edin ama çok iddialı konuşmayın.Laflarınızı seçerek konuşun zira "küstahlık yapmayın derken" aynı şeyi siz bana yapmış oluyorsunuz.İyi Akşamlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.