Şimdi Ara

Meraklilarina arçelik 2200 sıfır buldum ve aldim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
50
Cevap
4
Favori
11.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 gun once annemin 3 yil omce topladigim 4500 pompa bozuldu catidaki 2200 hurda olandan soktum 1 taktim bugunde nasil calisiyormu anne dedim oda sukur diye cevap verdi iyi dedim bunun dedim sifirini bulucan bir yerden alican eve gectim 2 saat sonra nette takilirken bir baktim sifir adama yazdim nereden buldun adam ev aliyor buda icinde kutusuyla evi satan kisi biz bunu almayacagiz verin hurdaciya hurdaciya buda nete koyuyor hemen bir kamyonet tarzi arac ayarladim gittim aldim yarin fotograflarini koyucqm hala saskinim

Bu arada 2100 2200 2300 4500 5500 leydi gibi makinelerin hastasiyim zaten buralarda cok muhabbetlerini cevirdik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sunyy2003 -- 20 Ağustos 2018; 18:12:54 >

• Meraklilarina arçelik 2200 sıfır buldum ve aldim

• Sabah daha guzel fotograflar cekicem resmen sifir bulduk su an bir tatih onumde ona bakarken yasadigim hazzin tarifi yok kullanmak kilavuzu garantisi hortumlari hepsi
  • Tek kelimeyle harika. Şimdikilerin hiç biri eline su dökemez

Ne kadara almıştınız? Hayırlı olsun.
  • Çok sanslisiniz hayirli olsun umsrim darisi basima 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Makinein kapak mandalindaki etiketinde yazar uretimi kac yili acaba bir de ennn kisa zamanda videolari bekliyorum
  • Suralari biraz senlendireyim fiyat soran arkadaslar pm den yazabilirim

Makine test yiksmasini gecti servis civatalarini sokup cirtlari keserken mest oldum fisini annem taktir ve b programina alio 50 derecede yikatirken uzaylı gormus gibi seyrettim muthisti

• Meraklilarina arçelik 2200 sıfır buldum ve aldim

• En kisa zamanda video bekliyoruz sikarkenki sesini cok merak ediyorum
  • Bu arafa 2 tane 4500 2 tane biri hurda 2200 1 tane bosch fivestar 1 tane 7 fugmeli leydi oldu koleksiyonda
  • Çok iyi fırsat bulmuşsunuz hayırlı olsun güle güle kullanın. Adam onca Sene nasıl saklamış acaba gerçekten şaşırtıcı durum.

Ben en çok sıkma sesini merak ediyorum en az 25 sene köşede nakliye emniyetleri bir makinenin köşede durduğu sürece süspansiyon sistemi oldukça sertleşme yapmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -YucukluSucurtam-

Çok iyi fırsat bulmuşsunuz hayırlı olsun güle güle kullanın. Adam onca Sene nasıl saklamış acaba gerçekten şaşırtıcı durum.

Ben en çok sıkma sesini merak ediyorum en az 25 sene köşede nakliye emniyetleri bir makinenin köşede durduğu sürece süspansiyon sistemi oldukça sertleşme yapmıştır.
    valla hocam kutussundaymış adama dedim kutusundan çıkarmasaydın biz bunu dükkana kurucaktık haftada 2 kezz çamaşır yıkama durumu oluyor abim gerek yok evde hallederiz dedi öyle diyince internete verdim dedi kaldırırlarken kutu alttan patlamış ama makine ateş hocam ne amorsitörde ne başka yerde en küçük deforme yok ben hortumlar kablolar kötüdür dedim ama ateşş mestle yıkıyor birkaç video çektim atıcam buraya

• [DHTUBE=https://youtu.be/Sp3NVXPVVB4]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sunyy2003 -- 22 Ağustos 2018; 19:12:25 >

• sunyy2003 S kullanıcısına yanıt
    Çok iyi fırsat yakalamışsınız makine çok güzel güle güle kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: sunyy2003

valla hocam kutussundaymış adama dedim kutusundan çıkarmasaydın biz bunu dükkana kurucaktık haftada 2 kezz çamaşır yıkama durumu oluyor abim gerek yok evde hallederiz dedi öyle diyince internete verdim dedi kaldırırlarken kutu alttan patlamış ama makine ateş hocam ne amorsitörde ne başka yerde en küçük deforme yok ben hortumlar kablolar kötüdür dedim ama ateşş mestle yıkıyor birkaç video çektim atıcam buraya

Kutusu bence pek önemli değil makine sağlammış ne de olsa . Tekrardan güle güle kullanın yıllar önce kullandığım makinedir. Süspansiyon sisteminin başarısı mükemmeldir balans kontrolü yapmadan tek adımda sıkmasını buna borçludur. Efsaneye iyi bakın bir daha bulunmaz

• Valla hocam bazen firsat gelir insan degerlendirir yada degerlendiremez bizde o an icin sans guldu degerlendirdik

Valla hocam 2200 degil sadece 4500 fivestar leydi gibi bir kac efsaneyi dshs topladim cati katinda 4 makinem var birisi yedek parcalik 2 tane de beton gibi 4500 super makineler hepsi cok sukur bizdeki hastalik hocam efsaneleri seviyorum su andaki makineler ne yikama nede saglamlik konusunda yanlarina yaklasabilecehine inanmiyorum

Yeni projem efsane bir solo firin ve buzdolabi bakalim onlari da tamamlarsam super olacak
    Bir de hocam 2300 var ben de o makineyi merak ediyorum 1000 ya da 1100 devirli olması lazım. Bulaşık makinesinde de leydi 3460 mükemmel bir makine yıkaması olsun kurutması olsun sessizliği olsun şimdiki modellerin çoğuna taş çıkarır. Tasarruf meselesi ortaya çıktıktan sonra yıkama grubu ileri gideceğine geri gitti. Artık böyle makineler bulmak zor ama sizin gibi kıymetini bilen birinin eline de sıfırının denk gelmesi açıkcası sevindirdi beni de, güle güle kullanın diğer istediğiniz modelleri de en kısa sürede tamamlamanız dileğiyle...
  • Benim leydi 3460 hocam zaten :) aslinda en cok istedigim makine 2300 ama maalesef az var piyasada birde 5500e bu makinelerden birinide toplamak istiyorum ama evdekiler yeter arrik eskiciye dondurdun diyorlar :) bizimkide boyle bir mersk iste

Sadece tasarruf kaynakli degil hocam aslinda olay malzeme kalitesinden kacarak daha ucuza mal 3dip ucuza satmak ama kalite pek unurlarinda degil bu sirada ureticilerin zaten kullan at olsun alsi lar 7 10 yil icinde yenisini alsinlar bizde zamanla servisi ortadan kaldiralim dertleri bu bence

Tam karsimda bahceli bir ev var sahibi 3 sene once rahmetli oldu bu adamin bir buzdolabi vardi 110v ile calisir uzerinde ceviricisi vardi dondurucusu altta (bizde sanki daha yeni bir olay gibi lanse ediliyor) makine 45 yillik filandi markasi garip bir seydi ama beton gibiydi onu la muhabbet ederdik eskiden beyaz esya almak zordu ama boyleydi derdi o zamanlar sindikinin parasiyla 30 bin lira vermisimdir derdi adam rahmetli oldu kizlari geldi makineyi hurdaciya verdi hurdaci makineyi tasiyamadi 3 e bolduler 2 kerede goturduler bildigin tank gibi makineydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sunyy2003 -- 26 Ağustos 2018; 9:58:54 >

5500e de yalıtımlı bir makineydi komşumuzda vardı küçükken gittiğimde çalışırken görüyordum her yeri ışıklı falan çok cafcaflı görünüyordu ama ilginç gelen dijital ekranda süre yerine anlık su sıcaklığını gösteriyor oması neden böyle bi şey yapmışlar acaba merak konusu benim için 3460 babannemde de var ama tutma mandalı kırıldı netten alacaktım, gönderim yapan site bulamadım. Kapağı çekerek açıyorlar kilit mekanizması bozulur mu acaba böyle de bilmiyorum

Eskilerin kalitesini artık bulmak zor hocam onlar bir başkaymış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batu25 -- 26 Ağustos 2018; 14:50:52 >

• Super makine valla iyi günlerde kullan 👍🏻
  • Evde bırakıp giden değerini bilememiş :))
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.