Şimdi Ara

Merakla beklenen Steam Sonbahar İndirimleri başladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
1.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

artık eskisi gibi oynamıyorum üstat ;) ara ara zamanım olursa oynuyorum
  • Jurassic World: Evolution, dirt rally 2.0 ve gears 5 nispeten yeni çıkan ve beğenilen oyunlardan, fiyatları da gayet uygun olmuş gibi. Bekleyenleri varsa kaçırmasın derim. Onun dışında indirimler bu kadar ise, herkesin de bahsettiği gibi çoğu eski ve defalarca indirime sokulan aynı oyunlar.

• Kış İndirimleri ne zaman gelir acaba, şu black friday kötü zamana denk geldi.

• İndirim kelimesinin tekrarından başka bir şey değil. Ama şaşırdım, Left for Dead yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Euro Truck Simulatör bence her indirimde en çok alınan ürünlerden biridir. Ama güzel indirimlerde yok değil. Rahat 150 200 TL harcama yapılabilir benim zevkime göre tabii.

• emreonat kullanıcısına yanıt
    Aralık sonu diye bahsediliyor. (Aralık 28 - ocak 3)

• hernos2 kullanıcısına yanıt
    Acaba ne bekliyorsunuz farklı olarak? Gta 5, witcher 3, Tekken 7 değil sadece indirime girenler. Sw kotor, doom, cities skylines, sekiro, monster hunter, hellblade, devil may cry, max payne, rainbow six, hoi, eu, civilization, gibi seriler de indirimde ve bunun yanında sürü kadar indie oyun da cabası. Farkı olarak ne isityorsunuz çok merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nisenheim

Acaba ne bekliyorsunuz farklı olarak? Gta 5, witcher 3, Tekken 7 değil sadece indirime girenler. Sw kotor, doom, cities skylines, sekiro, monster hunter, hellblade, devil may cry, max payne, rainbow six, hoi, eu, civilization, gibi seriler de indirimde ve bunun yanında sürü kadar indie oyun da cabası. Farkı olarak ne isityorsunuz çok merak ediyorum.
    13.cuma ve cs go yarım asır indirimlere girmiyor. Sanırım steamin işine gelmiyor bunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.