Şimdi Ara

Mena Serverında Oynayanlar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
579
Cevap
1
Favori
28.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu ne ya 2 gün girmedik herkes geçmiş bu gidişe farkı yicem :D
  • şu an guildde olan var mı ? guild please

11 lvl oldum
  •  Mena Serverında Oynayanlar

kasmaya devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: BillyTheKid

Mena Serverında Oynayanlar

kasmaya devam

Kas kas. Garm, sanırım zırhın armor yada proysa 1-2 item var
  • garment :)
  • Up
  • Selam 4 aylık bi aradan sonra bende Menada baslamıs bulunuyorum :) Şuan çok sağlam 5-6 kişiyiz sizin guildinize gelmek isteriz fakat bize lazım olan :/ 2 haftalık bir ong farm
  • Sp Bakımından Çok kötüyüm Ong farm şuanda yapabilecek birileri varmı bilmiyorum ama wiz karekter bulursanız tadından yenmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: _GuMmY_

Selam 4 aylık bi aradan sonra bende Menada baslamıs bulunuyorum :) Şuan çok sağlam 5-6 kişiyiz sizin guildinize gelmek isteriz fakat bize lazım olan :/ 2 haftalık bir ong farm

Para girer o işin içine
    Gaplı gidiyoruz biz guild olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lurtz Uruk Hai

Yavaş brr Guild'de güzel ortam oldu yalnız.

Güzel ortamdan kastınız cümle arasına karışan minik argoları büyütüp olay çıkarmak, belirli bir yaşta olanların kendi farklı bir tür gibi bize davranmaları bizim canımızı sıkar. Mithat demişti Fevzi abi bizi uyardığında Sadece uyarmak için değilde bir kerede selam verseler diye. Bence şuan sohbet ortamı 2-3 kişi biz kendi halimizle takılıyoruz Eray abiler onlar bi tarafta senin göründüğün arada sırada. Bence biraz daha kaynaşma olmalı. Hepimiz için

• quote:

Orijinalden alıntı: Zena

quote:

Güzel ortamdan kastınız cümle arasına karışan minik argoları büyütüp olay çıkarmak, belirli bir yaşta olanların kendi farklı bir tür gibi bize davranmaları bizim canımızı sıkar. Mithat demişti Fevzi abi bizi uyardığında Sadece uyarmak için değilde bir kerede selam verseler diye. Bence şuan sohbet ortamı 2-3 kişi biz kendi halimizle takılıyoruz Eray abiler onlar bi tarafta senin göründüğün arada sırada. Bence biraz daha kaynaşma olmalı. Hepimiz için

uuuuuu güzeldi ve biraz can yakıcı

• Para diyorsun ne kadar bir fiyat ? para giriyorsa ben yokkende ozaman bi sbot cekersiniz :) hehe özelden msn verebilrseniz sevinirim bi tanışalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zena

quote:

işte buna katılmamak elde değil. doğru söylemiş. belirli bir grup kendi arasında konusuyor. kurucu ve arkadaşlar (yüksek lvl 50 üstü) kendi arasında konusuyor nasıl bir ortam çözemedim.

bu arada içimden bir ses kötü bir şakaya kurban gitti diyor ama hayırlısı

• quote:

Para diyorsun ne kadar bir fiyat ? para giriyorsa ben yokkende ozaman bi sbot cekersiniz :) hehe özelden msn verebilrseniz sevinirim bi tanışalım

İşte farm için dedim. Zaten 40+ oldu çoğu kişi cavede olur ancak oda bakalım ben sanmıyorum öyle bir şeyin tutacağını.

@Eoudoxias
    Yok ne şakası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IO -- 11 Şubat 2011; 21:00:51 >
  • Belki olur :) cünkü farm yapmadan kasmaya baslarsam bi yere varamam
  • düşük lvl da farm daha kolay oluyor. kendi kendinizede yapabilirsiniz.. ha ong farmdan uzun sürer ama. bazı şeyleri kendi kendimize yapmamız gerekmiyormu zaten?
  • tamam yardım istemem hata oldu özür dilerm
  • Duzenli Bi Eu Ptsi Varsa Ben de gelebilirim. Ne Lazımsa... Cleric , Bard :P
  • quote:

tamam yardım istemem hata oldu özür dilerm

arkadaşım yardım isteme demedim :))
    30lv.a kadar 35k sp çok rahat kasar 9 gapla.. e bu sp de sadece gerekli skillerini açsan sana 60 lv. a kadar yeter.. zaten 105 te sp göreviyle geri kalan spyide kasarsın.. ong farm çok gereksiz şu koşullarda... yani 105 sp görevlerinden dolayı..

zaten sana yardım istemen hata deme gibi bir lüxüm yok bende 21 lvl ım henüz :D
  • 2 düzenli buildim olsa neysede xbow dagger warlock gidiyorum yani daha fazla sp lazım ondan ilk bi 200 k sp lazımdı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.