Şimdi Ara

Memurfoni Radısson Mp3 Player...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.206
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kendime mp3 player ararkenwww.memurfoni.com da aşağıdaki ürünün 19,90 TL satıldığını gördüm.Kasası çok şık duruyordu vehttp://forum.donanimhaber.com/m_32800548/tm.htm Sony nın NWZ-B142 model kasasına benzediği için hemen aldım 1 tane.Fiyatıda cazip geldi

Aynı ürünün 2gb dahili hafızalı olanını Nt maazaları www.nt.com.tr 38,70 Tl den satıyor.

Mp3 player ihtiyacı olanlar kaçırmasın.

Not : Siteyle kesinlikle bir bağlantım yoktur.Sadece fiyatı uygun geldi aldım ve ihtiyacı olanlara tavsiye etmek istedim.

• memurfonideki mp3 hafızası ne kadar yazmıyor ben bulamadım
  • Sattıkları üründe dahili hafıza yok.Harici mini sd kart ile destekliyor ve 16 gba kadar card desteği var.Benim hesabıma göre 2gb dahili hafızalı olan modei 39 tl ise,hafızasız 19,90 TL +2gb hafıza kartı 10 Tl dersek +3.25 tl de kargo toplam 33 Tl yapar.Belki daha ucuza maaledileiblir.Benim kasası hoşuma gitti sony modeli olduğu için ve aldım.Daha ürünü denemedim fiyatı tavsiyemdir.ürünü denedikten sonra tavsiye ederim.
  • Bende almayı düşünüyorum mp3 player bu aralar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İtalian Stallion*

Bende almayı düşünüyorum mp3 player bu aralar.

Bende Mp4 almayı düşünüyordum.
  • ses kalitesi nasıl acaba tipi sony e çok benziyor ama önemli olan ses kalitesi derim.
  • siyama_ronin arkadaş ,RADİSSON MP3 playeri ben de başka bir siteden aldım kullanma kılavuzunu kaybettim.
    harici memory card takıldığında tanımadı.
    sadece radyosunu dinleyebiliyıorum.yardım ederseniz sevinirim.
  • bu memurfoni de ürünleri neden giriş yapmadan göremiyoruz. illa üye olmak gerekiyor sanırım. olayım dedim, bu sefer illa tc kimlik nosunu istiyor.. saçma. memurfonimiz de eksik kalsın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: semender99

siyama_ronin arkadaş ,RADİSSON MP3 playeri ben de başka bir siteden aldım kullanma kılavuzunu kaybettim.
    harici memory card takıldığında tanımadı.
    sadece radyosunu dinleyebiliyıorum.yardım ederseniz sevinirim.

maalesef size bu konuda yardımcı olamam.çünki bende ürünü ilk defa memurfoniden aldım ve daha ürün elime ulaşmadı.ulaşır ulaşmaz size garanti durumu ile ilgili belgesinde yazanlar ile ilgili yardımcı olurum.

#doktorhia ; ben bu durumu bütün fırsat sitlerinde görüyorum.sadece emurfoniye has bir durum değil.promoskop,fırsatcity, vs vs..
  • Üyelik normal hocam da, üyelikte tc no istemesi anormal, bir de üye olmadan fırsatı göstermemesi. Ama çalışma sistemleri farklı olabilir bilemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende radısson rmp-112 markalı mp 3 var . ilk aldığım ay hiç sorun çıkmadı. ama şimdi acmak istiyorum radısson yazısı geliyor hemen ardından kendiliğinden kapanıyor sonra hep kendi kendine acılıp kapanıyor.... Bana yardım ederseniz sevenirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: doktorhia

Üyelik normal hocam da, üyelikte tc no istemesi anormal, bir de üye olmadan fırsatı göstermemesi. Ama çalışma sistemleri farklı olabilir bilemiyorum.

T.C. istemesi anormal değil. Fatura için isteniyor. Çoğu sitede istiyor artık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.