Şimdi Ara

Memrise bitiren varmı ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
1.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bitiren veya sona yaklaşan arkadaşlar var mı ? merak ediyorumda dizileri altyazılı izleyebiliyormusunuz %90 oranında anlayarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Foxin -- 20 Mayıs 2017; 1:2:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dostum sana tavsiyem ororo tv'yi ing altyazılı kullanman. bir dizi seç bilmediğin kelimelerin üstüne geldiğinde türkçesini gösteriyor. onları not da edebiliyosun. böyle böyle o dizide sürekli kullanılan kelimeleri hafızana ekleyeceksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: c0ss

dostum sana tavsiyem ororo tv'yi ing altyazılı kullanman. bir dizi seç bilmediğin kelimelerin üstüne geldiğinde türkçesini gösteriyor. onları not da edebiliyosun. böyle böyle o dizide sürekli kullanılan kelimeleri hafızana ekleyeceksin.

hocam dediğiniz sitede bazı sevdiğim diziler yok ama bakacağım. ama dizilere ayıracak kadar vaktim varmı onuda bilmiyorum. memrise ile başka bir işle uğraşırken bile yapabiliyorum günde 4-5 saate kadar çalışabiliyorum. zaten 1 haftada 3. bölüme geldim bildiğim kelimeler çıkıyor hep ne zaman zorlayacak bilmiyorum ama hep kelime kalıbı öğretiyor yani o yüzden biraz endişem var öğrenemezsem diye. dediğiniz sitede bazı merak ettiğim diziler var onları o yöntem ile izleyebilirim ama gerçekten faydası olur mu ki ? yani o kadar iyi değilim ingilizcede 1000-1500 kelime anca biliyorumdur. voscreen den falan çalışıyorum genelde izleme işlerini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Foxin -- 26 Mayıs 2017; 18:3:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: c0ss

dostum sana tavsiyem ororo tv'yi ing altyazılı kullanman. bir dizi seç bilmediğin kelimelerin üstüne geldiğinde türkçesini gösteriyor. onları not da edebiliyosun. böyle böyle o dizide sürekli kullanılan kelimeleri hafızana ekleyeceksin.

hocam mükemmelsiniz ya teşekkürler
  • c0ss kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeniz için çok sağ olun. Friends izliyordum ingilizce ses ve altyazı. Bu da baya iyi. A2 B1 seviyesi için o listeden dizi öneriniz varsa alabilirim. Adventure time ı izliyorum şimdilik
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.