Şimdi Ara

Meizu Note 9 [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
6
Favori
13.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dokunmatikde büyük sıkıntılar yaratıyo mu? Klavye olayı kendi klavye uygulaması mı sıkıntılı yoksa google keyboard vs gibi farklı uygulamalar sorunu çözüyor mu?
  • Arkadaşlar telefonu almayı düşünüyorum da merak ettiğim 2 konu var.

1. Ekranı kablosuz olarak tv ye yansıtma özelliği var mı.Mesela samsunglarda screen mirroring gibi.
    2. Bildirimlerde geçikme veya bildirim gelmeme gibi sorun mevcut mu. Örneğin whatsapp.

Teşekkürler.
  • 1488 TL'ye almak isteyenler kaçırmasın.
    https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/meizu-note-9-6-2-64gb-akilli-telefon-siyah-492406917

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kasma donma dokunmatik sorunu vs yaşayan var mı?

bildirim gelmeme sorunu var mı?

olumlu yada olumsuz yorumlarınız değerli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panamalı Hasta

kasma donma dokunmatik sorunu vs yaşayan var mı?

bildirim gelmeme sorunu var mı?

olumlu yada olumsuz yorumlarınız değerli.
    Uzun süre kullanmış biri olarak;
    Ekranın dokunmatik sorunu yok, sadece en köşelere uzun basma sorunu var. Yani bir klavye uygulamanız varsa ve a yada p tuşları en köşeye yapışıksa(gboardda yapışık değil) üzerine basılı tutmak sorun olabiliyor. Bildirim sorunu yok. Açıkçası redmi note 7 ve bu cihazı ard arda kullanmış biri olarak meizu note 9 arayüzü daha hızlıydı. Kamerası da aşağı yukarı aynıydı. Kasma donma yoktu. Tek sorunu güncelleme almaması. Android sürüm güncellemesinden bahsetmiyorum, ama normal flyme güncellemeleri de gecikmeli geliyor global romlara. Bunu da göz önünde bulundurun.

• 11.11'de 1300-1350 liralar civarına düşerse almayı düşünüyorum. Normalde redmi note 8 pro alacaktım ama +1000 lira vermeye lüzum olmadığına karar verdim... farklı fikirler verebilecekler olanlar varsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolilow

11.11'de 1300-1350 liralar civarına düşerse almayı düşünüyorum. Normalde redmi note 8 pro alacaktım ama +1000 lira vermeye lüzum olmadığına karar verdim... farklı fikirler verebilecekler olanlar varsa sevinirim
    bende meizu note 9 alacaktım n11 den 11 kasımda ama,kamerasında eis'in dahi olmaması ve flashlı şekilde fotografların patlaması beni vazgeçirdi bu telefondan...
    1350 liraya Xiaomi mi a3 düşürürsem kaçırmayacam(Amoled ekran,çok iyi kamera özelliklerinden)
  • rosmisal kullanıcısına yanıt
    İkisinin işlemcisi arasında ciddi bir fark yok mu ya? a3 o kadar düşerse düşünebilirim yine de. ekranı yakından kötü gelmişti bana ama alışırım herhalde kullandıkça
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolilow

İkisinin işlemcisi arasında ciddi bir fark yok mu ya? a3 o kadar düşerse düşünebilirim yine de. ekranı yakından kötü gelmişti bana ama alışırım herhalde kullandıkça
    yani fark var sd675-sd665 arasında ama malzeme kalitesizliği,kamera performansı,ekran kalitesi,ses kalitesi,a3'ün işleemci dezavantajının önüne geçiyor bana göre
    Gcam yükleyince eis geliyor. Ayarlarda titreşimi düzelt seçeneği var. Ben olsam günümüzde 720p ekranlı bir cihaz tercih etmezdim, üstelik pentile dizilimli amoled ekranla birlikte yazılar vs. pixel pixel belli eder kendini.

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanandnexus

Gcam yükleyince eis geliyor. Ayarlarda titreşimi düzelt seçeneği var. Ben olsam günümüzde 720p ekranlı bir cihaz tercih etmezdim, üstelik pentile dizilimli amoled ekranla birlikte yazılar vs. pixel pixel belli eder kendini.
    Yani açıkcası bende ilk başta öyle düşünüyordum yazılanlardan eleştirenlerden ötürü 720p yetersiz kalır diye...
    ama dün teknoloji mağazasında mi9t ve a3 yan yanaydı uzun süre inceledim ve a3'ün ekranı bana kötü piksel sayılacak gibi gelmedi gayette hoştu,şimdi ablamın samsungun a20'sini inceledim ondanda süper amoled var,a3'ün renkleri daha iyi geldi
    Mı a3 fiyatina göre çok iyi cihaz onu tercih edin. Kamera, ekran korumasi ve pili çok iyi.
    Samsung a30 ile fotoğraf karşılaştırması yaptim aynı noktada çekim yaptım, Samsung çok vasat kalıyor. Imx 582 Sony sensor var. Aynı cihaz Samsung olsa en az 2300 fiyat çeker.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yksln -- 1 Kasım 2019; 20:53:48 >
  • Merhaba. Bu telefonda xiaomideki gibi çift uygulama kullanımı var mi acaba?
    Ben hem çift hat hemde çift uygulama kullanmam gerekiyor iş için.
    3,5 yıldır kullandığım redmi note 3pro artık eskidi.
    11.11 de meizu note 9, redmi note 7 veya 8 almak istiyorum.
    Sizce hangisini almalıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: rosmisal

bende meizu note 9 alacaktım n11 den 11 kasımda ama,kamerasında eis'in dahi olmaması ve flashlı şekilde fotografların patlaması beni vazgeçirdi bu telefondan...
    1350 liraya Xiaomi mi a3 düşürürsem kaçırmayacam(Amoled ekran,çok iyi kamera özelliklerinden)

Alıntıları Göster
    Böyle bir site var. İyi ki var.
    https://www.kimovil.com/en/compare/meizu-note-9,xiaomi-mi-a3 İşlemcileri arasında ciddi fark var. İyi ki Meizu çok tercih edilmiyor demeden geçemiyorum. Xiaomi alın, aldırın beyler... Note 9 da beni rahatsız eden tek şey pilin kapasitesinin 3800mah civarında çıkmış olması. Li ion piller Lipo gibi kullanışlı ve uzun ömürlü değil anladığım kadarı ile. Özellikle pili yavaş şarj ile kontrol ettim. Lion piller sıfıra getirip full şarj da önerilmiyor. Pilini Lipo yapsalardı harika olacaktı.
    Meizu Note 9 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zato1 -- 3 Kasım 2019; 1:30:44 >

• n11'de bir satıcı 1538'den önce 1500 sonra 1499 yaptı fiyatını. 1500'e 150 kuponlarını baltaladı 1350'ye düşürürsem belki alırım diyordum 2 sene falan götürse yeterdi beni
  • Weisanstein kullanıcısına yanıt
    Meizu Note 9 [ANA KONU]

Ne demek istiyorsun anlamadım ama..ben aldığımda 1495 tl ydi..160 tl kupon vardı.aldım bir tane..kargoya vermiş bugün.

1335 TL YE GELMİŞ ÜSTTE YAZIYOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canyash -- 12 Kasım 2019; 21:25:55 >
  • Merhaba,
    Bazı arkadaşlar yazmış Meizu almayın sakın ha..Xaomi alın diye...
    Ben telefon alırken birkaç şeye bakıyorum onlar benim için uygunsa milimikron hız değerleri çok ta umrumda olmaz.Meizu hızlı, çok iyi fotoğraf çekimi var,batarya uzun gidiyor, ram 4gb daha ne olsun..Telefonla atomu parçalamayacaz sonuçta.Almadan önce videolarını izleyin özellikle gece çekimlerine bakın he bi de şu Xaominin gece çekimlerine bakın...Iphone ile karşılaştırma videosu var onu da bi izleyin.Neredeyse başabaş hızlı...
    Alacağınız telefonları karşılaştırma siteleriyle karşılaştırın.Ben Huawei P30 lite ile karşılaştırdım Meizu Note 9 aldım....4K video olayı....
    Saygılar..
  • chat.whatsapp.com/Br37mbmGREh8w01PPRGUEz

WhatsApp grubu

• Arkadaslar merhaba bir sey sormak istiyorum.bu telefon ekranin daki cember de yer alan siyah leke gibi olan sey ekran koruyucudaki bie kir mi yoksa ekran daki bir hata mi sizce arada kaldim bilemedim ?

Meizu Note 9 [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Almayın =)

Meizu Note 9 [ANA KONU]

4 aylık kullanımımdan sonra telefondan çok memnun olduğumu söyleyebilirim.
    Şarjım üç gün net gidiyor. Bazen 4. güne %20 şarjla güne başladığım olabiliyor. Tabi benim kullanımım ortalamaya göre düşüktür ben hiç oyun filan oynamam.(BT sürekli açık çift hat aktif)

Telefonun sevmediğim tek şeyi ahize hoparlörü. Ekranın üstünde ve tam kulağınızın deliğine getirmek zorundasınız. Hala buna alışamadım.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.