Şimdi Ara

MEİZU MX4 vs XİAOMİ Mİ4 vs ZTE NUBİA Z7 MİNİ vs ONEPLUS ONE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben bu telefonlar arasında kaldım kullananlar varsa yorumlarını bekliyorum günlük kullanım için oyun ve kamera performansları konusunda fikir sahibi olan arkadaşlar lütfen yorum yapabilirlermi
    Her konuda fikirlerinizi bekliyorum beni pişman etmeyecek bir telefon almak istiyorum yani yorumlarınız benim için çok önemli

XİAOMİ Mİ4

Mesut çevik inceledi ancak bekledigim gibi bir tel çıkmadı ama bazı arkadaşlar bunun arayüzden kaynaklandıgını developer sürümü oldugu
    için böyle vasat denebilecek bir 801ac performansı oldugunu söylüyorlar

MEİZU MX4

Tasarımı gayet hoş MTK 4+4 cpu u lu gerçekten güzel bir telefon 2 gb ram yeterli kanaatimce ama ilerleyen zamanlarda sıkıntı olurmu bilmiyorum
    incelemelerde izledigim kadarı ile iyi bir tel ancak kullanıcılarında tavsiyelerini almak isterim

NUBİA Z7 MİNİ

Gerçekten güzel bir tel diger markalara göre bizim ülkemizde daha bir tanıdık diyebiliriz ZTE açısından

ONEPLUS ONE

Pek anlatmama gerek yok ucuz diyecegimiz ilk göz agrımız :)

Şimdiden teşekkürler

MEİZU MX4 vs XİAOMİ Mİ4 vs ZTE NUBİA Z7 MİNİ vs ONEPLUS ONE MEİZU MX4 vs XİAOMİ Mİ4 vs ZTE NUBİA Z7 MİNİ vs ONEPLUS ONE MEİZU MX4 vs XİAOMİ Mİ4 vs ZTE NUBİA Z7 MİNİ vs ONEPLUS ONE MEİZU MX4 vs XİAOMİ Mİ4 vs ZTE NUBİA Z7 MİNİ vs ONEPLUS ONE

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.