Şimdi Ara

Meizu MX4 ile ilgili yeni bilgiler internette paylaşıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 1200 liraya snapdragon 800lu telefon alabiliyoruz ya diğerleri hava civa

• Meizu 16:9 ekran koymaz. Standart MX4, 1080x1920 yerine 1080x1800 olacaktır, MX3'te de olduğu gibi.
    Bence 16:10 ekranlar telefona daha çok yakışıyor. HTC HD2 ekranından aldığım zevki Note 3'den bile alamıyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: sertacarslan
    Bence 16:10 ekranlar telefona daha çok yakışıyor. HTC HD2 ekranından aldığım zevki Note 3'den bile alamıyorum...

Buna kesinlikle katılıyorum bak. Çok uzun kumanda gibi olacağına, biraz yana doğru da geniş olsa.
    Bir web sayfasına giriyorum. Yazıları biraz büyüteyim diyince soldan sağa dar olduğu için ekrana sığacak
    kadar yapınca çok büyümüyorlar. Oysa oran 16:10 olsa biraz daha geniş olacağı için daha okunası olabilir.
  • Getirin arkadaş şu telefonları artık ya
  • 8 çekirdek bile normal geliyor artık
  • Biri de deseki Paralel ithalat yapan bir firma bu markayı getirecek...........
  • huwai honor 3x le kapışacak telefon bence bi süre daha ortaya çıkmayacak. bu arada ekran çözünürlüğü konusunda bende 720pcilerdenim. 1080p olarak kullandığım galaxy s4 ümden nefret eder oldum. o kadar gereksizki 720pyle 1080p arasındaki farkı anlayacak göz yok yahut bende :))
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.