Şimdi Ara

meizu m5 note

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • meizu m5 note aldım ama kılıf ve cam bulamıyorum türkiyede satan bir yer varmı

• Arkadaşım ben de bu telefonu almayı düşünüyorum ancak hakkında pek bir inceleme ve yoruma rastlayamadım. Şu sorulara cevap verebilirsen sevinirim:

1) Öncelikle kılıf, ekran filmi gibi aksesuarları yurt içinden temin edebildiniz mi?

2) Ne kadar sürede şarj oluyor (hızlı şarj özelliği var mı) ve şarjı ne kadar süre dayanıyor?

3) Fotoğraf ve video çekimi nasıl?

4) Telefon görüşmesiyle ilgili şebeke, sesin az gitmesi/gelmesi gibi sorunları var mı?

5) Yoğun kullanımda ısınma sorunu oluyor mu? (halihazırda kullandığım ve genel olarak memnun olduğum LG G2 çok ısınıyor mesela)

6) Sorun olarak gördüğünüz herhangi bir şey var mı?

7) 32 gb hafıza, 3 gb ram versiyonu hepsiburada da 850 TL'ye satılıyor, tavsiye eder misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilimanjaro34

Arkadaşım ben de bu telefonu almayı düşünüyorum ancak hakkında pek bir inceleme ve yoruma rastlayamadım. Şu sorulara cevap verebilirsen sevinirim:

1) Öncelikle kılıf, ekran filmi gibi aksesuarları yurt içinden temin edebildiniz mi?

2) Ne kadar sürede şarj oluyor (hızlı şarj özelliği var mı) ve şarjı ne kadar süre dayanıyor?

3) Fotoğraf ve video çekimi nasıl?

4) Telefon görüşmesiyle ilgili şebeke, sesin az gitmesi/gelmesi gibi sorunları var mı?

5) Yoğun kullanımda ısınma sorunu oluyor mu? (halihazırda kullandığım ve genel olarak memnun olduğum LG G2 çok ısınıyor mesela)

6) Sorun olarak gördüğünüz herhangi bir şey var mı?

7) 32 gb hafıza, 3 gb ram versiyonu hepsiburada da 850 TL'ye satılıyor, tavsiye eder misiniz?

Ben cihazı kullanıyorum. Görüntü olarak çok şık bir cihaz olmasına rağmen mediatek p10iişlemcisi bence yetersiz kalmış. Telefon hem çok hızlı değil hemde 4000 mahlık bataryayı su gibi içiyor. Ortalama ekran süresi 5-6 saat arası ki sd işlemcilerin oldukça gerisinde. 4 g de sorunsuz çalışan cihazın ahize ve mikrofonunda sorun yok. Ben kendi adıma kamerasını beğendim. Aydınlık ortamlarda güzel fotolar çekiyor. Ama ben diyorum ki piyasaya sd işlemcili ve dual kameralı m6 note çıktı. Kısa bir süre sonra 900 gibi bir fiyatla satılır diye düşünüyorum. M6 note ye bakmanı tavsiye ederim.

• Teşekkürler kardeş, şu an 1000₺ civarı ama almaktan vazgeçtim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.