Şimdi Ara

MEİZU M2 NOTE,MX4 PRO, MX5 SİZCE HANGİSİNİ ALMALIYIM ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EVET ARKADASLAR 2 TELEFON ARASINDA KALDIM NORMAL SARTLARDA MX5 DERIM AMA BIRDE KULLANANLARA SORAYIM DEDIM ? OYUN VE INTERNET DISINDA TELEFONU PEK KULLANDIGIM SOYLENEMEZ. UZUN SURE SARJI GIDECEK VE HIZ , KASMA SIKINTISI YASAMAK ISTEMEDIGIM ICIN BU IKISINDEN HANGISI SIZCE ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucc54 -- 2 Ağustos 2015; 3:13:25 >

• bütçede sıkıntı yoksa tabiki mx5 bunu sormaya gerek yok ama biri diğerinin yarı fiyatına satılıyor.
    oyun vs oynamıyorsanız m2 note iyidir lakin türkçe dil desteği var mı onu araştırmak lazım. fiyat performans olarak iyidir yani.
    ama oyun film vs coşmak kamerası da iyi olsun derseniz her yönüyle mx5. çünkü mx5 bir amiral gemidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowmexo -- 23 Temmuz 2015; 15:30:41 >
  • yanı mx5 olsa ıyı olurdu lakın fıyatı da yuksek yanı nasıl alabılırım dıye dusunmem lazım :D bu arada mx4 pro daha uygun gıbı geldı

clash oynuyorum vıdeo ızlıyorum nette dolasıyorum aslında :) ama fiyatıda bıraz tuzlu tr sartlarına gore cok ucuz ama yıne de bana gore en azından suan bıraaz tuzlu :D

bu arada cevaplarınız ıcın tesekkur ederım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucc54 -- 24 Temmuz 2015; 1:14:07 >
  • ucc54 kullanıcısına yanıt
    M2 Note u alabilirsin. MX5 tabi ki daha iyi ama M2 Note da her işini görür. Clash of Clans vb oyunları çok çok rahat oynarsın. Paemakla sayılabilecek üst düzey oyunlarda takılma olabilir. İnternette gezmek gibi kolay işleri M2 Note ile rahatça yapabilirsin.
  • teşekkürler hocam peki bu mx5 te samsung tabanlı ıslemcı kullanmamıslat mtkk kullanmıslar sence kötü değil mi ?
  • MX5 daha başarılı duruyor kağıt üstünde donanım olarak.
  • mx4 pro mu dersınız mx5 mı :) bı tanesı samsung ıslemcı ıken dğerı mtk ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucc54

mx4 pro mu dersınız mx5 mı :) bı tanesı samsung ıslemcı ıken dğerı mtk ?

Hocam prolar sanırım daha büyük,mtk'nın performansı orta halli fakat samsung işlemci hakkında bi fikrim yok yanlış yönlendirmek istemem.
    5,7 inçlik telefonu taşımak zor olabilir.

Edit:pardon hocam mx4 pro demişsiniz,mx4 pro ve mx4 sanırım üretimden kalktı güncelleme alacakları meçhul bunu göz önüne alın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iconic -- 24 Temmuz 2015; 6:07:51 >
  • benm ıcın buyukluk dert degıl lakın kasma gıbı sıkıntı yasamak ıstemıyorum acıkcası mx5 ın fıyatı da cazıpten alayım dıyorum :)

50 60 lıra fark edıyor mx4 pro ıle mx5 arasında sımdı onemlı olan samsung 8 cekırdek mı mtk 8 cekırdek mı :D
  • quote:

benm ıcın buyukluk dert degıl lakın kasma gıbı sıkıntı yasamak ıstemıyorum acıkcası mx5 ın fıyatı da cazıpten alayım dıyorum :)

50 60 lıra fark edıyor mx4 pro ıle mx5 arasında sımdı onemlı olan samsung 8 cekırdek mı mtk 8 cekırdek mı :D

Bu telefonlar meizunun sağladığı arayüz sayesinde stabil,yani kasma gibi bi sıkıntı olucağını düşünmüyorum kaç çekirdek olursa olsun.
    IOS gibi düşünün meizunun arayüzü de aynı mantıkta.Fiyat ve görünüş hangisinde kafanıza yatıyorsa onu alın derim,tabii meizu almayı illaki kafaya koyduysanız.
    50-60 lira için de güncel telefondan caymak mantıksız gibi duruyor açıkçası.
  • aslına bakarsanız meizu sonradan gelısen bırseydı baska onerınız var ıse alabılırm suanlık en ıyı telefon mx5 gıbı duruyor o yüzden :) aslında note pro var xiominin ama fiyatı harbıden cok yuksek bır cıhaz bana gore :)
  • quote:

teşekkürler hocam peki bu mx5 te samsung tabanlı ıslemcı kullanmamıslat mtkk kullanmıslar sence kötü değil mi ?

Samsung da olsa MTK da olsa ikisi de arm tabanlı, Samsung tabanlı bir işlemci yok. Bence mediatek işlemci kullanılması kötü değil, One M9+ta da mediatek kullanıldı. Mediatek kullanan cihazlardaki en büyük sorun güncellemelerin zor/geç çıkması.
  • verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim
  • ucc54 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MX5 pro tavsiye ederim
  • tesekkurler
  • quote:

yanı mx5 olsa ıyı olurdu lakın fıyatı da yuksek yanı nasıl alabılırım dıye dusunmem lazım :D bu arada mx4 pro daha uygun gıbı geldı

clash oynuyorum vıdeo ızlıyorum nette dolasıyorum aslında :) ama fiyatıda bıraz tuzlu tr sartlarına gore cok ucuz ama yıne de bana gore en azından suan bıraaz tuzlu :D

bu arada cevaplarınız ıcın tesekkur ederım :)

kesinlikle mx4 pro
  • mx5 ten daha mı iyi cihaz
  • quote:

mx5 ten daha mı iyi cihaz

evet. hem ekranı daha iyi, hem metal çerçeve, hemde işlemcisi samsung, bu işlemci normalde zaten güzeldi, mx4pro da meizu çok iyi optimize etmiş anandtech in incelemesinde 13 saat video oynatıyordu...
    mx4pro nun ekranı ile apple dışında hiçbiri rekabet edemez ekranı tek başına alma sebebi :) 600nits i geçiyor parlaklığı, galaxy s6 dan fazla.
  • peki teşekkürler :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.