Şimdi Ara

★★★MEIZU M2 NOTE [ANA KONU] ★★★ FLYME 6 FINAL ÇIKTI 06.07.2017 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.656
Cevap
48
Favori
168.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2r-trade mi hocam dükkanın ismi? bende oradan alacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok hocam o meşhur satıcıdan alışveriş yapmadım hiç.
    Gongzong fei huang gibi bir ismi var benim alışveriş yaptığım dükkanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

ben de tasarımını beğenmiyorum m2 nin. plastik, oyuncak görüntüsü var, mavi olanı alıp denemek istiyorum ama.

gri renk tek seçenek olarak gelecek sanırım türkiyeye, m1 note da renk çeşiti gelmemişti. maviyi bende merak ediyorum
  • Beyler güzel haberlerim var. Meizu 10 Ağustos'ta Meizu M2 Note Hindistan'da satmaya başlıyor. Amazon.in üzerinden Fiyat 9999 Hint rupisi yani 157 dolar!!!
    https://www.facebook.com/MeizuIndiaOfficial

Bundan bize ne diyenler için. Hoca international rom hazır artık, Meizu yurdışı siparişleri karşılamaya başlamış, Digitalmarket'in ithal edememesi için hiçbir sebep yok derim.

Bu arada M1 Note Hindistan'da 11999 Hint rupisi fiyatla çıkış yaptı. Bu aralar M2 Note çıkacağı için 9999 rupiye düştü. Bu da demekdir ki DigitalMarket'in M1 Note'dan daha ucuza sokması lazım. Bakalım ne yapacaklar?

Yalnız Meizu Hindistan sayfasındaki Hintlilere gıcık oldum yok 8000 rupi olmalıymış çok pahalıymış. 157 dolara bu telefonu alıp hala konuşuyorlar. Türkiye'de yaşasalar benzin döküp yakarlar kendileirni sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: soul calibur

Beyler güzel haberlerim var. Meizu 10 Ağustos'ta Meizu M2 Note Hindistan'da satmaya başlıyor. Amazon.in üzerinden Fiyat 9999 Hint rupisi yani 157 dolar!!!
    https://www.facebook.com/MeizuIndiaOfficial

Bundan bize ne diyenler için. Hoca international rom hazır artık, Meizu yurdışı siparişleri karşılamaya başlamış, Digitalmarket'in ithal edememesi için hiçbir sebep yok derim.

Bu arada M1 Note Hindistan'da 11999 Hint rupisi fiyatla çıkış yaptı. Bu aralar M2 Note çıkacağı için 9999 rupiye düştü. Bu da demekdir ki DigitalMarket'in M1 Note'dan daha ucuza sokması lazım. Bakalım ne yapacaklar?

Yalnız Meizu Hindistan sayfasındaki Hintlilere gıcık oldum yok 8000 rupi olmalıymış çok pahalıymış. 157 dolara bu telefonu alıp hala konuşuyorlar. Türkiye'de yaşasalar benzin döküp yakarlar kendileirni sanırım.

bir yandan da mx5 dikkatimi çekti benim ama bakalım. eğer m2 700tl mx5 1000 tl falan olursa sanırım mx5 fiyatına göre daha iyi bir seçenek olacak gibi. meizu fiyat konusunda baya baya kendi ile rekabet ediyor çok hoşuma gidiyor bu durum

• eofdred E kullanıcısına yanıt
    MX5'in 1000 TL'ye girmesi imkansız hocam. Çinde 16 gb'ı 329 dolar, 32 gb'ı 389 dolar. Hadi digitalmarket 16 gb'ı 250 dolara alsa %25 artı %18 vergiyle gelişi 357,5 dolar adamlara. Yani 1000 liraya yakın. Tamam biraz farazi bir hesap ama ben 16 gb Mx5'i 1350 TL, 32 gb'ı 1500 TL'ye bekliyorum. Bir de microsd desteği olmadığından 16 gb'ı alınmaz zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soul calibur -- 5 Ağustos 2015; 21:49:46 >
  • Evet cihaz amazon.co.uk üzerinden beyaz ve gri modelleriyle Avrupa'ya ön siparişe açıldı. 140 pound yani bugünün kuruyla 609 TL. Mikrofonumuzu digitalmarkete uzatıyoruz.
    http://www.amazon.co.uk/Meizu-Note-Dual-SIM-Free-Smartphone/dp/B010VUD3YI/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soul calibur -- 6 Ağustos 2015; 3:25:57 >
  • soul calibur S kullanıcısına yanıt
    dg markette mx4 pro 1450 tl ile satildi
    mx5 1550 tl den asagi bulursaniz iyi

• ryalp kullanıcısına yanıt
    Hocam MX4 ve MX5'in çıkış fiyatları Çin'de aynı (330 dolar 16 gb, 380 dolar 32 gb). Pro daha pahalıydı. Digital Market MX4'ü ithal ettiğinde dolar 2.20 seviyesindeydi 1000 TL'den satabildiler (sonra kur artışından dolayı zam yaptılar). Türk lirasındaki değer kaybını da hesaplarsak 2.80 bölü 2.20 eşittir 1.27 eder. Yani 16 gb MX4'ü 1000 TL'den sattıkları karı elde edebilmeleri için bugün MX5'i 1270 liradan satmaları lazım. Meizu'dan alış fiyatlarının aynı olduğunu kabül edersem. Ama marka tanılırlıkları arttı. 16 gb'ı 1300 TL, 32 gb'ı 1450 TL'den sokmaları en iyimser tahmin olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soul calibur -- 6 Ağustos 2015; 4:56:35 >
  • Arkadaşlar merhaba ben bu telefonu alip amerikaya göndermek istiyorum rootsuz imei tamiri yapmak kolaymidir bide türkiye frekanslarina uygunmudur?

m.geekbuying.com/item/-HK-Stock-MEIZU-M2-NOTE--MEILAN-NOTE-2--5-5inch-FHD-Android-5-0-2GB-16GB-Smartphone-4G-LTE-MTK6753-Octa-Core-1-3-GHz-Smartwake-Miracast---Gray-346665.html

• Dün gece yurtdışından getirip imeisini atıp satan bir arkadaştan m2 note 16 gb mavi renk olanını aldım. Gayet güzel kullanışlı görünüyor fakat ben telefonun teknik işlerinden pek anlamam. Bu telefonda türkçe dil desteği yok. Kullanmakta zorluk çekmiyorum ama yine de olsa fena olmaz. rot mu rom mu ne atılıyomuş :) bana detaylı anlatıp yardımcı olabilecek arkadaş varsa çok çok hayır duası alır :P
  • TR ye gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum, f/p ürünler tam bana göre, şuanda moto g kullanıyorum zaten

moto g artık yoruldu takılmaya kasmaya başladı lolipop ağır geldi garibime
  • quote:

MX5'in 1000 TL'ye girmesi imkansız hocam. Çinde 16 gb'ı 329 dolar, 32 gb'ı 389 dolar. Hadi digitalmarket 16 gb'ı 250 dolara alsa %25 artı %18 vergiyle gelişi 357,5 dolar adamlara. Yani 1000 liraya yakın. Tamam biraz farazi bir hesap ama ben 16 gb Mx5'i 1350 TL, 32 gb'ı 1500 TL'ye bekliyorum. Bir de microsd desteği olmadığından 16 gb'ı alınmaz zaten.

mx4pro nun fiyatı 500 dolar. türkiyede satış fiyatı 1350tl
    389 dolarlık telefonu bi zahmet 1099 tl ye getirsinler en azından asus zenfone 2 nin altında kalsın fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: ryalp

dg markette mx4 pro 1450 tl ile satildi
    mx5 1550 tl den asagi bulursaniz iyi

mx5 mx4pro ya oranla çok daha ucuz...
    yeni diye daha pahalıdır şeklinde düşündünüz ama ikisi farklı cihazlar,
    mx5 pro daha pahalı olacaktır illaki ama mx5, epeyce ucuz
  • Daha önce dedim meizu Türkiye sayfası kendisi söyledi

Mx5 eylül ayında 1400-1500 fiyat aralığında

M2 note ise ağustos sonuna doğru 700-800 arasında satışa çıkacak dediler ve ek vergi gelirse fiyatlar güncellenir dediler

• bugraakkoc kullanıcısına yanıt
    Hocam açıklamanın linkini verebilir misin?
  • quote:

Hocam açıklamanın linkini verebilir misin?

Paylasimlardan birinde birisi sormuş onlarda boyle cevap vermişti

• quote:

Orijinalden alıntı: bugraakkoc

Daha önce dedim meizu Türkiye sayfası kendisi söyledi

Mx5 eylül ayında 1400-1500 fiyat aralığında

M2 note ise ağustos sonuna doğru 700-800 arasında satışa çıkacak dediler ve ek vergi gelirse fiyatlar güncellenir dediler

Mx5 e biraz üsüldüm ama m2 note a sevindim 700tl olma ihtimali varsa çok iyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar m2 note ye imei tamiri yapılıyormu?
  • _Warknife_ _ kullanıcısına yanıt
    Yapılıyor.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.