Şimdi Ara

★★★MEIZU M2 NOTE [ANA KONU] ★★★ FLYME 6 FINAL ÇIKTI 06.07.2017 (316. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.656
Cevap
48
Favori
168.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende bildirim ışığı çalışıyor. Ama çift tıklamayla uyandırma çalışmıyor. Ayrıca beyaz ekranda daha çok görünen 3 beyaz iz var. Bu arada bu ekranım düştü ekran çatladı. Kullanımda sıkıntı yok ama ekranda 3 büyük çatlak var. Dün yine bir ekran siparişi verdim. Özellikle yorumlarda ekran parlaklığı ile ilgili çok olumlu yorum yapan ürünü aldım. Geldiği zaman takıp denediğimde sonuçları buraya yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webkurdu47 -- 16 Mayıs 2017; 19:57:25 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zato1 kullanıcısına yanıt
    Kendi sitesi değil o maalesef. Meizu adını kullanan satıcı firmalardan biri.

• quote:

Orijinalden alıntı: webkurdu47

Bende bildirim ışığı çalışıyor. Ama çift tıklamayla uyandırma çalışmıyor. Ayrıca beyaz ekranda daha çok görünen 3 beyaz iz var. Bu arada bu ekranım düştü ekran çatladı. Kullanımda sıkıntı yok ama ekranda 3 büyük çatlak var. Dün yine bir ekran siparişi verdim. Özellikle yorumlarda ekran parlaklığı ile ilgili çok olumlu yorum yapan ürünü aldım. Geldiği zaman takıp denediğimde sonuçları buraya yazarım.

bende de çalışıyormuş ama ekrandan dolayı yanıp yanmadığı belli olmuyor. sizin siparişe göre bende sipariş verebilirim hocam. ekran can sıkıyor benim için.
  • Zato1 kullanıcısına yanıt
    böyle bir site olduğunu bilmiyordum güzel bir site ve bütün telefonları satıyorlar..meizunun kendi orjinal sitesi..e2 bile satışta..
  • canyash kullanıcısına yanıt
    http://www.meizuworld.com/about-meizu

Burada açıkça yazmışlar :

Meizuworld.com Is not endorsed or sponsored by meizu Inc.

(Meizuworld.com, Meziu INC. tarıfından desteklenmemekte ve onaylanmamaktadır.)

• ilginç..olabilir herhangi bir firma açmış olabilir ama meizunun herşeyi var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: canyash

ilginç..olabilir herhangi bir firma açmış olabilir ama meizunun herşeyi var..

profesyonel satıcısıyız demişler hocam. normal o yüzden.

Alttaki kapağı çok beğendim ayrıca
  • Arkadaşlar klavye olarak Touchpal'ı kullanıyorum. Ayarlarda da varsayılan klavye olarak Touchpal ayarlı. Herşey de Touchpal açılıyor ama herhangi bir yerde şifre girme yerinde sistem klavyesi açılıyor. Bu sistem klavyesini kökten nasıl kapatabilirim acaba?

• fantastik74 kullanıcısına yanıt
    Bu kılıfı aldım. Fiyatına göre çok iyi. En çok kullanılan kılıflardan biri. Tavsiye ederim.

https://tr.aliexpress.com/item/Luxury-Original-Ipaky-Case-Cover-For-Meizu-M1-Note-TPU-frame-Silicone-Protective-shell-Neo-Hybrid/32408057702.html?spm=2114.13010608.0.0.ECE9ub
  • Flyme 6 betada pili içiyor alet, 5 de daha iyi bir pil süresi vardı. Tam sürümde düzelecekmi bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zato1

Bu kılıfı aldım. Fiyatına göre çok iyi. En çok kullanılan kılıflardan biri. Tavsiye ederim.

https://tr.aliexpress.com/item/Luxury-Original-Ipaky-Case-Cover-For-Meizu-M1-Note-TPU-frame-Silicone-Protective-shell-Neo-Hybrid/32408057702.html?spm=2114.13010608.0.0.ECE9ub

Ben ince kılıfları daha çok seviyorum hocam diğeri iphonea benzediği için hoşuma gitti

• webkurdu47 kullanıcısına yanıt
    ayarlar/dil&saat/şifre korumasını pasif hale getir düzelir.
  • serserim09 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler oldu

• Pil süresindeki olumsuz yorumlara rağmen dayanamayıp 6yı kurdum ben de ama yorumlar malesef fazlasıyla gerçekmiş. Genel olarak farklılıklar olsun tasarım olsun herşey hoşuma gitti ama..

Birşeyi sorcam, uygulamalardan uygulamaya girip sd karta taşıma vardı şimdi bulamıyorum bilen var mı nasıl yapacağız

• Yok mu meizulu arkadaşlar bilen

• milliadam M kullanıcısına yanıt
    Evet son güncellemede ben de göremedim. Kaldırmışlar galiba. Link2sd uygulamasıyla tekrar SD karta atmaya devam edebilirsiniz. Hatta rootlayıp aynı programla bütün uygulamaları sd karta taşıyabilirsiniz.

• arkadaşlar ben cihazı alırken ve kullanmaya başlarken çok hevesliydim ama bu cihaz gerek kamerası gerek klavye ya da uygulama desteği olsuun hiç memnun etmedi beni.satmayı planlıyordum ki güncellemeleri manuel yapmaya çalışırken sürekli kapanmaya başladı ve 2 kere garantiye yolladım yapılıp geldi. 3. de tüketici haklarına başvurdum ve 2,5 ay tüketci haklarında kaldı ve meiuzu haksız çıktı para iadesi edilecek dendi. kağıtla teknosaya gittim ve benden kağıdı alıp 15 gün bekleyin size karşı dava açabilirler vs dendi. 15. gün geçerse hemen veririrler dendi. ben de 15. gün geçtikten sonra gittim. bana bir sürü şey dendi ve 1 ay kadar daha bekledim. tabii bu süre zarfında sürekli gidip sıkıştırdım onları. sonunda paramı nakit olarak aldım. sizde böyle durumlarda kendiniz tamire uğraşana kadar garantiye verin ve türkiyede resmi olan telefonlara yönelin bence. Bakın ben samsung ya da apple delisi değilim. hani ne olursa olsun apple abi diyenlerden değilim. ama cidden telefonlar dünya zamanından çok çalıyor ve sorunsuz cihaz kullanmak her zaman iyidir. o yüzden bilinen markalara yönelicem bundan sonra. ha çok para alıyolar mı? evet. ama bu parayı markalar almıyor. sağolsun CANIM TÜRKİYEMin vergileri, esnaf vergisi vs. vs alıyor. o yüzden markaları suçlayamam. sonuç olarak ben meizu dan bıkmıştım ve istemiyordum ki iade ettim. Şu an son derece rahatım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurcanyanik

arkadaşlar ben cihazı alırken ve kullanmaya başlarken çok hevesliydim ama bu cihaz gerek kamerası gerek klavye ya da uygulama desteği olsuun hiç memnun etmedi beni.satmayı planlıyordum ki güncellemeleri manuel yapmaya çalışırken sürekli kapanmaya başladı ve 2 kere garantiye yolladım yapılıp geldi. 3. de tüketici haklarına başvurdum ve 2,5 ay tüketci haklarında kaldı ve meiuzu haksız çıktı para iadesi edilecek dendi. kağıtla teknosaya gittim ve benden kağıdı alıp 15 gün bekleyin size karşı dava açabilirler vs dendi. 15. gün geçerse hemen veririrler dendi. ben de 15. gün geçtikten sonra gittim. bana bir sürü şey dendi ve 1 ay kadar daha bekledim. tabii bu süre zarfında sürekli gidip sıkıştırdım onları. sonunda paramı nakit olarak aldım. sizde böyle durumlarda kendiniz tamire uğraşana kadar garantiye verin ve türkiyede resmi olan telefonlara yönelin bence. Bakın ben samsung ya da apple delisi değilim. hani ne olursa olsun apple abi diyenlerden değilim. ama cidden telefonlar dünya zamanından çok çalıyor ve sorunsuz cihaz kullanmak her zaman iyidir. o yüzden bilinen markalara yönelicem bundan sonra. ha çok para alıyolar mı? evet. ama bu parayı markalar almıyor. sağolsun CANIM TÜRKİYEMin vergileri, esnaf vergisi vs. vs alıyor. o yüzden markaları suçlayamam. sonuç olarak ben meizu dan bıkmıştım ve istemiyordum ki iade ettim. Şu an son derece rahatım.

açıkcası bu cihazı alan ben ve benim gibiler fiyat uygunluğu yüzünden (699 tl enpara ile 650 tlye satıldı) aldılar. evet kamerası kötü , yüksek sistem gerektiren oyunları oynatan bir telefon değil ama fiyatına göre rakibi yok servisi de yok doğal olarak.

bu telefonu aralık 2015 den beri kullanıyorum problem çıkartan bir cihaz değil. 1.5 sene olmuş burdaki arkadaşlar bilirler flyme 4 ile başlayan güncelleme 6 ile devam edecek. ve bu süre için firma cihazdan desteğini kesmedi yavaşlatma politikası benimsemedi. samsung ile bu cihaz arasında kalsam ben yine meizuyu seçerdim.

size bu arada kolay gelsin çok zorlu bir süreç başlıyor bütçenizi bilmiyorum ama piyasa çok pahalı. fiyatına göre (700-750 civarı) meizu kalitesinde cihaz yok birisi pili düşük diğeri rami vs.vs. girin uygun telefonların konularına hepside mide bulandıran kronik sorun var.

• 1,5 yildir kullanıyorum telefonu, kamera kalitesi dusuk onun haricinde bir sikintisi yok, ben puan kampanya vs derken 525 liraya aldim bu teli, gidip iade alacak olsam o paraya bu ozelikte telefonu alamam tekrar. Etrafimda bircok kisiye cin markasi telefonlardan aldirdim hepsi cok memnunlar, 4 bin tl olan telefon performansi beklemeyip f/p degerlendirmek lazim.

• 
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.