Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1443. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
803
Favori
4.101.776
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14411442144314441445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Genellikle kategorilere ve bazende ürünlere özel kodlar oluşturulmaktadır.
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Gümrükte takılma durumları nasıldır bu kargo ile hocam? 10 dolar altı ürünler aldım hep ilk defa deneyeceğim deneyim Sıfır gümrük konusunda. Bu arada benim ilçede PTT hariç hiç birşey yok hocam:) MNG il merkezinden, yurtiçi 50 km uzaklıktaki ilçeden geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • * YIL SONUNDA STOKLARI BİTİRİYORUZ! *

Cep dostu fırsatları kaçırmayın!

• bu ürün sadece 7 amper güç tüketiyor ilgilenenlere tavsiye ederim.

https://www.gearbest.com/usb-gadgets/pp_47552.html
    Hocam Turkey postta sıkıntı yok di mi? Baskül aldım da ...
  • kizilsultan kullanıcısına yanıt
    Aramex Kargo sağlamdır, tavsiye ederim :)

Mobil bölgede olduğunuz için, belirli günler teslimat sağlanır muhtemelen.

Ayrıca destek amaçlı sepetinizdeki ürünü silip tekrardan forum linkinden sepete ekleyip öyle satın alırsanız sevinirim.
  • Paylaşım için teşekkürler.
  • Neoken kullanıcısına yanıt
    Şu anlık bir sıkıntı gözükmüyor.

Güzel günlerde kullanın.
  • * Güncel Flaş İndirimli ve İndirim Kuponlu Ürünler(sıralama en üstten en altadır) *

Ne Alırsan 1$ Kampanyası(Promosyon)-(Mobil Siteyi Deneyiniz) / Geçerli İndirim Kodları Ürünlerin Üstünde Yazmaktadır / 1$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Sağlık ve Güzellik Ürünlerinde Kaçırılmayacak Fırsatlar / Promosyon / $ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Halter Denge Dekorasyon Ürünü / Flaş İndirimli / 2$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

DJI Mavic PRO Mini RC Quadcopter / İndirim Kodu: HKDJIM / 839$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Çok Güçlü Emici Özellikte Havlu / Flaş İndirimli / 1.6$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

VOYO i7 Notebook[8GB RAM + 1TB HDD - Intel i7 6500U - 2GB NVIDIA GeForce 940MX - 15.6 inç FHD] / İndirim Kodu: VOYOI7 / 570$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

25 in 1 Tornavida Seti / İndirim Kodu: harvest199 / 2$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Anet A8 Masaüstü 3D Yazıcı / İndirim Kodu: CMTR3005 / 122$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mijia Mini 4K 30fps Aksiyon Kamerası / İndirim Kodu: xxqq02 / 88$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Wiha 24 in 1 Tornavida Seti / İndirim Kodu: CMTR122004 / 17$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Beelink BT3 Pro Mini PC[4GB RAM + 64GB ROM] / İndirim Kodu: GBT3PBF / 100$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

TZ P9 RGB Air Mouse / Flaş İndirimli / 7$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Telefon ve Akıllı Saat Şarj İstasyonu[Bambu] / Flaş İndirimli / 6$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

5L Tek Saplı Erkek Sırt Çantası / Flaş İndirimli / 4$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Yeelight Çocuklar İçin LED Tavan Işığı / İndirim Kodu: CYCHILD / 50$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Quelima SQ12 1080P FHD Mini Kamera / İndirim Kodu: CMTR122002 / 10$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

HBQ - I7 Bluetooth Kulaklık / İndirim Kodu: CMTR122003 / 14$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

3.5m Mini Android Endoskop / İndirim Kodu: Endoscop / 4$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Type-C Masaüstü Şarj Ünitesi / İndirim Kodu: CMTR122005 / 3$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi QC3.0 Araç Şarj Cihazı[Metal] / İndirim Kodu: CMTR122008 / 10$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Huami AMAZFIT İçin 22mm Paslanmaz Çelik Bileklik / İndirim Kodu: CMTR122010 / 5.4$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi Band 2 İçin Kamuflaj Bileklik / İndirim Kodu: CMTR122011 / 1$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

NABOLANG F910 Bass Kulaklık / İndirim Kodu: F910 / 9$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

ORICO 2599US3-V1 2.5 inç HDD / SSD Harici Muhafaza[LED Göstergeli] / İndirim Kodu: Xmas310 / 6$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

gocomma Işıklı Dolap Kapağı Sensörü / İndirim Kodu: GMLK / 2$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi 6 Şeffaf Kılıf / İndirim Kodu: MI6GBC / 1$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

KingDian S280-120GB Solid State Drive 2.5 inch SSD Hard Disk SATA3 Interface / Flaş İndirimli / 55$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Maiwo K104c 2.5 inç USB 3.0 Type-C Sabit Sürücü Muhafazası / İndirim Kodu: MK3TC6 / 5.7$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

KZ ZS6 Hybrid HiFi Kulaklık / İndirim Kodu: CMTR120609 / 24$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

GameSir T1s 2.4GHz Wireless/Bluetooth Gamepad / İndirim Kodu: T1sHG / 28$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

7060B 7 inç Ekranlı Araç Teybi / İndirim Kodu: 11.11GBTR0304 / 40$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Bluedio T4 Bluetooth Kulaklık / İndirim Kodu: T4GBM / 36$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

RM - CT0012 Android 6.0 Bluetooth GPS 7 inç Ekranlı Oto Teyp / İndirim Kodu: xxqq01 / 120$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Smart Mi Air Purifier / İndirim Kodu: GBMiAirP / 110$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Gpd XD Oyun Konsolu / İndirim Kodu: GBTPC54 / 155$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

CHUWI Hi10 Plus Dual OS Tablet PC[4GB RAM + 64GB ROM] / İndirim Kodu: CMTR121801 / 149$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

ALLDOCUBE Freer X9 Tablet PC / İndirim Kodu: ALLDOCUBEX9 / 159$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

CHUWI LapBook 12.3 / İndirim Kodu: Xmas245 / 290$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Teclast Master T8 Tablet PC[Parmak İzi Okuyucu] / Flaş İndirimli / 190$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Onda V10 PRO Tablet PC [4GB RAM + 32GB ROM] / İndirim Kodu: 11.11GB224 / 150$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Jumper EZpad 6 2 in 1 Tablet PC / İndirim Kodu: CMTR120812 / 140$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Jumper EZBOOK 3 PRO Notebook / İndirim Kodu: Guidejumper / 220$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

YEPO 737A Notebook[6GB RAM - 64GB ROM] / İndirim Kodu: BFridayTR2513 / 190$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Onda V10 PRO Tablet PC [4GB RAM + 64GB ROM] / İndirim Kodu: GBTPC43 / 180$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Anet A6 3D Yazıcı / İndirim Kodu: 3DANET6 / 166$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Ciclop 3D Lazer Tarayıcı / İndirim Kodu: Ciclop / 96$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi WOWSTICK 1fs 19 in 1 Elektrikli Tornavida Seti / İndirim Kodu: miWOWSTICK / 21$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Kablolu Fare / İndirim Kodu: XMYVMCP / 5.3$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

X96 Mini Android 7.1.2 TV Box[2GB RAM + 16GB ROM] / Flaş İndirimli / 32$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Kazı kazan Dünya Haritası / Flaş İndirimli / 4$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi WiFi 300M Amplifikatör 2 / Flaş İndirimli / 7$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

COZZINE Dijital Anında Okuma Termometresi / Flaş İndirimli / 2$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

H100 LED Projeksiyon Cihazı / Flaş İndirimli / 37$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

YWXLight 12M Süs Işığı[Güneş Enerjili / Su Geçirmez] / Flaş İndirimli / 9$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Gizli Kameralı Gözlük / Flaş İndirimli / 28$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Junsun 7 inç Ekranlı Oto Teyp / Flaş İndirimli / 120$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Gocomma 3A + 3 Port Hızlı Şarj Adaptörü / Flaş İndirimli / 7$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Unisex Gri Eldiven / Flaş İndirimli / 4$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

RaspberryPi Zero V1.3 Expansion Board with Shell / İndirim Kodu: RPiZero / 12.7$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

HakkaDeal 10 in 1 Anahtar Takımı / İndirim Kodu: HAKKA / 6$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Siyah Nokta Temizleyici Alet / Flaş İndirimli / 14$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

150cm Çocuk Oyun Alanı[Tek Seferde Toplanır] / İndirim Kodu: TOYSG / 10$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Uzay Gemisi Açacak / Flaş İndirimli / 1$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

QCY QY8 Bluetooth Kulaklık / İndirim Kodu: QY8JK / 15$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi Temizlik Robotu / İndirim Kodu: XIAOMIVAC / 277$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

HB - P1803 HB-P1803 HBP1803 4WD Rally RC Araç / Flaş İndirimli / 26$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi oborock S50 Temizlik Robotu[2. Versiyon] / İndirim Kodu: NEWXMVCM / 497$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Muz Stilli Tripod / Flaş İndirimli / 7$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Yüksek Basınçlı Lavabo Temizleyici Pompa / Flaş İndirimli / 17$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

• quote:

Orijinalden alıntı: FikriBurada

merhaba pc de hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz?

Tüm tarayıcılarda sonuç aynı. Yetkili dostumuzun dediği yöntemler veya mobil site dışında çare yok.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    ben de sizin yaşadınız sorunu yaşadım ama çözümünü buldum. opera ve firefox da artık o sorunu yaşamıyorum. tavsiyem opera, vpn in sürekli aktif olması gerekiyor, ccleaner la çerez temizliğinden sonra her 2 site için kısayol oluşturun siteler arasında gezince sorun çıkmayacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Bu kargo ile anlaşmasını istemiştim hatta ısrarcı oldum ancak çok fazla sorun yaşandığı söylendiği için tercih edilmemişti.

İlginç şimdiye kadar bu kargoyu kullanıpta sıkıntı yaşayanı duymadım :) hayırlısı artık ne diyelim :)
  • quote:

Mobil siteden deneyin lütfen.

Tesekkürler hallettim :) Bu arada gearbest otomatik olarak dusuk fiyat yaziyor mu faturaya?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flcn4 -- 20 Aralık 2017; 22:18:32 >
  • bu ürünün ülkemizdeki muadilleri 200-400tl arasında ihtiyacı olana (şiddetle) tavsiye ediyorum. biriken puanları kullanabiliyorsunuz.

https://www.gearbest.com/water-cup-bottle/pp_670712.html
  • ayın 8 inden beri The item is pre-advised ürünüm takibde ilk defa bukadar bir gecikme yaşiyorum nl postta normalmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 20 Aralık 2017; 22:24:10 >
    hangisi hatırlamıyorum gearbest android uygulaması ve global site üzerinden TR sitesi olmayan unregistered olarak sipariş vermiştim

Siparişlerim alanındayss şöyle gözüküyor

şu linkteki şekilde posta yöntemleri vardı

https://www.gearbest.com/iphone-cables-adapters/pp_608854.html?wid=21

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßlaCKFOX -- 20 Aralık 2017; 22:33:41 >

• Satın aldığımız ürünler ile ilgili yaptığımız yorum ve yüklediğimiz fotoğraflar kaç gün içerisinde GB'de yayınlanıyor.
    Yurtiçi dağıtımı hala MNG ile mi devam ediyor son durumda? Ona göre yurtiçi takip kodu isteyeceğim MNG'den. 12'sinden beri Hongkong gözüküyor ama gelmiş olabilir diye soracağım. Malum takibi çok düzgün çalışmıyor. Teşekkürler.
  • quote:

Posta kodu olarak ne girmiştiniz, öğrenebilir miyim?

Adres olarak verdiğim bölgenin posta kodu. 01060
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bende de var (8'inden beri pre-advised da kalan kargo). 7 sinde pre-advised olan kargom ise yeni TR'ye giriyor. Zaten bir sonraki adımı geçtikten 3-4 gün sonra elimde oluyor. Bu aralar teslim süresi birkaç gün daha arttı NLpost'da benim gözlemim (sanırım yoğunluktan). Yine de en düzenli çalışan NLpost benim gördüğüm...
  • 
Sayfa: önceki 14411442144314441445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.