Şimdi Ara

Meizu Bitmiş! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Meizu kullanıyorum kullanımı çok güzel alıştıktan sonra vazgeçmek zor ama kamera sıkıntı kullandığım telefonda..m2 note kullanıyorum 5.5 inç ama benim el yapım küçük olduğu için biraz daha küçük telefon olsa iyi olur diyorum..sendeki telefon 5.2 inç güzel ama hafıza bana az..kartta almıyor..6s plus çıktı 64 gb ama o da 5.7 inç..meizu ve xiaomi gibi çin telefonları band 20 yi desteklemiyor 4g için..bu sıkıntı..senin telefonun kamerası ve çekim gücü nasıl kopma oluyor mu..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • canyash kullanıcısına yanıt
    Gayet memnunum 2 kardeş Pro 6 kullanıyoruz gayet iyi cihaz.

Kasa olarak da mükemmel dizayn. Bende bir sorun olmadı kardeşimde de sorun yok

• İki markayida kullanmış biri olarak. meuzi bitmiş okeye dönüyor diye bilirim. MTK mı meuzi in meuzi mı MTK nin büyük hissedarı o yüzden MTK dan meuzi kolay kolay vaz geçmez. Şuan xiaomi ve meuzi ikisininde kullanıyorum. Meuziyi elime aldığımda bir süre sonra xiaomi elime alınca kıro telefonu gibi geliyor. Estetik açıdan meuzi ixaomiye fark atar. Meuzi nin yedek parçasını bulmak daha kolaydır. Xiaomi göre daha uygundur. Xiaomi in bana avantajı ise bir ekran arayüzü iki olabiliyor. Ve tek telefonu iki telefonmus gibi kullanmanı sağlıyor. Arayüz harici çoklu uygulama yapabiliyorsun. İki WhatsApp iki Facebook iki aynı oyun gibi. MTK mı meuzi nin meuzimi MTK nin büyük ortağı. Bu yüzden birbirlerinden vazgeçmezler.

• bir zamanların efsanesi meizu forumunun haline bak. ayda 10 mesaj girilmiyor sanırım. hey gidi meizu, sürekli aynı telefonları çıkara çıkara ne hale geldin.

• günlerdir meizu m5 nöte araştırdım durdum her yerde bir şebeke probleminden bahsedilmiş nedeni nedir anlamadim burada da p10 yerden yere vurulmuş vazgeçme aşamasına geldim

• losttime35 kullanıcısına yanıt
    Türkiyede şu anda 850 lira..ben m2 note kullanıyorum 2 yıldır..m5 note kötü değildir sadece meizu telefonlar band 20 desteklemiyor ve bu da özellikle vodafone kullananlar için sıkıntı yapıyor diye okuyoruz..ben Türk Telekom kullanıyorum istanbuldayım sorun yok..ara ara 4g olmazsa 3g çekiyor..online oyun oynarsan ben gibi ara ara hat kopuyor..p10 olayına takma günlük işlerini çok rahat görür ama ne beklersin ona da bağlı..

Şimdi m6 note çıktı umarım 1-2 aya Türkiye'ye gelir..süper telefon olmuş..band 20 desteği var Qualcomm işlemci var kamerası süper..daha ne olsun..bundan sonra meizu çok daha iyi olacak..zaten flyme ara yüzü yeter..kullan başka telefon kullanamazsın ben gibi..vaktin varsa m6 note bekle

• 4hill kullanıcısına yanıt
    Burası meizu forumu mu..meizu bitmiş diye forum açtın millet ne yazsın..ben aktif m2 note kullanan biriyim ve m2 note anakonu var diğer modellerin de anakonuları var millet orda yazıyor burda ne yazsın

maalesef meizu şaşırtmadı yine band 20 yok,ön satışa açılmış Çinde..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • righteous@ kullanıcısına yanıt
    Nasıl yok..ben özellikle baktım kendi sitesinde m6 note teknik özellik kısmında lte kısmında band 20 var..flyme forum sitesinde biri sordu flyme yöneticisi bant 20 var dedi

• righteous@ kullanıcısına yanıt
     Meizu Bitmiş!

20 diye en sonda yazıyor..kendi sitesinden alıntı..

Sitedekini kaale alma yanlış bilgi bende sordum b20 yok hatta b20 lik sürümün çıkacağı da belirsiz... Gelişi güzel oluşturulmuş sitedeki bilgi, ha umarım yanılırız da b20 li çıkar aksi halde cacık bizim açımızdan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.