Şimdi Ara

Meizu 16Xs 64 GB (Meizu Türkiye Garantili) 1.699,89 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
6.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: funkerman

Hayırlı olsun. Telefon nasil hocam izlenimleriniz nasil ?
    Saolun Hocam,
    Telefon geniş açı kamerası hariç harika.
    Amoled güzel bir panel kullanmışlar, Açılı bakınca mavileşmiyor.
    Kulaklık çıkşının altta olması güzel.
    Büyüklük, ele oturma ideal. Ben siyah aldım diğer renkleri nasıl bilmiyorum ama Premium hissi var.
    128gb doldur doldur bitmez sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu bugün teslim aldım, ilk izlenimlerim güzel fakat ben telefonu navigasyon tuşlarıyla kullanıyorum, geri butonu bunda sol tarafta, sağ tarafa bir türlü alamadım. Sırf bu yüzden telefonu satabilirim :) Eğer 1900 aldığım fiyata isteyen olursa haberleşelim. Kılıf/koruyucu benden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: z@bers

Telefonu bugün teslim aldım, ilk izlenimlerim güzel fakat ben telefonu navigasyon tuşlarıyla kullanıyorum, geri butonu bunda sol tarafta, sağ tarafa bir türlü alamadım. Sırf bu yüzden telefonu satabilirim :) Eğer 1900 aldığım fiyata isteyen olursa haberleşelim. Kılıf/koruyucu benden..
    Ayarlardan Mback kullanın bence. Çok daha kullanışlı.

Meizu 16Xs 64 GB (Meizu Türkiye Garantili) 1.699,89 TL
    Meizu 16Xs 64 GB (Meizu Türkiye Garantili) 1.699,89 TL

• Zato1 kullanıcısına yanıt
    Ahh hocam el alışkanlığımı kolayca bırakabilsem :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Oldsoundman

Saolun Hocam,
    Telefon geniş açı kamerası hariç harika.
    Amoled güzel bir panel kullanmışlar, Açılı bakınca mavileşmiyor.
    Kulaklık çıkşının altta olması güzel.
    Büyüklük, ele oturma ideal. Ben siyah aldım diğer renkleri nasıl bilmiyorum ama Premium hissi var.
    128gb doldur doldur bitmez sanırım.

Alıntıları Göster
    Kağıt üzerinde kamera çok iyi hocam hem geniş açı olması hem diyafram genişliği ve çözünürlüğü ile. Kullanımdaki problem nedir?

• Root varsa veya adb ile yaparım diyorsanız şu uygulamaya:

https://www.xda-developers.com/customise-the-navigation-bar-android-oreo/

Sadece adb ile programsız yapacağım diyorsanız şurada aşağılardaki bir yoruma:

https://forum.xda-developers.com/pixel-xl/help/swap-recent-button-oreo-t3687721

Bakmanızda yarar olabilir. Ben de geri tuşunu sağda sevdiğim için yazdım. Bu telefonu kullanmıyorum.

Pie sistemde çalışır mı bilmiyorum, maalesef denemek size kaldı :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exfat -- 29 Ekim 2019; 10:30:51 >

• Lepanto kullanıcısına yanıt
    Telefoto ve Normal kamera iyi.Ama genis acida cok fazla blur vardı.Alma sebebim geniş aci kamerasiydi.2 sene onceki amiral gemisi V30'un genis acisina yaklasamiyor bile kalitede.Ama ozellikle Makroda süper cihaz.Oppo FindX ile denedik fark yok gibi Makro'da.

• Bana bu telefonda bir şeyler yanlış gibi geliyor. Kağıt üzerinde müthiş bir telefon o fiyat için ama nasıl o kadar oluyor anlayamıyorum. Telefonun sahibi değilim ama Android güncellemesi hariç o fiyat aralığı için hiçbir problemi yok gibi duruyor. Arkadaşa önereceğim ama patlamayalım şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bukullanıcıadıuygunmu -- 29 Ekim 2019; 17:42:44 >
  • Exfat E kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, müsait bi zamanda konuyu inceleyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bukullanıcıadıuygunmu

Bana bu telefonda bir şeyler yanlış gibi geliyor. Kağıt üzerinde müthiş bir telefon o fiyat için ama nasıl o kadar oluyor anlayamıyorum. Telefonun sahibi değilim ama Android güncellemesi hariç o fiyat aralığı için hiçbir problemi yok gibi duruyor. Arkadaşa önereceğim ama patlamayalım şimdi.
    Klasik Meizu Türkiye Jesti.
    Mesela bundan once 16Th icin ayni duygulari paylasmalisiniz.Adamlar 4 sene onceki Xiaomi Taktigi ile musteri kitlesi oluşturma cabasindalar .Hatta bunu Resmi Distribütör ile yapiyorlar . Suan Piyasada ki en F/P cihazlari meizu'da.
    Eleştiri ile bir cok sey bulunabilir.Ama bu cihazin haricinde hangi markada yok elestrilecek yanlar.
    16XS konusuna gelirsek ise, Bu donanimda baska cihaz yok fiyat araligini dusunursek, Biraz cikayim derseniz 16th geliyor.Gecen sene Doviz daha yuksek iken, Xiaomi fiyatları daha dusuktu, Simdi ise Döviz dusuk fiyatlar yuksek.16Xs almayim derseniz, Lg V30 tavsiye ederim, Sıkıntısız problemsiz bir cihaz eski serilerine nazaran.Cift hatlisini bulsam baska cihaz bakmam...

• Yok ben bu konuyu niyeyse 16 th olarak gördüm ve onun için yazmıştım zaten .

Elimde V30+ var zaten benim için alabileceğim en iyi telefon bu çünkü amacım oyun değil ama oyun oynama girince işin içine 16th Snapdragon 845 ile çok one geçiyor v30+ a göre.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukullanıcıadıuygunmu

Yok ben bu konuyu niyeyse 16 th olarak gördüm ve onun için yazmıştım zaten .

Elimde V30+ var zaten benim için alabileceğim en iyi telefon bu çünkü amacım oyun değil ama oyun oynama girince işin içine 16th Snapdragon 845 ile çok one geçiyor v30+ a göre.
    Oyun oynamıyorsan hiç elleme hocam. Elindeki cihaz çok çok iyi bir cihaz.
    16Th farkı ise, Hız sadece. Ama şuan bile V30+ oyunlarda memnuniyetsizlik vermemeli

• Merhaba

Çok güzel bir telefon 16xs, geçen hafta hepsiburada 1900tl yapınca alıyordum, sadece nfc özelliği yok diye almadım,keşke koysalarmış.
    Alanlar hayrını görsün

• grimser G kullanıcısına yanıt
    6/128 cihaz 1900 lira fiyat uygun ama meizunun yazılımı baya kötü, güncelleme zaten vermiyor. Hadi güncellemeyi geçtim flyme arayüzü sorunsuz olsa almaya değer ama onda da bir çok eksik var diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

6/128 cihaz 1900 lira fiyat uygun ama meizunun yazılımı baya kötü, güncelleme zaten vermiyor. Hadi güncellemeyi geçtim flyme arayüzü sorunsuz olsa almaya değer ama onda da bir çok eksik var diye biliyorum.
    Bayağı kötü derken neleri tecrübe ettiniz acaba Merak ettim ? Hangi cihazi kullandiniz?

• HB.de 128 GB (Meizu Türkiye Garantili) 1.899,89 TL ye satışta yine,4 gün süresi var indirimin ya da en azından öyle yazıyor.Şimdi baktım oppo a5 2020 de aynı fiyat.Ben oppo nun telefonlarını beğensem de bu fiyat bandında meizu'yu tek geçerim. Karşılaştırmaoppo a5 2020 Meizu 16xs Ayrıca oppo nun da bir tarafları oplamış bu kesin..
  • XS 1899 TL görünüyor hb de almak isteyen varsa. Hem 128 lik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yksln -- 4 Kasım 2019; 9:45:5 >
  • Kasa kalitesi nasıl merak ettim. 16th çok iyiydi bunda o kadar olmasa da kalite hissiyatı var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: yksln

Kasa kalitesi nasıl merak ettim. 16th çok iyiydi bunda o kadar olmasa da kalite hissiyatı var mı?
    Merhaba

Aşağıdaki videoda ayrıntılı inceleme yapılmış. Kasa plastik olduğu söyleniyor

sağlıcakla
    https://www.youtube.com/watch?v=rcMrRrVlUtI
  • quote:

Orijinalden alıntı: yksln

Kasa kalitesi nasıl merak ettim. 16th çok iyiydi bunda o kadar olmasa da kalite hissiyatı var mı?
    Kasası Polikarbon gibi bir meteryal.
    Plastik gibi olduğunu anlamıyorsunuz.
    Çerçevelerde aynı maddeden ama tırnakla tıklayınca metal gibi
    Pocophone gibi kalitesiz bir his yok.
    Meizu 16 serisi veya X8 gibi çerceve metal olsa fiyat bu kadar rekabetçi olmayacaktı sanırım.
    Ekran kalitesi çok iyi, Ayrıca parmak izi okuyucusu ıslak parmakla bile tereddüt etmedi
    Simetrik ekran çok hoşuma gitti, oran çok iyi ayarlanmış.
    Kulaklık girişinin altta olmasıda ince bir ayrıntı

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.