Şimdi Ara

Meizu 16 elimizde: Amiral gemisi katili telefon (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
5
Favori
31.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rica ederim. 16x yeter bence Çalıştırmayacağı hiçbir oyun uygulama yok. Ama param var ve ben en iyisini isterim derseniz o zman 16th olabilir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xTheXx

Rica ederim. 16x yeter bence Çalıştırmayacağı hiçbir oyun uygulama yok. Ama param var ve ben en iyisini isterim derseniz o zman 16th olabilir...
    peki 16x malzeme kalitesi nasıl. çerçeve ve arka kapak metal mi plastik mi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osamanos

peki 16x malzeme kalitesi nasıl. çerçeve ve arka kapak metal mi plastik mi.

Alıntıları Göster
    Tamamen metal çerçeve. Cihaz çok ince ve çok hafif. Yalnız cihazı almadan önce kılıf ve ekran koruyucu da alın. Kutudan çıkmıyor. Şuan ben kılıfsız ve ekran koruyucusuz kullanıyorum. Elden kayacak gibi oluyor bazen.

• quote:

Tamamen metal çerçeve. Cihaz çok ince ve çok hafif. Yalnız cihazı almadan önce kılıf ve ekran koruyucu da alın. Kutudan çıkmıyor. Şuan ben kılıfsız ve ekran koruyucusuz kullanıyorum. Elden kayacak gibi oluyor bazen.

Alıntıları Göster
    teşekkür ederim. söylediğiniz iyi oldu. kılıf ve ekran koruyucu da alırım. benim için oyun performansı önemli değil. oyun oynamıyorum zaten. whatsup ve diğer sosyal medya uygulamaları arasında hızlı geçiş yapsın bana yeter.
  • quote:

teşekkür ederim. söylediğiniz iyi oldu. kılıf ve ekran koruyucu da alırım. benim için oyun performansı önemli değil. oyun oynamıyorum zaten. whatsup ve diğer sosyal medya uygulamaları arasında hızlı geçiş yapsın bana yeter.

Alıntıları Göster
    Oyun oynamıyorsanız eğer gelecek senelerde de kullanımda sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum. İşlemci gücü gayet ideal. Sosyal medya odaklı kullanacaksanız eğer güzel tercih olacaktır sizin için. Ben beğendim telefonu. Kullanıyorumda şuan. Ekranda çentik olmaması, ekran çerçevesinin ve kasasının ince olması çok güzel.

• quote:

Oyun oynamıyorsanız eğer gelecek senelerde de kullanımda sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum. İşlemci gücü gayet ideal. Sosyal medya odaklı kullanacaksanız eğer güzel tercih olacaktır sizin için. Ben beğendim telefonu. Kullanıyorumda şuan. Ekranda çentik olmaması, ekran çerçevesinin ve kasasının ince olması çok güzel.

Alıntıları Göster
    sizdeki renk hangisi. keşke şu rengi alsaydım dediğiniz oldu mu? edit: beyaz rengin kasası plastik gibi duruyor. plastik değilse beyaz alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osamanos -- 4 Ocak 2019; 19:46:20 >
  • quote:

sizdeki renk hangisi. keşke şu rengi alsaydım dediğiniz oldu mu? edit: beyaz rengin kasası plastik gibi duruyor. plastik değilse beyaz alırım

Alıntıları Göster
    Siyah renk bendeki. Biraz düz biriyim. Farklı renkleri sevmem. O yüzden her zman siyah seçerim. Mutluyum :)

• Başlığı 16th diye günceller misiniz, iki tane 16 oldu.

• Meizu 16 veya Meizu 16th almayı düşünüyorum, tercih nedenim fotoğraf kalitesinden kaynaklı, ancak benim için önemli bir husus vowifi özelliği olmalı, bu özellik mevcut mu? Bu özellik Türkiye'de vodafone kullanılabiliyor mu? kullanan varsa ekran görüntüsü gönderebilirse çok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Leon79

Meizu 16 veya Meizu 16th almayı düşünüyorum, tercih nedenim fotoğraf kalitesinden kaynaklı, ancak benim için önemli bir husus vowifi özelliği olmalı, bu özellik mevcut mu? Bu özellik Türkiye'de vodafone kullanılabiliyor mu? kullanan varsa ekran görüntüsü gönderebilirse çok sevinirim
    Bende 16th almayı düşünüyorum, kamera benim içinde önemli şuan araştırmaya devam ediyorum. Kamera bahsettiğiniz gibi gerçekten kaliteli mi? Normalde huawei yönelecektim ama nedense selfie kameraları hep makyajlı gibi, bunun nasıldır acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

Bende 16th almayı düşünüyorum, kamera benim içinde önemli şuan araştırmaya devam ediyorum. Kamera bahsettiğiniz gibi gerçekten kaliteli mi? Normalde huawei yönelecektim ama nedense selfie kameraları hep makyajlı gibi, bunun nasıldır acaba?

Alıntıları Göster
    Yerli ve yabancı bir çok incelemede fotoğraf kalitesi bu fiyat aralığı için gayet iyi bu arada 16 ve 16th versiyonlar arasında fotoğraf kalitesi farkı yok, her ikisi de yüksek kalite.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leon79

Yerli ve yabancı bir çok incelemede fotoğraf kalitesi bu fiyat aralığı için gayet iyi bu arada 16 ve 16th versiyonlar arasında fotoğraf kalitesi farkı yok, her ikisi de yüksek kalite.

Alıntıları Göster
    hocam sizde bu telefondan varsa birkaç örnek fotograf atabilir misiniz, iç ve dış mekan çekimlerinden birkaç örnek rica etsem. saygılarımla.
  • Leon79 kullanıcısına yanıt
    Bende araştırmalara bayağı baktım galiba bu fiyat aralığında alabileceğim en iyi telefon meizu 16th, alırım heralde yakında.
  • siyah metal kasa peki mavi ve beyaz olanın kasa materyali ne ?
  • Hepsi metal kasa diyorlar. Beyaz olan alüminyum üstüne seramik boya.

• selam forumdaşlar.
    şu aralar meizu radarımda.
    marka takıntım yok.
    çin markalarının hepsi özel ve güzel benim gözümde.
    ancak uzun ömürlülük konusunda, yazılım istikrarı konusunda meizu'yı önerebilir misiniz?
  • Ekrana kap vs almamıştım ve geçen gün yere düşünce ekranın altı kırıldı, iç kısmı gözüküyor cihazın. Acaba garanti bu konuda yardımcı olabilir mi?
  • 3 gündür bu cihazı kullanıyorum kendi deneyimlerim şöyle,

+ Ekran kasa oranı
    + Ekrandan parmak izi okuyucu gayet yeterli hızda
    + Ses çıkışı samsung s7edge ve s6 dan çok daha iyi. Eq bozmuyor.
    + Fiyat/Performans - Cihaz epey hızlı
    + Kamera benim için epey iyi iphone 7plus ve samsung s7edge ile karşılaştırdık daha iyi olduğuna kanaat getirdik. Yazılımla daha iyi hale gelebilir.

- Garanti cep uygulaması çalışmıyor
    - Ekran bölme olayında bug var mavi çizgi kalıyor
    - Android 8 ile geliyor. (Android 9 alacağı düşünülüyor. google bir programına kayıtlıymış detayları hatırlamıyorum)
    - Diğer kullanıcı yorumları da pek parlak değil, yazılım ile ilgili.

+/- baktığımda benim için hala alınabilir bir telefon, fiyat 2940 gibi geldi bana, Axess ve gittigidiyor %3 indirimi ile.
    mi 8 almayı düşünüyordum ama xiaomi garantili olmuyordu ve yerleşik reklam olayı biraz sinir bozucu olabilir diye düşündüm.
    Sonuç olarak memnunum.

• psychicsaw kullanıcısına yanıt
    Son sürüme güncellediniz mi?

http://www.flymeos.com/firmwarelist?modelId=115&type=1

• eP_362 kullanıcısına yanıt
    Evet son sürüm.

Garanti ile görüştüm. Screenshot attım. Bazı xiaomi modellerinde de oluyormuş, hepsinin ortak noktası cift hatlı olması. Sadece basit bir tahminle acaba sorun cift hat olmasından kaynaklı mı?

Garanti cep sim ile entegre çalışıyor telefon değiştiğinde haber vermeniz gerekiyor.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.