Şimdi Ara

Meizu 16 elimizde: Amiral gemisi katili telefon (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
5
Favori
31.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben 16x bekliyordum 2500 ü geçmez tek farkı snapdragon 845 yerine 710 olacaktı. Fakat meizu 16 yı bile getiremeyen 16x i ne zaman getirir bilemedim. Meizu 16x 128 gb 2500 tl yi geçmeden gelirse düşünebilirim. Hafıza kartı takılmadığı için kesinlikle 64 alınmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haklısın kardeş hafıza kartı takılmayınca 64 lük yetmez. 128 lüğün zaten fiyatı uçuk. Bir de ben de beyaz telefon takıntısı var. Beyaz nasıl getirmediler anlamıyorum. Kaç aydır bekliyordum bu telefonu oysa, herhalde Xiaomi Mi A2 alıcam gibi hem yarı fiyatına hem de önü beyaz renkli, kapağı mavi olan baya şık gözüküyor netten. O kadar da Meizu 16 hatta Meizu 16 th plus beyazı bekliyordum. Sonra Meizu 16x çıktı onda da aklım kalmıştı. O kadar Meizu alacam diye şartlanmışken kısmet Xiaomi mi olacak ben de bilmiyorum. Bir de Meizu kaç gündür stokta yok insan artık bekleyemiyor.
  • energy123456 E kullanıcısına yanıt
    Ben beyaz rengi ekran içerisinde ince siyah çerçeve olduğundan sevmiyorum.

• Arkadaşlar Meizu nun beyaz modeli gelecek mi eğer gelmeyecekse boşuna beklemeyeyim. Zaten kaç ay gelmesini bekledim. Ama gelen sadece siyah renk olanıydı bir de baya pahalı geldi telefon ülkemize.64 Gb olanın zaten uygulamalara 14 Gb ı gitse kalır 50 Gb o da iyi bir seçenek olmaktan çıkıyor birçok kişi için. Ram 4 den 6 ya depolama 64 den 128 e çıkınca fiyat 1000 tl artıyor. O da mantıklı durmuyor. Meizu 16 plusu asıl almak isterken 16 yı da alamıcaz şansa bak ya. Dolar kuru baya düştü tekrar stoklara çok uygun fiyatlara gelir mi diye beklesem mi diyorum ama beyaz renk gelmezse yine almayacağım için boşa bekleyecekmişim gibi geliyor. Bu telefon için yorum da gelmiyor. Tutulmadı mı acaba.
  • iquique kullanıcısına yanıt
    Diğer satıcılar bu kadar pahalı satmıyor. Bunun diğerlerinden pahalı olmasının tek nedeni rengi tamamen fırsatçılık yani.

• GÜNCELLEME GELDİ....

Meizu 16 elimizde: Amiral gemisi katili telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZamanSal -- 21 Aralık 2018; 16:51:29 >
  • Geçici olarak temin edilememesinin sebebi nedir acaba?
    Kronik bir sıkıntı falan yoktur İnşAllah?
  • tekrar satışta
    amozonda siyah,beyaz,mavi renkleride gelmiş.
  • hızlı bir şekilde stokları tükenmişti şu an üç farklı renkte stokta.3 bin civarı bütçeye alınabilecek en iyi telefonlardan.
  • Meizu 16x 3089 tl gibi yüksek bir fiyattan gittigidiyor da stoga girdi. Fiyat abartı yüksek yalnız.

• ZamanSal kullanıcısına yanıt
    412 mb güncellemeyi defalarca indirmeme rağmen en son onay alınamadı diyip kurulumu bitirmiyor. Neden acaba bilen var mı. Cihazım Türkiye garantili.
  • mustaac M kullanıcısına yanıt
    Ben göremedim nerde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

Ben göremedim nerde ?
    Meizu 16 olarak geçiyor. N11 de 3000 TL. Gittigidiyorda 3089 tl.

• mustaac M kullanıcısına yanıt
    Onu gördüm hocamda eminmisiniz 16x oldugunun? Bence o 16th 64 gb.
  • Hocam mavi renge bakın anlarsınız. Metal kasalı o, diğerinin mavi rengi iki renk.

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Hocam 16x değil o 16th. Birde 16 2999 tl gg da 16th 3199 olanı baktım özelleri aynı ne fark varki 16 ile 16th arasında.

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/meizu-16-64-gb-meizu-turkiye-garantili-403199218

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/meizu-16th-64-gb-meizu-turkiye-garantili-402891832

• Bende düşünmeye başladım bu telefonuda burda mıydı bulamadım türkiye garantili almıştı garanti belgelerini koymak için kutu açılmış demişti bende ona taktım neden kutu açılıyor açmadan üzerine başka bir poşette koysalardı iyi olurdu insanın içine ister istemez daha önce kutu açıkmıydı diye şüpe geliyor.

• ozayvaz O kullanıcısına yanıt
    Flyme sitesinden son sürümünün tamamını indirin hafızaya atın, dosyalarımdan üstünü tıklayın tamamdır.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.