Şimdi Ara

Megane Sport Tourer 2014 Full Donanımlı Sizce Almalımıyım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
4.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Basit bir mantıkla bu aracı alan adamın yıllık 60.000 km yapması lazımki değer kaybı ve fiyatı dengelesin.. O da 5 sene sonra seni kara geçirir. yani 300.000 km kullandığın zaman yaklaşık 45-50.000 tl arası katma değer yaratır. 5 sene sonra 40.000 e satarmısın o aracı olabilir...

Şu an için en iyi fiyat performans arabaları bu rakamlara göre Toyota Auris Hybrid ve Honda CRZ..... Bir alt sınıfta ise Dacia...... Verilen paralara yazık
  • hocam 2010 yılından beri sport tourer kullanıcısıyım arabamdan çokmu dersen cok memnunun 4 ay önce ford focus aldım kıyaslanmaz bile hem gidisi hem yola sarısı hemde iç ferahlıgı tek kusuru var kapılar ve camlar tıkırdıyo onuda yapamıyolar yapılıyo yıne bozuluyo ben 1.5 kullanıcı olarak hem rahat hemde çok seri diyorsam bahsettiğin araba mukemmeldir gelelim fiyata bazı arkadaslara katılıyorum araba ne kadar iyi olsada megane 80 bin çok gerci ülkemızdeki araba fiyatları malum ama tek bi akıl verim D sınıfı olmayan araba ama D sınıfı rahatlık ve havası veriyo bu bi gercek
  • Huka Sampos kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. 87.200 Liste fiyatı
  • quote:

Orijinalden alıntı: akmgranit

hocam 2010 yılından beri sport tourer kullanıcısıyım arabamdan çokmu dersen cok memnunun 4 ay önce ford focus aldım kıyaslanmaz bile hem gidisi hem yola sarısı hemde iç ferahlıgı tek kusuru var kapılar ve camlar tıkırdıyo onuda yapamıyolar yapılıyo yıne bozuluyo ben 1.5 kullanıcı olarak hem rahat hemde çok seri diyorsam bahsettiğin araba mukemmeldir gelelim fiyata bazı arkadaslara katılıyorum araba ne kadar iyi olsada megane 80 bin çok gerci ülkemızdeki araba fiyatları malum ama tek bi akıl verim D sınıfı olmayan araba ama D sınıfı rahatlık ve havası veriyo bu bi gercek

kıyaslanmaz dediğiniz focus kaç model, motoru ne acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EnginAKB E kullanıcısına yanıt
    2013 model 1.6 95 beygir ben seriliğinden bahsetmıyorum zaten megane gibi değil seriliği ama genel olrakda kıyaslanmaz
  • Konuyu hem hortlatayım hemde fikir alalım

Oyak kampanyasından aşağıdaki özelliklerle alınır mı?

Belki açılır tavan çıkartılması düşünülebilir

Megane Sport Tourer 2014 Full Donanımlı Sizce Almalımıyım
  • yyildirayy kullanıcısına yanıt
    Alınır. Yeni kasası gelecek ama onunda fiyatları yüksek olur muhtemelen.

• 2012 1.6 DCİ Megane Sport Tourer Privilage var bende..Araç C segmentinin üstünde... Hele motoru harika...130 HP 320 tork dizel motoru sınıfında rakipsiz, güç ve yakıt tasarrufu sağlayan tek motor...Donanım ve sürüşte tatmin edici... Ben hız olarak 214 gördüm...Aracı yenilemek için satışa çıkardım..İlgilenenler sahibinden.com sitesinde görebilir.
  • 2012 model Sportourer privilage 1.5 dci + edc + navigasyon olan araç almıştım. Makyajlı kasa en full modeli. Inanın 1 ay içinde sattım. Bu paralara, bu araba kesinlikle alınmaz. Malzeme kalitesi, işçilik vs. berbat. En basitinden, radyo, klima ekranı rezil. Koskoca navigasyon ekranını başka birşey için kullanamıyorsunuz. Direksiyon, vites topuz'u soyuluyor. Yol sesi arabanın içinde. En güzel yanı koltukları. Motor, edc konusunda sorun yok. Ancak benim için arabadaki kalite hissi herşeyden önemli. Bu kadar para veriyorsam, karşılığını almalıyım. 70-80 bin liraya alternatif modelleri incelerseniz ne demek istediğimi anlarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratkurt -- 21 Kasım 2014; 22:50:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2012 96000 km orijinal, değişeni boyası olmayan 1.5 DCI 110 HP privilige EDC 55500 nasıl bir tercih olur? Bu fiyata bu özelliklerde bir başka bir SW araç alınabilir mı?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.