Şimdi Ara

Megane Sport Tourer 2014 Full Donanımlı Sizce Almalımıyım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
4.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam bu aracın hb versiyonuna 3 sene bindim.

2011 ağustosunda aldığım megane 3 dizeli bu hafta sattım.

Genelde forumlarda beğenilmesede, markasından dolayı beğenilmesede ben aracın sahibi olarak diğerlerinden dişe sürülür eksi ve ya artısını görmedim.

Maalsef C segmentinde dört dörtlük herşeyiyle müthiş diyebileceğiniz bir araç yok.

Eğer Türkiyede herşeyiyle mükemmel bir araç alıcam diyorsanız gidip 150-160bin tl verip 3.20d luxuryline alacaksınız.

1.6 dci gerekten müthiş bir motor, 1.5 dci gibi bir efsane motorun üstüne yapılmış tüketim ve performans değerleri ile kendi sınıfında 10 üstünden 10 vereceğim bir motor.

Megane 3'leri tavsiye ederim, kötü araç değil lakin bu araca 85bin tl istemekte , 85bin tl vermekte aklı başında olan insanların yapacağı bir iş değil.

Sizin yerinizde olsam bu paralara D segmenti bir araç alırdım, İlla bu aracı istiyorsanız Megane'ın 1 yaşında az kilometrede ikinci ellerine bakardım.

Şimdiden hakkınızda hayırlısı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

Hocam bu aracın hb versiyonuna 3 sene bindim.

Genelde forumlarda beğenilmesede, markasından dolayı beğenilmesede ben aracın sahibi olarak diğerlerinden dişe sürülür eksi ve ya artısını görmedim.

Maalsef C segmentinde dört dörtlük herşeyiyle müthiş diyebileceğiniz bir araç yok.

Eğer Türkiyede herşeyiyle mükemmel bir araç alıcam diyorsanız gidip 150-160bin tl verip 3.20d luxuryline alacaksınız.

1.6 dci gerekten müthiş bir motor, 1.5 dci gibi bir efsane motorun üstüne yapılmış tüketim ve performans değerleri ile kendi sınıfında 10 üstünden 10 vereceğim bir motor.

Megane 3'leri tavsiye ederim, kötü araç değil lakin bu araca 85bin tl istemekte , 85bin tl vermekte aklı başında olan insanların yapacağı bir iş değil.

Sizin yerinizde olsam bu paralara D segmenti bir araç alırdım, İlla bu aracı istiyorsanız Megane'ın 1 yaşında az kilometrede ikinci ellerine bakardım.

Hocam Megane 3 aracını 2011 de kaça aldın şimdi kaça sattın belirtebilirmisin.

• quote:

Orijinalden alıntı: HamzaFB

quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

Hocam bu aracın hb versiyonuna 3 sene bindim.

Hocam Megane 3 aracını 2011 de kaça aldın şimdi kaça sattın belirtebilirmisin.

2011 Ağustosunda yanlış hatırlamıyorsam sıfırı 47.500 tl idi. Ben 5 buçuk aylık kazasız boyasız 9.000 kilometre ikinci el bir araç aldım 41.400 tl'ye.

Bu hafta 42.400 tl'ye sattım.

Sıfır alsa idim 5.000 tl zararım olacaktı ikinci el aldığım için 1.000 tl kar etmiş oldum, aldığım arabada kız gibi olduğu için sıfır araçtan hiç bir farkı yoktu.

• millet diyor 80 bine 2.elde şunu al bunu al diye tamam eyvallahta o aldığın 2.el araçlarda ne sorun çıkacak bilemiyorsun ve 1.6 130 bg gibi muhteşem bir değere sahip ve 9.8 saniye 0-100 hızlanması var bunun gibi bir rakam yakalayabilen ve bu kadar az yakan dizel araç yok piyasada bence sen git al sıfır arabanı temiz temiz bin dostum
  • Bence al ve fiyat normal. Araba 130 HP'lik dizel ve full. 2012 modelleri var 70 bin lira.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nıghtman

quote:

Orijinalden alıntı: hfguler

ikinci el kaygısı varsa bu araçtan uzak durun. Ikinci el sw zor satılıyor. Bu aracı satmaya çalışsanız çok zarar edersiniz. Ben satışı zor olan araclarin ikinci el düşük kmli olanlarina bakılması taraftarıyım. D segmentinde bir çok araç bulabilirsiniz bu paralara

5 yıl binsin,zarar felan etmez.

Bende en az 4 ila 5 yıl binmeyi düşünüyorum cuzi akamlarda zarar etmeyi göze alıyorum fakat çok yüksek 20 lira gibi zarar söz konusu ise alınması zaten mantıksız.
  • fransız tenekesine 85 bin verecek misin cidden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 355GTS

fransız tenekesine 85 bin verecek misin cidden?

Kardeşim teneke dediğin araba 1400 kg euro ncap'tan 5 yıldız almış bir araç 2.el piyasısı uygun olsa düşünmeden veririm 85 bin.
  • bir reno kullanıcısı olrak asla ve asla ..85000 tl yi renoya vermezdim..zaten tövbe ettim bir daha reno almamaya.yetti onu kronik sorunları.megan 2 sahibiyim.
  • 82 ye alabilirseniz alin. Piyasada bu araclarda 12 bin tl fazlalik var zaten hepsi ayni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HamzaFB H kullanıcısına yanıt
    85.500 TL liste fiyatı mı yoksa herhangi bir bayiden pazarlık sonucu aldığınız fiyat mı?
  • 85 bine o alınmazmış bu alınırmış, tamam fiyatı yüksek te, bu aracın bir tane sıfır km alternatifi nedir, O aracın fiyatı motoru nedir ? Kimi mondeo önermiş kimisi ikinci el den liste yapmış, ikinci el alacak olduktan sonra Mercedes S 320 de alınıyor o paraya Adam SW C sınıfı araç alıcam demiş, D sınıfı sedan alacak olsa konu sahibi de bilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: weycell1905

85.500 TL liste fiyatı mı yoksa herhangi bir bayiden pazarlık sonucu aldığınız fiyat mı?

Evet kardeşim pazarlık sonucu 87500 den 85500 e oda zorla
  • quote:

quote:

Bu miktarlara accord,passat,avensis gibi araçlar varken tekrar düşünün.
  • 2014 civic alın o paraya bence

+ olarak xenon farlar , ön koltuk ısıtmaları ve +20 bin tl var

- olarak elektronik park freni , kart sistemi , lpg var
  • quote:

quote:

Ayni araç değil belki ama scenic düşünürseniz liste fiyati 79 bin, o da genis ve 8 bin tl daha ucuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi bu fiyata 2. el şu var diyenler damlar diyecektim çoktan damlamışlar bile

fiyat yüksek ama sadece bu araç için değil her araç için yüksek b sınıfı br arac bile 55000'lere dayandıysa yapacak birşey yok.

iş değiştirmeyi düşünüyorum iş değiştirirsem belki araç ihtiyacım olacak araç bakıyorum ama fiyatlar uçuk

şimdilik hertarafından senfoni orkestrası gibi ses gelen çok kalteli! D sınıfının sultanı! passata talim
  • merhaba. bu araç hakkında inceleme yapan reklam amaçlı yorumlar dışında bir şey bulamadım. gerçekten bu aracı kullanan birilerinin yorumunu merak ediyorum. gt line süspansiyonları biraz daha sert . kullanırken konforda çok büyük olumsuzluk yaratıyor mu ? yakıt tüketimi satış verilerine yakın mı ? direksiyon vites değişimleri gibi arabalar hakkında merak edilen genel şeyleri yazarlarsa çok sevinirim. bu arabayı alacaklar için ve bulamadığım için belkide ilk kullanıcı yorumu olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiarsi

merhaba. bu araç hakkında inceleme yapan reklam amaçlı yorumlar dışında bir şey bulamadım. gerçekten bu aracı kullanan birilerinin yorumunu merak ediyorum. gt line süspansiyonları biraz daha sert . kullanırken konforda çok büyük olumsuzluk yaratıyor mu ? yakıt tüketimi satış verilerine yakın mı ? direksiyon vites değişimleri gibi arabalar hakkında merak edilen genel şeyleri yazarlarsa çok sevinirim. bu arabayı alacaklar için ve bulamadığım için belkide ilk kullanıcı yorumu olur.

http://forum.donanimhaber.com/m_92215126/tm.htm

Bu konuya göz atmanı isterim benimde beğendiğim bir araç fakat fiyatı yüksek

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.