Şimdi Ara

megane sedan 1.6 joy mu Astra sedan 1.6 edition mu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
6.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: wurtz

quote:

Orijinalden alıntı: akifsari

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: akifsari

quote:

Iki aracta da LPG'de subap erimesi sorunu var. Uzun yillar LPG ile kullanacaksanız subap degisimi yapmanız gerekecektir.

Edit : Bu iki aracla beraber Focus Trend X 1.6 modelini inceliyorum. Siralamam Focus-Megane-Astra

Renault Sce tip motorda subap erimesi olduğu bilgisine nereden ulaştınız?

LPG montaji yaptırdığım usta söylemişti.

Önün bunun lafı ile iş yürümez

Ortaya bir iddia atıyorsan belgesini de koymalısın

Benim usta da megane a tüp takılmasını öneriyor uzun dönemde sorun çıkmaz diyor

Saddce ustadan duydugumu paylasiyorum. Detayli olarak araştırir yanlisimiz varsa duzeltiriz. Sizin kaynaginiz da biraz fazla bilimselmis.

Ben ironi Yaptım zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Megane alınır şekli yeter premium havası var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 aracı da uzun uzun incelemiş birisi olarak:

Şunlar için Astra:

- Sürüş dinamikleri

- Yol tutuş

- Fren

- Sürüş pozisyonu

- Uzun yol konforu

Bunlar için Megane:

- Tasarım

• astra 12 yıl paslanmazlık garantili olması lazım megan 12 yılda ne olur bilmem ağırlık hızlanma aynı tüketim açısından astra 1 2 litre fazla yakablir bence ASTRA. nede olsa o bir alman:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasara

astra 12 yıl paslanmazlık garantili olması lazım megan 12 yılda ne olur bilmem ağırlık hızlanma aynı tüketim açısından astra 1 2 litre fazla yakablir bence ASTRA. nede olsa o bir alman:)

Renault megane ın da pas garantisi 12 yıl

Astra sedan güvenlik ve teknoloji olarak yeni megane dan çok geride

10 sene oldu teknolojisi

Astra k sedan değil bu neyin reklamını yapıyorsun Alman falan diye

Kaldı ki Alman falan değil artık pejo satın Aldı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni kasa ..tartışmasız megane..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jainbol

Megane 4 1.6 benzinli joy sahibi olarak konuşuyorum. Alalı 2 ay oldu, 3000 KM yol gittim. Yakıt şehir içi sürüşde 9 LT'ye yaklaşıyor. Uzun yol hız sabitlemeyle 140'a sabitliyorum 3.5-3.6 LT arası anlık kısmında gösteriyor. Uzun yol yakıtı makul seviyede.

Araç hızlanma konusun da, rampa çıkma konusunda hiç sorun yaşamıyor. 230'u çok rahat görüyor düz yolda.
    Tasarım olarak çok güzel bir yüzü var, tabi joy paket aldığınız da içerisi biraz boş gelecek fakat konfor olarak öyle boş değil. Kaliteli olduğunu hissettiriyor.

Megane 4'ü tavsiye ederim, şimdiden hangi aracı alırsanız alın hayırlı olsun. Özel bir sorunuz var ise sorabilirsiniz araç ile ilgili.

Benzinli araç mı 140 da anlık olarak 3.5–4 lt gösteriyor?

Siz o rakamları dizel ile bile göremezsiniz be.biraz mantıklı konuşun lütfen.milleti yalnış bilgilendirmeyin.

Ayrıca ekleme yapmak istedim.o araç o hp ile 230 yapıyorsa corollanın 250 yi devirmesi lâzım.bir de zorlanmadan 230 yapıyor demişsiniz inanın ki çok güldüm.demekki biraz sıkıştırsanız 260 yapacak yani o derece😂😂😂👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.ERTEN -- 24 Eylül 2017; 15:33:23 >

• İnsanların, bu forumda yapılan gercek hayatta ise tam tersi çıkan analizlerle niye dalga geçtiğini şimdi daha iyi anlıyorum.Herkes komik bir şekilde megani tavsiye etmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malvolorne -- 24 Eylül 2017; 15:54:28 >
  • Donanım ve kalite olarak Astra derim. Yepyeni bir tasarım öncelikli ise Megane 4 derim. Renault'un subap sorunu pek yok bildiğim kadarıyla.

F/P olarak İkisi de iyi araçlardır. Hangisi içinize sinerse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.ERTEN

quote:

Megane 4 1.6 benzinli joy sahibi olarak konuşuyorum. Alalı 2 ay oldu, 3000 KM yol gittim. Yakıt şehir içi sürüşde 9 LT'ye yaklaşıyor. Uzun yol hız sabitlemeyle 140'a sabitliyorum 3.5-3.6 LT arası anlık kısmında gösteriyor. Uzun yol yakıtı makul seviyede.

Araç hızlanma konusun da, rampa çıkma konusunda hiç sorun yaşamıyor. 230'u çok rahat görüyor düz yolda.
    Tasarım olarak çok güzel bir yüzü var, tabi joy paket aldığınız da içerisi biraz boş gelecek fakat konfor olarak öyle boş değil. Kaliteli olduğunu hissettiriyor.

Megane 4'ü tavsiye ederim, şimdiden hangi aracı alırsanız alın hayırlı olsun. Özel bir sorunuz var ise sorabilirsiniz araç ile ilgili.

Benzinli araç mı 140 da anlık olarak 3.5–4 lt gösteriyor?

Siz o rakamları dizel ile bile göremezsiniz be.biraz mantıklı konuşun lütfen.milleti yalnış bilgilendirmeyin.

Ayrıca ekleme yapmak istedim.o araç o hp ile 230 yapıyorsa corollanın 250 yi devirmesi lâzım.bir de zorlanmadan 230 yapıyor demişsiniz inanın ki çok güldüm.demekki biraz sıkıştırsanız 260 yapacak yani o derece😂😂😂👍

Meganın kullanıcı kitlesindeki (ağırlıklı kesim) otomobil tecrübesini bu vesileyle analiz ediyoruz. Ben elişmiyorum artık bermuda şeytan üçlüsünde (ev-iş-servis) mutluluklar dilerim. Söylenecek söz yok ..

• quote:

ziyaaaaaaaa

megane sedan 1.6 joy mu Astra sedan 1.6  edition mu

• akifsari A kullanıcısına yanıt
    tabiki alman değil şakasına yazdım benim görüşüm astra arkadaş gitsin test etsin az çok izllenimi olur onun için hayırlısı ne işe o olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • astranın tipinden bıktık artık. opelin bu 3 nesil arabayı aynı anda satma huyundan bıktık. nedir bu eskiyi satma zevki?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.