Şimdi Ara

MEGANE II ya da COROLLA...A

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MEGANE II 2005 FULL+FULL PAKETİ ya da COROLLA 2005 1.6 TERRA YADA SOL...?KARARSIZ KALDIM ARKADASLAR NE DİYORSUNUZ..?AMA AYRINTILI YANI ACIKLAYICI YAZARSANIZ SEVINIRIM...

• toyota başlığına yazdığınıza göre tabiki cevap COROLLA olacaktır.

tartışma götüren bir konu başlığı. megane2 full+full; bizim sol lere göre çok daha dolu bir araba

* sunrof
    * xenon farlar
    * otomatik farlar
    * cd changer
    * kapı içi aydınlatmaları
    * birçok saklama gözü
    * megane 2, corolla solden biraz daha az yakıyor.

ilk aklıma gelenler. Ben sıfır alırken çok karşılaştırmıştım bu iki arabayı ama Toyota aldım. Çok da memnunum ALLAH a şükür. vurup kırdıklarım hariç 4,5 yılda hiç bir sorun yaşatmadı bana. 4,5 Yılda tek arızası sol park lambası patladı o kadar. Megane 2 lerdeki sorunları yazmıyayım isterseniz. Eniştemdeki ve birkaç tanıdığımın yaşadığı sıkıntılar..... En başta ateşleme bobini sorunlarına hazır olun derim.

Ha corolla da karar kıldıysanız kesinlikle SOL modelini öneririm.

• Tabiki Megane
  • eğer taksicilerin bir bildiği varsa
    İstanbuldaki taksilerin yarısı corolla olmuş
    forever corolla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utkucay -- 16 Kasım 2008; 17:35:53 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: dondurmaci

toyota başlığına yazdığınıza göre tabiki cevap COROLLA olacaktır.

tartışma götüren bir konu başlığı. megane2 full+full; bizim sol lere göre çok daha dolu bir araba

* sunrof
    * xenon farlar
    * otomatik farlar
    * cd changer
    * kapı içi aydınlatmaları
    * birçok saklama gözü
    * megane 2, corolla solden biraz daha az yakıyor.

ilk aklıma gelenler. Ben sıfır alırken çok karşılaştırmıştım bu iki arabayı ama Toyota aldım. Çok da memnunum ALLAH a şükür. vurup kırdıklarım hariç 4,5 yılda hiç bir sorun yaşatmadı bana. 4,5 Yılda tek arızası sol park lambası patladı o kadar. Megane 2 lerdeki sorunları yazmıyayım isterseniz. Eniştemdeki ve birkaç tanıdığımın yaşadığı sıkıntılar..... En başta ateşleme bobini sorunlarına hazır olun derim.

Ha corolla da karar kıldıysanız kesinlikle SOL modelini öneririm.

sıfır toyota alıp da burada onlarca sorun yaşayan arkadaşları da gördük, bu biraz da şans meselesi bence. megané "dandik" bir araç olsa bu kadar satmazdı herhalde millet keriz değil ya... yanlış anlamayın bu sözüm size değil başlığı açan arkadaşa

• merhaba bende 2 ay once 2004 corolla sol full aldım asıl almak ıstedıgım arac opel astra makyajlı kasalardandı ama toyota tercıh ettım neyse dun bı arkadasın arabasına bındım megana 2005 model 85 bınde ve debraj ve motorda sorun vardı.benım coralla 160 bınde ve masallahı var bu arada yakıt konusunda sehirici 10 lıtrenın altına dusmedı (otomatık vıtes :)) normalmıdır
  • İyi geceler Sn.leganda

Ben olsam 2005 yılındaki araçların şikayetlerini bulmak içinwww.sikayetvar.com adresini incelerdim.Belki fikir verir,hangisini seçerseniz hayırlı olsun.

Saygılar

quote:

Orjinalden alıntı: leganda

MEGANE II 2005 FULL+FULL PAKETİ ya da COROLLA 2005 1.6 TERRA YADA SOL...?KARARSIZ KALDIM ARKADASLAR NE DİYORSUNUZ..?AMA AYRINTILI YANI ACIKLAYICI YAZARSANIZ SEVINIRIM...
  • Sn.atademi

Evet tahmininiz doğru klasik otomatik vitesli Corolla manuellere göre biraz fazla yakıyor.Söylediğiniz değerler doğru. Bende manueli ve arkadaşımda otomatiği vardı yakıt farkını oradan anımsıyorum. Tabi motorun 160 binde olmasının da biraz etkisi olur.

İyi geceler.
    quote:

Orjinalden alıntı: atademi

merhaba bende 2 ay once 2004 corolla sol full aldım asıl almak ıstedıgım arac opel astra makyajlı kasalardandı ama toyota tercıh ettım neyse dun bı arkadasın arabasına bındım megana 2005 model 85 bınde ve debraj ve motorda sorun vardı.benım coralla 160 bınde ve masallahı var bu arada yakıt konusunda sehirici 10 lıtrenın altına dusmedı (otomatık vıtes :)) normalmıdır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.