Şimdi Ara

MEGANE II mi COROLLA MI...?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar megane II 1.6 2005 dynamique ile corolla 2005 terra yada sol arasında kaldim,ben biniciyim en az 3-4 sene binerim,tavsiyeniz nedir...?

• MEGANE II bu kadar dandik mi ya..?renault bolumune yazıyorum,megan II yi oven tek bir kisi bile yok,cok ilginc...
  • cevap gelmemesi ile megané'ın dandikliği arasında ilişki kurabilmişsiniz bravo, umarım her olaya bu şekilde yaklaşmıyorsunuzdur
  • konuyu yanlış yere açmışsın arkadaşım araç tercih kısmına açsan daha iyi olurdu.bir megane kullanıcısı olarak tavsiye ederim ama temizini tabi.alırken şunları göz önünde bulundur .araç 60000 bakımına girmemişse ve km 60000 yakınsa yaklaşık 1000 ytl 60000 ağır bakımı.ayrıca direksiyon kutusu sorunu yaşanabiliyor.ana dikkat et eğer direksiyonu sağa sola çevirirken tıkırtılar falan geliyosa arıza vardır ve maliyeti 500 ytl.bunlara dikkat edip temiz bi araç bulursan megane seni üzmez.2005 benzinli tam full dinamik modeli 24000 - 25000 ytl civarı bi fiyat uygundur
  • Dinamic i 23.000 ytl ye falan alabilir ama corolla daha pahalıdır.
  • Tabiki Megane II.Ama yeni corolla ile kıyaslarsan eğer ikilemde kalırdım.
    Fakat corollanın önceki kasasını beğenmiyorum çok şişik ve kaba geliyor bana.
    Megane II daha derli toplu ve konforlu bir araç bence.
  • megane derim parça servis sorunun olmaz ondan sonra daha donanımlı daha oturaklı bir araç 2005-2006 model dinamik dizel bulursun o fiyata eski kasa corollayı napacaksın şişik
  • bence megan az km yapmıssa onu tercih edebilirsin
  • helal olsun size valla... meganı toyotadan daha ii göstermişsiniz .hehe hehe. he he............. artık bu forum sitelerine güvenmiyorum.... herkes kendi arabasını övüyor... ya megan ile coralla kıyaslanmaz bile.. kime sorarsan sor. ama tarafsız olan biirisinee.... he he he heeeeee...... Fordcuların forum sitesine git fordu överler, mazdaya git mazdayı överler, opele git opeli överler..... Tavsiye almak isteyen arkadaşlar kesinlikle inanmayınnnnnnnnnnnn...... şöyle forum sitelerini bir ziyaret edin ne kadar haklı olduğumu göreceksiniz..... Benim şuan bir arabam yok. alacağım nasip olursa. VW golf kullandım, reno kullandım, opel kullandım, pejo kullandım. inanın bana vos vos gibisi yok..... buram buram kalite. yemin ederim tarafsız konuşuyorummmm. saygılar......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostdriver26 -- 24 Kasım 2008; 22:12:15 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.