Şimdi Ara

MEGANE II KULÜBÜ(100+) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
654
Cevap
4
Favori
98.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: cardinal636

eski bir megane2 ci ve meganesever olarak,kulübünüz hayırlı olsun dostlarım

eyw. hocamkulübün hayırlara vesile olması dileğiyle...
  • quote:

Orjinalden alıntı: chevymel1

benide ekleyin benide

kardeş ekledim istiosan imzandaki cam tavan yerine bana aracının rengini (pm at ya da buraya mesaj at) onu yazalım
  • renk Bej kardes
  • Hayırlı olsun arkadaşlar.
  • bende bir megane II kullanıcısı olarak kulübe üye olmaktan gurur duyarım ancak şöyle birşey varki megane II bölümüne üye eklemesini yapsanız ve bu sayede megane II kullanıcıları ikiye bölünmezse daha iyi olur
  • ii dileklerini sunan herkese şimdiden teşekkürler arkadaşlar chevy hallettim kardeş
    quote:

Orjinalden alıntı: ottoman24

Hayırlı olsun arkadaşlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kürsad

bende bir megane II kullanıcısı olarak kulübe üye olmaktan gurur duyarım ancak şöyle birşey varki megane II bölümüne üye eklemesini yapsanız ve bu sayede megane II kullanıcıları ikiye bölünmezse daha iyi olur

hocam anlamadm dediğini megane II bölümünde mi yapalm üyelik işini anlamadım ki
  • quote:

Orjinalden alıntı: |_-0zZie-_|

quote:

Orjinalden alıntı: kürsad

bende bir megane II kullanıcısı olarak kulübe üye olmaktan gurur duyarım ancak şöyle birşey varki megane II bölümüne üye eklemesini yapsanız ve bu sayede megane II kullanıcıları ikiye bölünmezse daha iyi olur

hocam anlamadm dediğini megane II bölümünde mi yapalm üyelik işini anlamadım ki

evet öyle diyorum o şekilde olursa konu ikiye bölünmemiş olur. zaten megane II bölümünde araçlarımızı konuşuyoruz 70 sayfayı geçmiş baya bilgi dolu bir konu orası. eğer burada ayrı bir kulüp kurulursa ne işe yarayacak?

ben söyleyeyim sadece üyelik için insanlar gelecek sonra bir daha uğramayacak bakınız kulüprenault onu ilk açtığımız zamanlarda forumda renault diye ayrı bir bölüm yoktu reanult sahibi olan bütün herkes orada araçlarıyla ilgili deneyimlerini paylaşıyordu daha sonra ise renault bölümü açıldı forumda oraya pek kimse uğramamaya başladı daha sonra ise model bölümlerine ayrıldık oralara uğruyoruz o yüzden diyorum bu şekilde olursa burası fazla canlı olmaz paylaşım pek olmaz ya da megane II bölümünde paylaşım olmaz bunu demek istedim.

hatamız varsa affola

• olblr hocam yapabiliriz de bu sefer şimdi oraya gelen adam ta 70. sayfada üyelik işini halletmiş olr söle yapalım orda mesaj atalım arkadaşlar megane II kulübünde buluşalım die ondan sora burda takılırız hep bn bi kulübümüz olsun istiorum bizimde hatamız varsa affola
  • oraya yazalım böyle bir konu olduğunu ve oradaki kullanıcıların yorumlarını alalım ona göre hareket ederiz olur mu
  • ok olur hocam dediim gibi tek istediim şey karmaşadan kurtulup düzgün bi kulüp kurmak
  • ilk giriste, diger sayfada forumdan uzaklastirilmis bir uye bulunuyor ve araclar hakkinda, bu sayfanin basindaki gibi bir giris yok. bu bir bakima eksilik benim acimdan. ancak 70 sayfada az degil gercekten.

yoneticilerden rica etsek, diger sayfanin basini bu sayfa gibi yapabilir miyiz acaba?
  • 8. üye

triger

haydi hayırlı olsun
  • Bensiz olmaz benide ekleyin :) 2005 Megane II HB Dizel 1.5 8O Hp Dynamique Ateş Kırmızısı
  • yeni klüp sayfasına kaybolmaması açısından eski klübü eklemek lazım

http://forum.donanimhaber.com/m_6890275/tm.htm
  • 10.üye olarakta beni yaz

kulüprenaultun daha önceki hali var bilenler bilir renaultteam di orada 10.üye idim ancak bir talihsizlik sonucu kapatılmıştı. sadece bizimki değil bütün kulüpler kapatılmıştı daha sonra yeniden canlanmasında baya aktif rol oynamıştım
  • kürşadcım burası arkadaşlarla tanışmak sohbet etmek için açıldı konunun dağılacağını sanmıyorum sen ne düşünüyorsun focusculardada aynı durum var
  • eyw. arkadaşlar kopcaz burda kopcaz hadi hayırlı olsun kulübü hepinizi de ekliorum bi de sizden logo bulmanızı rica ediorum saygılarr
  • quote:

Orjinalden alıntı: emregulec_1905

kürşadcım burası arkadaşlarla tanışmak sohbet etmek için açıldı konunun dağılacağını sanmıyorum sen ne düşünüyorsun focusculardada aynı durum var

hocam benim için fark etmez ben sadece orada o konu var araçlarla bilgi paylaşımı yapıyoruz yeri geliyor sohbet ediyoruz. benim demek istediğim iki konuda aynı yere çıkar demektş ancak o sayfada üye listesi yapamıyoruz. eğer burada tanışıp sohbet edip orada teknik konular konuşacaksak amenna. ya da böyle bir deneyelim olmazsa o zaman karar verin.

ayrıca ben niye karışıyorumki
  • kürşadım snn arabaı bi yazsan bn tam olarak özelliklerini bilmiorum da...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.