Şimdi Ara

MEGANE II İÇ KAPI KOLU SOYULANLAR KULÜBÜ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
413
Cevap
6
Favori
139.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞTA KAYNATARAK YAPMIŞ...PATATES MİSALİ MÜKEMMEL OLMUŞ.İYİ PİŞİRDİM DİYOR.DENENDİ VE TEST EDİLDİ...
  • BENİM START TUŞUNUN ALTIDA SOYULDU...
    BU GİDİŞLE İÇ DÖŞEME TAMAMEN RENK DEĞİŞTİRECEK.....
    ARABA 2006 45000KM
  • arkadaşım insan kaynakları seni müşteri temsilcisi olarak işe alır belki. :)
  • boyayan oldu mu bu parçayı? sorun oluyor mu? boya kavlaması falan???
  • ben gümüş griye boyadı
  • ne kadar oldu, siz mi yaptınız? boya kavlaması falan olur mu acaba?
  • bizde şirket aracı olarak 600 den fazla megane 2 var bunlardan 10 a yakınını devamlı görüyorum kapı kolu soyulmayan megane görmedim.
  • benimde soyuldu kullanımla alakası yoktur arkadaşlar kronik problemdir...kapı menteşelerinde olduğu gibi...onda da menteşelerdeki sesin önüne geçemiyolar...2010 model araçta bile gördüm adam servise getirmişti bu ne kardeşim dediğini kendi gözümle gördüm...güya menteşeler kapıları kaldırmıyomuş...he he....ya inanın bende 2005 model dizel megane var fulll...bende dizel olmasa inanın megane almazdım....arka stop erimesinden daha bahsetmiyorum......
  • ben yazın gümüş giriye boyattırdım şu ana kadar hiç bir sorun yok iyi bir boyacıya boyatılırsa bir sorun olacagını sanmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: tema1

ben yazın gümüş giriye boyattırdım şu ana kadar hiç bir sorun yok iyi bir boyacıya boyatılırsa bir sorun olacagını sanmam

üstad resim koysan da biz de görsek
  • valla kapı kollarını tutmaya korkuyorum :)

gerci sürücü tarafinda soyulma yok dikkat ettigimden sanirim

sag taraf icler acisi arac deri döker gibi soyuluyor :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sco06 -- 16 Ocak 2010; 11:47:16 >
  • Arkadaşlar konu ilgimi çekti,bende yeni Kangoo var,iç kapı kollarını ve havalandırma ızgaralarını metalik gri oto boyası kullanarak fırça ile kolları sökmeden boyamıştım.Yaklaşık 12000 km oldu bu işlemi yapalı,en ufak soyulma yok tavsiye ederim.

MEGANE II İÇ KAPI KOLU SOYULANLAR KULÜBÜ

• arkadaşlar renault a mesaj atın ücretsiz değiştirmelerini isteyin ücretsiz değiştirmeseler bile çok küçük bir meblağ karşılığında yenileyebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: new-kangoo

Arkadaşlar konu ilgimi çekti,bende yeni Kangoo var,iç kapı kollarını ve havalandırma ızgaralarını metalik gri oto boyası kullanarak fırça ile kolları sökmeden boyamıştım.Yaklaşık 12000 km oldu bu işlemi yapalı,en ufak soyulma yok tavsiye ederim.

güzel işçilik herkes yapamaz

• quote:

Orijinalden alıntı: efsanea_06

arkadaşlar renault a mesaj atın ücretsiz değiştirmelerini isteyin ücretsiz değiştirmeseler bile çok küçük bir meblağ karşılığında yenileyebilirsiniz

usta renault derken tam olarak adres versen de ben bi mail atsam bakalım ne olcak belki kabul ederler
  • quote:

Orijinalden alıntı: |_-0zZie-_|

quote:

Orijinalden alıntı: efsanea_06

arkadaşlar renault a mesaj atın ücretsiz değiştirmelerini isteyin ücretsiz değiştirmeseler bile çok küçük bir meblağ karşılığında yenileyebilirsiniz

usta renault derken tam olarak adres versen de ben bi mail atsam bakalım ne olcak belki kabul ederler

http://www.renault.com.tr/forms/contactus?formType=13&ref=site bu siteye girin bu parça üretim hatası ücretsiz değişimini istiyorum falan yazın...her bilgiyi doğru yazın sonra size dönecekler

• Yazdiginiz adrese şikayeti yolladim bakalim geri dönecekler mi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sco06

Yazdiginiz adrese şikayeti yolladim bakalim geri dönecekler mi...

hocam sana geri döndülermi beni kimse aramadı

quote:

quote:
    efsanea_06

http://www.renault.com.tr/forms/contactus?formType=13&ref=site bu siteye girin bu parça üretim hatası ücretsiz değişimini istiyorum falan yazın...her bilgiyi doğru yazın sonra size dönecekler

hocam sen şikayeti gönderdikten kaç gün sonra dönmüşlerdi sana

• Aynen henüz bi yanıt yok.
    Bir maile cevap vermek bu kadar mi zor?
  • az önce telefonla aradilar ve servise cagirdilar sorunu tespit edeceklerini daha sonra maise ulasip bildireceklerini söylediler. Pazartesi günü gidecegim.Herangi bir ücret aliniyor mu soruma öncelikle sorunu tespit edip bildirmeliyiz dediler bakalim ne olacak.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.