Şimdi Ara

Megane 3 hb 1.5 dci touch plus vs. astra hb 1.6 edition lpg? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
5.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: spinattimyalnizliga

Touch Plus yeni eklenmiş sanırım. ESP-ASR-Led gündüz farı-Elektronik Klima-Alüminyum alaşımlı jant gibi donanımlar Touch plus'da standart olmuş. Touch Plus'ı inceleyen var mı?

Evet özellik fazla fakat takozluk ayni;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • obyilmaz O kullanıcısına yanıt
    Leon hariç diğer rakiplerine göre tam f/p aracı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Megane 3

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Megane ile 4. yılım. Kesinlikle al derim. Opel tavsiye etmem. Opellerde eski kalite yok.

Renault'da ise hep yukarı gidiş var. Arge'ye en çok yatırım yapan şirketlerden biri. Nissan'a ortak olarak Amerika Pazar'ına da girdi.

DCi kendini ispatlamış sorunsuz motor. Pişman olmazsın. Donanım yönünden de çok zengin.

Volkswagen Golf almaya gittim(2. kez oldu bu, Megane'dan önce de alacaktım, bana 4 ay sonrasına zaman verdiler bir de üstüne fiyat zamlanır garanti edemem bilmemne havalı konuştular) , yeni Golf'ün içine bindim, ne kadar hoşuma gitse de sağ bacağımın orta konsolun solu ile sürekli temas halinde olduğunu farkettim. Benim Megane'da ise bu düşünülmüş, orta konsol sağa doğru kavisleniyor ve sana rahat bir alan bırakıyor.

Bu araç Ferrari bile olsa, şöför içinde rahat edemedikten sonra bir kıymeti yoktur düşüncesiyle, yeni bir araç bulana kadar arabamla devam kararı aldım.

Dünyanın Arge'ye en çok yatırım yapan firmasının 1.80 bir adamın sağ bacağı değmeyecek şekilde bir araç tasarlayamaması ilgincime gitti...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanmerto -- 24 Kasım 2014; 22:32:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

Megane ile 4. yılım. Kesinlikle al derim. Opel tavsiye etmem. Opellerde eski kalite yok.

Renault'da ise hep yukarı gidiş var. Arge'ye en çok yatırım yapan şirketlerden biri. Nissan'a ortak olarak Amerika Pazar'ına da girdi.

DCi kendini ispatlamış sorunsuz motor. Pişman olmazsın. Donanım yönünden de çok zengin.

Volkswagen Golf almaya gittim(2. kez oldu bu, Megane'dan önce de alacaktım, bana 4 ay sonrasına zaman verdiler bir de üstüne fiyat zamlanır garanti edemem bilmemne havalı konuştular) , yeni Golf'ün içine bindim, ne kadar hoşuma gitse de sağ bacağımın orta konsolun solu ile sürekli temas halinde olduğunu farkettim. Benim Megane'da ise bu düşünülmüş, orta konsol sağa doğru kavisleniyor ve sana rahat bir alan bırakıyor.

Bu araç Ferrari bile olsa, şöför içinde rahat edemedikten sonra bir kıymeti yoktur düşüncesiyle, yeni bir araç bulana kadar arabamla devam kararı aldım.

Dünyanın Arge'ye en çok yatırım yapan firmasının 1.80 bir adamın sağ bacağı değmeyecek şekilde bir araç tasarlayamaması ilgincime gitti...

çok kafam karıştı yaaa. megane benzinli olabilir belki. astrayı sildim gibi. ucuz yollu clio joy da olabilir:D

• hazır indirimle alıyorsun hiç düşünmem dizel megane alırdım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omurkadir

hazır indirimle alıyorsun hiç düşünmem dizel megane alırdım.

indirimle alıyorum 52.500 tl veriyorum :D yani büyük bir mebla benim için. tabi düşünüyorum.... ama benzinli daha mantıklı geliyor...
  • Elbette Megane, ama dolusunu alın, pişman olmazsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

Megane ile 4. yılım. Kesinlikle al derim. Opel tavsiye etmem. Opellerde eski kalite yok.

Çok iyi ve mantıklı bir ileti olmuş, kutlarım.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.