Şimdi Ara

Medieval II: Total War Kingdoms (2007) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.504
Cevap
4
Favori
247.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dx10 ekrankartı isteme ihtimali var büyük ihtimal sistemi değiştireceğiz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bozkır Savaşcısı

Dx10 ekrankartı isteme ihtimali var büyük ihtimal sistemi değiştireceğiz

Off ya napalım bu oyuna değer
  • En çok bu oyuna değer ama bizde para basmıyoruz
    not:empire muhabbetini kendi bölümüne taşıyalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bozkır Savaşcısı

Dx10 ekrankartı isteme ihtimali var büyük ihtimal sistemi değiştireceğiz

Ben sadece Dx10 gerekeceğini pek düşünmüyorum. Bildiğim kadarıyla oyun yapan firmalar yaklaşık 1, 1.5 sene civarında hem dx9 a hem de dx10 a destek verecek. Kanımca Ram ve işlemcilerde ufak bir ihtiyaç artışı olacaktır. Çok ciddi bir devrim beklemiyorum ben şahsen.
  • İnşallah öyle olur temennimiz bu.
  • az kaldı
  • dx10 un yarardan cok zarar getırdıgını okmustum buarada...
  • Bu paket zaten dx10 olamaz Empire Total War için konuşuyor onlar...
  • Arkadaşlar bu ek paketi kurmak için diğer yamalara ihtiyaç varmı 1.1 1.2 gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: CLEVO

Arkadaşlar bu ek paketi kurmak için diğer yamalara ihtiyaç varmı 1.1 1.2 gibi

İhtiyacın yok
  • Arkadaşlar orjinal olmayan oyunlarda 1.1 ya da 1.2 yamalarını yükleye biliyormuyuz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: oBLoOd

Arkadaşlar orjinal olmayan oyunlarda 1.1 ya da 1.2 yamalarını yükleye biliyormuyuz.

Evet ama 1.2 biraz sorun çıkartabiliyor ve sorunun kesin bir nedeni yok,farklı sistemlerde farklı hatalar veriyor.Ben yüklemeyi başardım ama çok sorun yaşayan oldu hala da oluyor.1.1 'den yapay zeka ve birkaç bug dışında çok farklı olduğunu düşünmüyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mens Rea -- 29 Ağustos 2007; 13:00:59 >
  • quote:

Evet ama 1.2 biraz sorun çıkartabiliyor ve sorunun kesin bir nedeni yok,farklı sistemlerde farklı hatalar veriyor.Ben yüklemeyi başardım ama çok sorun yaşayan oldu hala da oluyor.1.1 'den yapay zeka ve birkaç bug dışında çok farklı olduğunu düşünmüyorum...

yama yüklemesinde sorun yaşayanların yüzde 90'nı korsan cd kullananlar diye düşünüyorum ben 3 arkadasım ile orjinali aldım ve hepimiz pcsine aynı cdden kurdu hepimizdede update ler var ve sorun yok bence korsan ile ilgili bir durum bildiğiniz gibi 1 dvd olanı var 2 dvd olanı ve cogu cd de ripli (korsan olarak)
  • birde birşeyi değineceğim kingdom satın alan arkadaslar yada cdsine sahip olanlar ben yakın zamanda cdyi almayı düşünüyorum (trde bulamazsam netten artık bakıcaz bir yoluna) bildiğiniz gibi kingdomda campinglerde multiplayer fonksiyonu var öyle netten takılmak isterseniz pm atın arada fun amaçlı birşeyler yapalım hep aynı kişilerle aynı şeyleri yapmak sıkıcı olabilir benim gibi düşünen varsa pm me
  • Pacim yok sorunum yok
    Ama RTWnin ek paketi ALEXANDER 1.5 ve 1.6 pac istiyordu yükleyene kadar kriz geçirdim
  • quote:

Orjinalden alıntı: eXtremeWays

quote:

yama yüklemesinde sorun yaşayanların yüzde 90'nı korsan cd kullananlar diye düşünüyorum ben 3 arkadasım ile orjinali aldım ve hepimiz pcsine aynı cdden kurdu hepimizdede update ler var ve sorun yok bence korsan ile ilgili bir durum bildiğiniz gibi 1 dvd olanı var 2 dvd olanı ve cogu cd de ripli (korsan olarak)

Tabi zaten arkadaş orjinal olmayan oyunlarda sorduğu için öyle yazdım.Yoksa orjinalde sorun çıkacağını sanmıyorum...

• quote:

Orjinalden alıntı: Mens Rea

Bu paket zaten dx10 olamaz Empire Total War için konuşuyor onlar...

Empire Total War nedir hiç duymadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: muhacir

quote:

Yeni çıkacak bir Total War oyunu seneye çıkıyor muhtemelen.

http://forum.donanimhaber.com/m_16900045/mpage_1/key_/tm.htm
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: muhacir

quote:

Yeni çıkacak bir Total War oyunu seneye çıkıyor muhtemelen.

http://forum.donanimhaber.com/m_16900045/mpage_1/key_/tm.htm

duyudğum iyi oldu 4 gözle bekleyeceğiz

• Büyük ihtimal oyunu en heybetli birliği tüton şövalyeleri olacak

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.