Şimdi Ara

Medieval II: Total War Kingdoms (2007) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.503
Cevap
4
Favori
247.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: emperor1907

quote:

Orjinalden alıntı: Mens Rea

Oyun hakikaten yarın mı çıkıyor? Yoksa Assassin's Creed'in çıktığı 7 Eylül'de mi? Bu aralar çoştu yine yapımcılar...

Orijinalinin gelmesi Eylülün ilk haftasını bulur. Ancak Dünya Genelinde Oyun 28 Ağustosta yani bugün satışa sunuldu. Korsan için de fazla beklemeyiz. Bu gece büyük ihtimal linkler düşer...

Bu kadar erken beklemiyordum çok güzel bir sürpriz oldu benim için :) Teşekkürler bilgi için

• Arkadaslar simdi bu oyun yenimi cikacak yoksa pack mi ??

Oyun dunyasindan baya bir uzak kaldim cahilligimi bagislayin ....
  • Yeni oyun değil ek paket Medieval II'nin üstüne kurulacak.Ama çok güzel yenilikler var gibi görünüyor.Yeni bir oyun gibi yani...
  • Total Warın bütün ek paketleri ayrı bir oyun gibidir
  • bu oyunun kactane yamasi var ki ??
  • 1.1 ve 1.2
  • Kingdomun birkaç yeni birimi

Medieval II: Total War Kingdoms (2007) [ANA KONU]
  • Süper bişeye benziyo ya Vikingler vardır di mi bu oyunda bi de bi sorum daha var bende medieval 2 nin korsanı var orjinal olmayanı ve oyun içi vidyoları yok ek paketini yüklerken sorun olur mu acaba
  • Vikingler o zamanda yoktular yani oyunda yok korsanın 1 dvdsinde videolar yok 2dvd lisinde var
    sorun olmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bozkır Savaşcısı

Vikingler o zamanda yoktular yani oyunda yok korsanın 1 dvdsinde videolar yok 2dvd lisinde var
    sorun olmaz

Hocam ya İstanbulda dolaşmadığım yer kalmadı herkez tek DVD halinde satıyo oyunu yani vidyolar kesilmiş biçimde vidyolu 2 DVD halinde nerede bulabilirim acaba ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .DragonFly. -- 28 Ağustos 2007; 18:00:45 >
  • valla benimkide 1 dvd nerden bulunur bilmiyorum ama kadıköy yazıcıoğlunda kesin vardır
  • bende bu oyun yok direk bunu yüklesem olur mu
  • Ya bunu neden yaz başında yapmazlar ki ya bu sene ÖSS yattı bu oyunun ne zaman yenisi çıksa 4-5 ay eve kapanıyorum ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:BLackSmiTH:.

quote:

Vikingler o zamanda yoktular yani oyunda yok korsanın 1 dvdsinde videolar yok 2dvd lisinde var
    sorun olmaz

Hocam ya İstanbulda dolaşmadığım yer kalmadı herkez tek DVD halinde satıyo oyunu yani vidyolar kesilmiş biçimde vidyolu 2 DVD halinde nerede bulabilirim acaba ya

Hocam bakırköyde Var. Düşünürsen benimle irtibata geç istersen. Özelden bi ulaş. Adresi verebilirim. Saygılar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: emperor1907

quote:

Orjinalden alıntı: .:BLackSmiTH:.

quote:

sorun olmaz

Hocam bakırköyde Var. Düşünürsen benimle irtibata geç istersen. Özelden bi ulaş. Adresi verebilirim. Saygılar...

PM attm

• quote:

Orjinalden alıntı: MeRtuLaN

bende bu oyun yok direk bunu yüklesem olur mu

Olmaz bu bir ek paket bence bütün TW serilerini yükleyin hepsi birbirinden güzel
    Bu arada 1 yıl sonra çıkacak olan empire tw ın yeni ekran görüntülerini buldum empire total war bölümünden bulabilirsiniz
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: MeRtuLaN

bende bu oyun yok direk bunu yüklesem olur mu

Olmaz bu bir ek paket bence bütün TW serilerini yükleyin hepsi birbirinden güzel
    Bu arada 1 yıl sonra çıkacak olan empire tw ın yeni ekran görüntülerini buldum empire total war bölümünden bulabilirsiniz

Woow yenisi de mi çıkıcak iyi ki 1 yıl sonra bidahaki yaza oynarım o da bu kış çıksa hiçbişey yapamam artık öss de

• 2008 sonbaharda çıkması bekleniyor
  • quote:

2008 sonbaharda çıkması bekleniyor

Sağolasın hocam sistem gereksinimi hakkında bi bilgi yok di mi inş çok sistem gerektirmeyen birşeyler yaparlar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.