Şimdi Ara

!!! Medieval 2 : Total War (1.2 Yaması Çıktı 644 MB) !!! (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.278
Cevap
4
Favori
449.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kızılok bilgisayar telefonumu açmıyo bendeki kısmete bak

Demodaki 5 savaşı kayıpsız atlacak kadar prosfyonel oldum artık savaşlarda o kadar cok oynadım yani
  • Bende İzmir'de arıyorum oyunu.Göztepe,Konak,Alsancak taraflarında nerede bulabilirim?Bu arada oyun çok sistem istiyor mu?AMD 3000,256mb Gefroce 5700Le ve 512 ddr ram var.
  • arkadaslar oyunu aldim ancak campaing tikliyorum tam oyuna gircek grafikleri kıs gibilerinden hata veriyo kıssıoyrum grafikleri gene veriyo neden acaba yarm edebilirmsiniz bilgisayarmn özellikler amd athlon 64 3000 2048 ram geforce 6600 ekran kartı var
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sipahi21

quote:

Orjinalden alıntı: Coordinate[VIRUS]

Arkadaşlar ben kurdum oyunu ama menü bembeyaz bir grafik sorunu var nasıl çözücez?

Sistemin nedir arkadasim ?

2.8 2 gb ram x1800 yeterince hdd ,
    neyse sorunu hallettim arkadaşım,
    sorun sistemden kaynaklanmamış ,x1800 driveri eskiymiş update edince düzeldi hiç huyum değildir driver updateleri takip etmek kutudan cıkan standart driverler sorun cıkarıyor yeni oyunlarda :]
    yine de ilgin için teşekkürler.

• quote:

Orjinalden alıntı: samura92000

arkadaslar oyunu aldim ancak campaing tikliyorum tam oyuna gircek grafikleri kıs gibilerinden hata veriyo kıssıoyrum grafikleri gene veriyo neden acaba yarm edebilirmsiniz bilgisayarmn özellikler amd athlon 64 3000 2048 ram geforce 6600 ekran kartı var

tam olarak ne yazıyor hatada? belki texture ayarını düşürmen gerekiyo olabilir.
  • http://img133.imageshack.us/my.php?image=hatawa2.jpg arkadaslar oyudnaki hata bu grafikleri kıs diyo kısoyrum ama olmuyo son driveda kurdum nolur yardm edin
  • bi de grafik ayarlarını gösteren ss koysana.bende de aynısı oldu çünkü.bu arada ekran kartın düz mü yoksa 6600gt mi?
  • Oyundan beni biraz soğutan şey , o kadar büyük boyutta (6.5GB) Oyun database inde her ulusun kendi dilinde konusmaları (askerlerin savaş meydanında milliyetlere göre kendi dilleri ile konusmaları) olmaması ,
    strateji haritasında da konuşma seslerinin ingilizce olmasıydı.

Örneğin "Archers" yazan birliklerin üstüne tılayınca Archers! diye cevap geliyor bu da hangi orduyu yönettiğinizi biraz karıştırmanıza sebep oluyor.(!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coordinate[VIRUS] -- 14 Kasım 2006; 21:45:27 >
  • http://img384.imageshack.us/my.php?image=adszjp9.jpg ilk oyun bu grafiklerde acicliyo sonra hepsini kapatiyorum grafik kartm düz 6600
  • ayarları kıstıktan sonra apply changes'e basmayı unutmuş olabilir misin acaba?
  • bastım tabii bastıktan sonra yükleme geliyo low oluyo ama yinede hatayı veriyo
  • herşeyi sonuna kadar kıstıktan sonra hala hata vermesi çok ilginç bende düzelmişti kıstıktan sonra.bi de driverları değiştir istersen.
  • denedim elimdeki bütün driverları değiştirdim denedim 81 serisi 91 serisi olmuyor
  • şu anda aklıma başka bişey gelmiyo herşeyi de denedim diyosun
  • saol kardesim yardımların için herhalde sistem yetmedi baska bi bilgisayda deniyecez artık
  • http://img253.imageshack.us/my.php?image=asxq4.jpg yeni bir hata daha geldi arkadism bu neden acaba:S
  • nedeni belli olmayan bir hatayla karşılaştı yazıyor.oyunu satın mı aldın indirdin mi?kurulumda da bir hata olabilir
  • besiktastan 2 dvd olarak aldim
  • ingilizcem yok arkadaşlar diplomatik ilişkilerde zorlanırmıyım acaba?
  • Beyler oyunu aldım ama bende 7.52Gb cıktı full kurmama rahmen oyunu EteRn@ll sayesinde kızılok bilgisayardan aldım teşekkür ederim ayrıca ona

bide azınlıklara yani isyancılara diplomat götürdüğüm zaman hatta sesi geliyor windowsdan oyunda siyah ekran oluyor mouse işareti kum saati oluyor..ama hiç birsey olmuyor mouse hareket ettirebiliyorum kum saati seklinde esc basınca oyundan atıyor yardımcı olabilcek warmi sadece ordu halindeki isyancılarda oluyor kalesinde duran isyancılara gidince diplomatla normal calışıyor cevapları bekliyorum..şimdiden teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.