Şimdi Ara

Mediamarkt'tan TV Alacaklar (Ankara)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
579
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Mediamarkt'tan TV alanlara ses sistemlerinde indirim varmış sanırım. Sadece TV alacağım diyen varsa, alacağım ses sistemini de indirimli fiyattan yanında alırsa, indirimli ürün fiyatının iki katını peşin ödeyerek ürünü alabilirim kendisinden. İlgilenen özelden yazabilir.

• Kampanya içeriğini bilmiyorum ama yazdığını ilk okuyan senin için dolandırıcı diyecektir.

2 . olasılık ise kampanya göre tv alana ses sistemi 1TL ise indirimli ürün 1 tl , yani bırak 2 katını 150katını ödesen de karlısın  

Ama tamamen yanlış yerdesin, burada uyanık bol, sen gelirken buradakilerin Prof. titel almışlardı bile.

Yani senin anlayacağın, adam ses sistemini de kendi alır, letsgo ya piyasa fiyatının 200-300tl altına yazar geçer gider.

• Doğru olabilir tabi. İki taraf içinde mantıklı olur diye düşündüm.

Detayları tam bilmiyorum ama, indirimli ürünün 1 lira olacağı bir durum söz konusu olursa ürün esas bedelinin 2/3 gibi bir oran teklif ederdim.

Letgodan piyasa fiyatına yakın bir şey satmak işkence, yarı fiyatını teklif ediyorlar. Bu şekilde uğraşmadan direk indirim sağlanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serciey -- 3 Haziran 2022; 23:42:29 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.