Şimdi Ara

MediaMarkt'dan Alış-Veriş Yapmayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 03/07/2021 Tarihinde İstanbul Metropol mağazasından yaklaşık 43.000TL 'lik yaptığım alış-verişim hala daha elime ulaşmadı. 3'ün de söylenilen sözler ayın 15'inde geliceği ama gelmedi daha sonrasında kesinlikle 29'unda ürünleriniz %100 gelicek dendi. Bugün ayın 29'u ve saat 7'ye kadar elinizde olur dendi ve sonuç hala daha ürünler elimde değil. Ben aramasam arıycakları da yok. Bir de utanmadan bize güvenin diyor müşteri hizmetleri onu da geçtim mailde memnun musunuz diyor. Aşırı memnunum canım ürün parasını verip gelmesini istemiyorsam bu beni aşırı memnun eder. Tavsiye eder misiniz diyor birde MediaMarkt'dan Alış-Veriş Yapmayın  Siz siz olun ne alın nede aldırın.

Bu konuda yapabiliceğim neler var ?

• hocam saat 6 25

• hocam saat 6 33

• Geldimi hocam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bu isler boyle maalesef sürekli takipcisi olmanız lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip ettiğim halde böyle etmesem demek ki nasıl olacak. Cidden yazık ülkenin hali içler acısı geldiğimiz duruma bakın. Ki sadece o da değil konuda ki mesaj yazan ufak arkadaşlarımızda bunu iyi belli ediyor.

• Ben tüm teknolojik ihtiyaçlarımı Vatandan alıyorum biraz fazla veriyorum ama içim rahat oluyor daha hiç sorun yaşamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam pahalı bir alışveriş yapacaksanız mağazaya gidip kendiniz alın.

Kargoyla gelmesini beklemeyin.

Neden diyeceksiniz?

Ben mediamarkta staj yaptım IT stajyeri olarak ancak zaman zaman depolara gittiğimizde oluyordu.

Depolarda o kadar fazla yoğunluk yaşanıyor ki aklınız hayaliniz durur.

Birde bazen kargoyla gelirken bazı müşterilerin ürünlerine hasarda gelebiliyor.

Bu sebepten dolayı benim size tavsiyem alış veriş yaptığınız yerden gidin kendiniz alın.

• İptal edin başka yerden alın en azından 2 güne teslim edileceğini bilirsiniz. Amazondan alsanız ertesi gün teslim edilir. Bu arada tv vs gibi birseyse birde servisi bekleyeceksiniz teslimat sonrası

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Buluğunduğum yerde ki Vatan'da ürün kıtlığı var ve rezalet ötesi bir ilgi alaka var sırf primli ürünleri satmak için başka ürünü kötülüyorlar. Ayrıca bir keresinde çöpten bir Philips tv aldık ayıplı ürün olmasına rağmen ilgilenmediler o yüzden bir daha vatandan alış veriş yapmıyorum.

• Onlar da öyle söylüyor. Abi sayım oldu üstüne bir de mağazalar arası transfer yapılıyor o yüzden geçiyor vs dedi. Bunlar beni bağlamaz ben sana parasını peşin veriyor muyum ? Sen benden ürünleri satarken parasını hemen istiyor musun ? İstiyorsun o zaman bende aynı şekilde ürünleri mi isterim sayım-transfer vs beni bağlamaz.

Kargo ile gelmesini bilerek istemedim sadece Tv 20.000TL onu kargoya verdikten sonra sadece ayaklarını düzgün bulurum o da belki. Aldığım ürünler elzem ürünler ve pahalı ürünler. Ama ne yazık ki paramızla rezil oluyoruz.

• tsmsk kullanıcısına yanıt

Bugün geçti yarın %100 sizde diyorlar yarında gelmesin direk iade + THH'ye başvurucam

• MediaMarkt'dan Alış-Veriş Yapmayın
    MediaMarkt'dan Alış-Veriş Yapmayın

İmla hataların var , düzelt..

• Teşekkür ederim daha iyisi seni blocklayıp bir çok şeyi kökünde çözmüş oluyorum.

• puahhaha konuya bak. madem biliyodun neden internetten sipariş veriyon

• Peter Jones P kullanıcısına yanıt

Hahahaha yoruma bak yazık kafana evladım sizin gibi genç yetenekler harcanıyor buralarda. Okuma yazma da yok sanırım direk yorum yazmaya gelmişsin sen çocuğum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NexusElite -- 29 Temmuz 2021; 23:18:21 >
  • 1 yıldır kullandığım fareyi sıfırı ile değiştiren adam gibi adam satış mağazası.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.