Şimdi Ara

Media Markt Televizyon iade rezaleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kasım ayı 13 de, 49" Inch Arçelik tv sipariş verdim, 19 veya 20 de elime ulaştı ve 21 de arçelik servisi montaj için geldi.Kutudan paneli kırık çıktı, iade için servis tutanağı tutuldu ve media markt aradım bana iade kaydı için mail atın denildi en tuhafıma giden buydu.Ekran kırık işte kargocuya verim gitsin.

Ayın 26 sı oldu halen aynı, o gün bugündür bu işle uğraşıyorum.Antalyadan Mersine geldim onca işi gücü bıraktım.Her aradığım da horoz lojistik gelecek deniliyor, şimdi aradım aras kargo oldu.

Hepsini geçtim elle tutulur bir sonuç yok ortada, hani deseler ki gelecek salı geleceğiz amenna, bu tarihte geleceğiz oda tamam ama yok! Hiçbiri yok.Her müşteri servisini aradığım da oyalayıcı davranışlar.Onlarca defa aradım döneceğiz deyip dönmediler.Kolay iade ile göndereyim diyorum, kendi sitelerin de belirttiği gibi hayır diyip bizim yönlendirdiğimiz kargocuyu bekleyin diyorlar.Yok efendime söyleyeyim 49" olduğundan.Onlarca kötü yorum okudum dedim bu kadar olamaz harbiden oluyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemesis1856 -- 26 Kasım 2018; 12:34:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hakem heyetine basvur hocam polemige girme

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşin Horoz Lojistiğe kaldıysa geçmiş.Çok geç gelirler.Bizimde başımıza geldi çünkü.Bu firma ile ilgili çok şikayet var bu yönde.
  • Televizyonu media mark mağazasının önünde kırarak markayı protesto et!

• Şu media markt hakkında bir kere doğru düzgün bir şey duysam şaşarım zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Horoz lojistik cok problemli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam hiçbiri sıkıntı değil! Zaman kadar değerli birşeyi şu basit süreci zora sokan media markt'la uğraşıyorum.Net birşey olsa eyvallah diyip işime gücüme döneceğim.

• Yaklaşık 3 yıl önce Mediamarkt' ten satın almış olduğum televizyonu kullanmaktan vazgeçtiğim için kutusunu bile açmadan iade talebi oluşturdum.
    Bana Horoz Lojistik tarafından adresimden alınacağı bilgisi verildi.
    Ancak bir hafta geçmesine rağmen gelen olmadı.
    Aynı zamanda 14 günlük iade etme süresinin dolmasına da az bir zaman kalmıştı.

Durumuwww.sikayetvar.com sitesine yazınca iade süresi dolmadan Horoj Lojistik adresimden gelip almıştı.
  • Internette tv mi alınır en büyük sorun herhangi bir arıza çıktığında iade sorunu zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam şikayetvar.com kayıt açtım ona rağmen orta da bir gelişme yok.

İnternetten tv alınırmı?

Hocam ben elden alacaktım, aynı tv yi mağazalara sordum, kendi yerine gittim ona rağmen 2700 tl fiyat çektiler.Mediamarktta 2190 tl indirimle geldi, hocam 500 tl az para değil.Bir daha alırmısın deseler ne o firmaya ve nede internetten televizyon almaya tövbe.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.