Şimdi Ara

media markt pionner vsx322 +s-esr2lr cr +s21w 1100 tl nasıl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
3.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pionner vsx322 +s-esr2lr+ s-esr2 cr +s21w 1100 tl nasıldır
    Fiyat ve performans olarak
     media markt pionner vsx322 +s-esr2lr cr +s21w 1100 tl nasıl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ercuezel kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam öncelikle bu işlere yeni başlıyorsanız yeter ama beklentileriniz varsa tatmin etmeyebilir ama başlayıp ileride değişlik yaparsanız alınabilir tabi yeterse hiç gerek yok değişikliğe birde deneme yapın derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyperborea61

Bu set bir üst model, üstelik aynı fiyata.

http://gsaelektronik.com/urun/pioneer-vsx-322---pioneer-s-es3tb-sinema-sistemi_613.aspx?CatId=213

bunda sub yok yalnız dikkat ederseniz, başlıktaki sistemde s21w sub var.
  • Amacım kısık seste net ses veren bir sistem olması. Fiyatı butcemi astigi icin deger mi tereddütündeyim

merhaba hocam o zaman dinleyip te alın
  • dostum ben aynı sistemi yeni mağaza açılışı kampanyasında almıştım + bdp-150 player ile beraber, 999 TL'ye. Şu an kullanıyorum ve memnunum. Başlangıç için yeterli bence de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkness_kaan

dostum ben aynı sistemi yeni mağaza açılışı kampanyasında almıştım + bdp-150 player ile beraber, 999 TL'ye. Şu an kullanıyorum ve memnunum. Başlangıç için yeterli bence de.

Seninki harika olmuş player ile,
    düşer belki bu fiyata bize de

• Pioneer VSX-322 & Pioneer S-ES3TB 1.199-TL'ye nasıldır.
    Apartman dairesindeyim ve ses sorunu olabilir.
    Sub yok ama bu fiyata başlangıç için nasıldır?

1000-TL civarında amfili bir sistem almak istiyorum.

Fikri olan var mıdır?
  • cezayirli kullanıcısına yanıt
    Pioneer VSX-322 & Pioneer S-ES3TB yi test etme imkanım olmuştu, baslar yetersiz ve yüksek seslerde bozulmalar oluyor (tabi ev ortamında asla o seslere çıkamayacaksın, ev için yeterli olur, ben 3000m2 mağazada denemiştim). ama benim zevkime göre S-ES3TB bas olarak yetersiz, yanına kesinlikle aktif subwoofer gerekir. 15m2 civarı bir odada sw21 idare eder. ancak tatminkar baslar için pioneer dan örnek verecek olursak sw51 bu sistem için yeterli olacakatır. naçizane tavsiyem (ki ben de bu yolu izliyorum kendi toparladığım sistemde), bütçeyi sarsmamak adına, sistemi parça parça toparlayabilirsin. bu sistemi alır, zamanla ilave subwoofer ını alırsın. böylece hem ekonomik olarak sarsılmaz hem de sonuç olarak güzel tatminkar bir sistem kurmuş olursun. bir kaç aylık bekleme, yıllarca kullanacağını düşündüğünde çok sıkıntı yaratmaz.
  • smerjin S kullanıcısına yanıt
    Cevabın için sağol...
    Sendeki sete almaya başlangıçta kıyamıyorum. Sonra eşim bana kıyar...

Aslında VSX-322 + Magnat 800 = 1.899-TL'ye sub olmadan işimi görür gibi duruyor.
    Bu parayı verdikten sonrada 2.el al yorumları ve düşünceleri gelecektir.

1.000-TL civarına nasıl bir set önerirsiniz?
  • cezayirli kullanıcısına yanıt
    sadece 1200 verebilirim diyorsan, alınabilecek güzel bir tercih. ancak dediğim gibi baslar yetersiz gelir. ancak odan çok büyük değilse sw21 gibi en alat seviye bir aktif subwoofer bile işini keisnlikle görür. sana maliyeti 1500 olur tabi :/
  • Merhaba,
    Magnat 800'ün satış fiyatı gördüğüm kadarı ile 1900 tl.
    Receiver+magnat 1800'e nerede satılmakta ?
    Teşekkürler.
  • gizmoo G kullanıcısına yanıt
    Bir ay önce marmara forumdan magnat 1000 set+vsx-322 i 1600tl ye aldım (sıfır ürün, teşhir değil). Halen devam ediyormu ya da ellerinde kaldı mı bilmiyorum...
  • fiyat nasıl derken alamadık iyi mi 1100 den,
    şimdi 2 tane teşhir var 1300e :)

bundan nerde bulabilirim,
    internette yok
    merhaba hocam bazen fırsat ayağa geliyor ama karar veremiyoruz gsa ya bakın sanki orada vardı ama fiyatı bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: des_955

merhaba hocam bazen fırsat ayağa geliyor ama karar veremiyoruz gsa ya bakın sanki orada vardı ama fiyatı bilmiyorum

maalesef bulamıyoruz,
    neyse artık 3tbli olanların düşmesini bekliyeceğiz biraz daha,
    başka mediamarkt'larda var mıdır acaba
  • samsung 55es7000 tv var apartmanda kullanıma uygun sinema ve ligtv öncelikli kullanım alanları olacak ses sistemi önerisine ihtiyacım var teşekkurler.
  • Başlıkda ki cihazın fiyatı halen aynı mı? Film izlemek için almayı düşünüyorum. Tavsiye edermisiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.