Şimdi Ara

Media Markt doğum günü indirimleri (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
3
Favori
7.672
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Anladık iPhone kullanıyorsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 599 TL olan sony makineyi 699 TL ye indiğinde baya alan arkadaşlar oldu burda hatta konusu vardı pek memnun kalmamışlardı iade etmeye çalışıyorlardı. 1100D koymuşlar bugün 799 TL. Bu da o kadar iyi makine değil diyorlar ama en azından aynasız falan değil ve canon olmasının da avantajları var.
  • Samsung M3 1TB fiyat çok iyi geçen 165₺ ye aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

Samsung M3 1TB fiyat çok iyi geçen 165₺ ye aldım.

Ben girdiğim de ürün bitmişti.Fiyatı ne kadardı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OzgurCyhn O kullanıcısına yanıt
    iPhone kullandığımı ön plana Çıkarma gibi bi derdim olmadı konuda hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mtax kullanıcısına yanıt
    Fiyatı çok iyi, almayı bende düşünüyordum ama bu modelde sesin gidip gelme durumuyla ilgili birçok yorum görmüştüm. Bunun yerine Edifier M3200 yada Microlab m-200 tercih edilebilir.
  • s5 mini vatanda da 1099tl...100 worldpuan hediye ...999 a geliyor

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-g800-galaxy-s5-mini-siyah-akilli-telefon.html

fiyatların bu denli hızlı düşmesi insanın aklına acaba sorularını getiriyor.önce media markt 80 adet stok açtı ardından vatan 50 adet stok açtı...s5 mini kamyonu mu devrildi yoksa ilk satın alanların beğenmeyip geri gönderdikleri mi vsvs.iyice paranoyak oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi renklinot -- 15 Ekim 2014; 13:09:03 >
  • amiral in minileri uzun süre 1000 tl ye yakın satılır.
    lansman fiyatı abartı idi.
    note 4 un çıkması da fiyatları kırmış olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Beyaz Kartal

quote:

kipada bugün 149 TL idi.
  • bileştirilebilecek bir kredi kartı kampanyası bilen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

amiral in minileri uzun süre 1000 tl ye yakın satılır.

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-g800-galaxy-s5-mini-siyah-akilli-telefon.html#genel-bakis

dün 1099 du bugün 1299 a çekmişler fiyatları...bize kullanılmış ürün gönderiyor olmasınlar .1 gün için fiyatı 200 tl aşağı neden çekerler anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: MylifeisPC

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

amiral in minileri uzun süre 1000 tl ye yakın satılır.

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-g800-galaxy-s5-mini-siyah-akilli-telefon.html#genel-bakis

dün 1099 du bugün 1299 a çekmişler fiyatları...bize kullanılmış ürün gönderiyor olmasınlar .1 gün için fiyatı 200 tl aşağı neden çekerler anlamadım

Aynı olay bugün canon eos 60d de oldu hocam kampanya kısa Süreli galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: çayçorba

quote:

Orijinalden alıntı: Beyaz Kartal

quote:

kipada bugün 149 TL idi.

Geçen sene n11 den aynını 129 a almıştım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • başka güzel bişi yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: aybasan

quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan78

quote:

Orijinalden alıntı: aybasan

quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan78

Şans işte . Evdeki elektrikli süpürge bozulduğundan bu gün için dsyon dc 33 almayı planlıyordum. Baktığım yerlerde 1300 tl altına bulamamıştım , mm den 999 tl ye geçtik bakalım sipariş.

Bencede çok fazla ve gereksiz bir para olmuş..Benimde önyargım var bu tür konularda marka olarak..Ama kardeşimde çok önerdiği ve yorumlardada iyi oldugu için gözü karartıp Arnica bora 5000 aldım yaklaşık 2 ay önce..

N11 den 260 tl ye almıştım.Kesinlikle dehşet bir süpürge beni çok şaşırttı...uzun uzun yazmaya gerek yok tek birşey döyleyeceğim eşim"biz bugüne kadar evi süpürmüyormuşuz aslında,şuana kadar ev için aldığın en iyi şey bu süpürge" dedi ...

....Bence iade olanagın varsa iade et bu süpürgeden al 750 tl cebinde kalsın..kolay kolay birşey önermem ben pek ama bunu öneriyorum açıkcası.

İnşalah sizin süpürgeniz benim eski süpürgem,Arnica Hydra gibi cıkmaz. Şu an her ev süpürmede 5 - 6 kez dağılıyor yap boz gibi bişey oldu anlıyacağın.(süpürge 5. yılında, 2 yıldır süpürgenin sağını solunu bantlıyorum.Hele bir hepa filtre kapağım varki evlere şenlik )Arada birde bu http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/fakir-duplex-cyclonic-kirmizi-2in1-dik-sarjli-su-129196478 ürünü yedik alalı 1 yıl oldu. 200 tl ustu para vermiştim şarj tutmaz oldu, tozu içerde tutan plastik kırıldı tozu çekip süpürgeyi ters cevirmen gerekiyor yoksa tozlar yere saçılıyor.Şu an bunuda kulanamıyoruz anlıyacağın.

Arnica nın şuana kadar başka hiçbir ürününü kullanmadımda almadımda açıkcası.Bu bora 5000 nide öneri ve araştırma sonrası şanıma artık diyerek aldım.

..Diğer model belki daha düşük kalitedir yada aradan geçen senelerde kalitesini yükseltmiştir bilemiyorum..Ama bu süpürgesi kesinlikle çok güçlü ve parça kalitesi beklediğimden çok iyi.Hele dönen bir başlığı varki resmen sanki ayrı bir elektirikli motor varmış gibi içinde dönüyor hortumu vs parçası oldukça sağlam malzeme kısa sürede bozulacak gibi dırmuyor pek..Ama uzun vadede tecrübem yok henüz...Fakat şuan olsa yine tereddütsüz alırdım bu fiyata..

ben de 3 senedir 4000 kullanıyorum, gayet iyi süpürgeler 4000 ve 5000
    kovasını hemen temizlemek gerekiyor yalnız, yoksa koku yapıyor.

• 14 ekimde 80TL creative fatality gaming kulaklık aldım :D normal satış fiyatı 110-120 civarı olan bir üründü...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.