Şimdi Ara

Medal of Honor Multiplayer Beta Ön İnceleme (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
15.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaş her oyun cod a benziyor diyor cod öbürlerine benzemesin sakın?
  • oynamadım ama yorumlara bakılırsa bu oyun fosso :) ama benim bu ana kadar oynadığım en iyi moh oyunu moh airborne dir .belkide bu ana kadar oynadığım en iyi 2.dünya savaşı oyunuydu verdiğiniz parayı sonuna kadar hakediyor moh airborne
  • oyun gerçekten türe hiçbir yenilik getirmemiş.sadece bilindik fps oyununu ea ve medal of honor box coverı ve lisansı altında toplamış.açıkça söyleyeyim ben oyunun betasını oynamadım,ama oyun çıkar çıkmaz gidip alacağım.çoğu moh serisini oynadım ve göze hoş görünüyor.daha düzeltirler gibime geliyor.dice iyi online altyapı kuruyor.onun dışında,ben türe yenilik gelmesini falan da istemiyorum.bilindik olsun.moh tam bana göre bir oyun olucak
  • Oyunun sadece tanıtım videolarını izlemişliğim ve yapılan çoğu yorumları takip etmişliğim ve edindiğim bilgileri de birleştirdikten sonra bir kanıya varmışlığım var; Bu oyunu sadece battlefield 3 betasına üye olabilmek için almak daha mantıklı gibi:) he arada canınız sıkılır da iki adam vurup stres atar çıkarım diyorsanız hazır keyde var yaparsınız yani kısıtlama yok :p.. beta olayını da bad company 2 oyuncusu olarak oyun menüsündeki alt yazıdan okumuştum :) tabi oyunun beta aşaması bittikten sonra nasıl olur orası tartışılır
  • oyunu aldım ps3 e takır takır oynuyorum oyun fenaa.
  • hayatımda oynadığım en zevkli oyun medal of honor serisidir...call of duty ye gelirsek call of duty nin en iyi oyunu 1 2 ve 4 dür.. ondan sonra cılkı çıktı.. ea her zaman ezer..
  • quote:

Orijinalden alıntı: isimsizpost

MW2 tam bir hayal kırıklığı daha doğrusu Killstreak kasma oyunu grafiklerde gelişme yok iyi ki dağıldı firması yoksa aynı oyunu 2-3 defa daha önünüze koyarlardı sizde yerdiniz afiyetle özenti oyuncular sizi
    COD4 ün nesi eksik ki neden bıraktınız sorusu geliyor aklıma sadece

Adam noktayı koydu beyler, dağılın.

Kendisi 5 Killstreak yapamıyordur biz ayrılalım o devam etsin
  • moh coda kendini benzetmeye calıstıgı filan yok oyun ilk seriden beri aynı sekil zaten birbirlerine benziyorlar. ama bir cok oyun daha var bu sekil birbirine benziyen.

b
  • bı ara bc2 mı moh mı dıye cok dusundum. yemın edıyorum 1 saat rafın onunde 2 elımde bu oyunlar bekledım kaasıyer uyandırdı beni bc2 yı secmıstım. pısman deyılım ama sımdı olsa moh derım. deyısıklık olurdu.
  • İkisini de orjinal aldım hiç de pişman değilim. İkisi de çok zevkli, çok farklı.
  • konu hortlamış. MOH un multisi BC2 den güzel ama siz yinede alın MW2 bakın keyfinize.

bi kere MW2 deki gibi perk sistemi gelmediği sürece bu oyunlar hep geri kalır. MOH un grafikleri silah sesleri MW2 den belki daha güzel ama en önemli şey olan oynanış MW2 kadar ii değil.
  • Multiplayer mod biraz zayıf kalmış,silah seçenekleri kısıtlı,sniper'lar çok kötü,level atlama şekli değişik vs. Multisi için puanım 10 üzerinden 7
  • oyunu oynayamadım ama ekran görünütülerine bakar güzel diyebilirim.
  • İzlenim olarak iyi daha oynama fırsatım olmadı.
  • Addroa kullanıcısına yanıt
    daha kaç kere daha aynı cümleyi yazacaksın çok merak ediyorum?
  • Berbat bir oyun
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.