Şimdi Ara

Medal Of Honor BETA 2010 -Test-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyunun betası bugün aktif oldu, elimde 1 tane fazladan key var isteyene verebilirim, bad company 2 yi yapan şirket yapmış ama optimizasyon ondan çok daha iyi bence.Oyunun api si DX10.

Cpu: 3,6 Ghz Quad
    Vga: GTX260
    Driver: 257.21 WHQL

sslerdeki değerler sırasıyla: gpu kullanımı , video belleği kullanımı , fps

Bunlarda başka bir bölümden Fraps ile alndı o yüzden resim kalitesi biraz daha düşük, grafikler gerçekten çok güzel üstelik sistemi kasmıyor:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Chucky- -- 21 Haziran 2010; 22:31:45 >

• beta için key mi gerekiyomuş :S
    ben alabilirim duruyosa..
  • İnceleme için teşekkürler. Oyunda havok var sanırım. Yalnız o ağaç Dx7' den kalma kağıt gibi.
  • yine mi 2. dünya savaşını anlatıyorlar yoksa modern birşeyler varmı oyunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elophidae

yine mi 2. dünya savaşını anlatıyorlar yoksa modern birşeyler varmı oyunda.

bu multiplayer demo olduğundan konu yok sadece çatışıyoruz Oyunun fragmanını izlediysen konu hakkında az buçuk bilgi sahibi oluyorsun, cod daki gibi aksiyon dolu sürükleyici birşey olacak gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkep

beta için key mi gerekiyomuş :S

Keyi , forumdan bir arkadaşa verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Chucky-

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkep

beta için key mi gerekiyomuş :S

Keyi , forumdan bir arkadaşa verdim.

Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elophidae

yine mi 2. dünya savaşını anlatıyorlar yoksa modern birşeyler varmı oyunda.

Modern savaş, benim asıl beklediğim oyun CoD Black OPS.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 21 Haziran 2010; 11:25:30 >
  • Grafikler çamur gibi be hacı nesini test ediyorsunuz bunun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Grafikler çamur gibi be hacı nesini test ediyorsunuz bunun.

Belki ss den öyledir ama oyun grafiği çok güzel geldi bana, medal of honor, crysis 2 , cod black ops , mafia 2 bunların hepsi bomba olacak.
  • Oynanış olarak nasıl hocam biraz bilgi verebilir misin? Sürükleyici mi? Daha deneme fırsatım olmadı o yüzden soruyorum.
    Ne zaman çıkıyor oyun?
  • ağaçlar gta san ı andırıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hapocod -- 21 Haziran 2010; 11:38:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Kubilay

Oynanış olarak nasıl hocam biraz bilgi verebilir misin? Sürükleyici mi? Daha deneme fırsatım olmadı o yüzden soruyorum.
    Ne zaman çıkıyor oyun?

Oynanış çok güzel, medal of honor airborn u oynadıysanız onun gibi diyebilirim.Konu hakkında birşey söyleyemiyeceğim çünkü multiplayer beta yani konu yok sadece online çatışılıyor.Konuyu full sürümde görürüz artık.
    Çıkış tarihi 12 Ekim 2010
  • quote:

Orijinalden alıntı: hapocod

ağaçlar gta san ı andırıyor

Cod yada moh gibi savaş oyunlarından bir crysis deki gibi çevre detayı beklemeyiz zaten , bizim aradığımız oynanış ve aksiyon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Chucky-

quote:

Orijinalden alıntı: .Kubilay

Oynanış olarak nasıl hocam biraz bilgi verebilir misin? Sürükleyici mi? Daha deneme fırsatım olmadı o yüzden soruyorum.
    Ne zaman çıkıyor oyun?

Oynanış çok güzel, medal of honor airborn u oynadıysanız onun gibi diyebilirim.Konu hakkında birşey söyleyemiyeceğim çünkü multiplayer beta yani konu yok sadece online çatışılıyor.Konuyu full sürümde görürüz artık.
    Çıkış tarihi 12 Ekim 2010

Teşekkürler, airborne u oynadım. Cod gibi olmasa da keyif verdi, ne de olsa eski gözağrım

• grafikler teknik olarak değil ama dizayn olarak çok kötü anlayabildiğim kadarıyla... bu da beta olmasıyla alakalı olmalı, oyunun tam sürümünde detaylı, "eye candy" denen olayları eklenmiş BC2 tarzı grafikler görürüz muhtemelen.
  • Oyun BC2 ile hemen hemen aynı,grafikler iyi hoş ama özellikle multiplayer olarak oynanabilirliği cod serisi kadar guzel değil,Single'ı tutar
  • fena değil, beta olmasına rağmen oyun akıcı
  • Bildiğin BC2 lan bu
  • Şöyle mw serisi gibi birşey olsa konusu falan sürükleyici olsa da oynasak. Eskiden fifa 99, cod ve moha oynardık.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.