Şimdi Ara

Mecool Km9 Kullanıcıları Konusu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.794
Cevap
82
Favori
175.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada, aynı fiyata beelink GT1 mini varken,neden bu cihazı tercih ediyorsunuz? hiç değilse az birazda olsa yazılım desteği var beelink'te...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada Hulk 3C Store KM9 fiyatına zam yapmış talep artınca $58.65 olmuş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thuglife -- 26 Kasım 2018; 15:14:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thuglife

Bu arada Hulk 3C Store KM9 fiyatına zam yapmış talep artınca $58.65 olmuş :)
    Dahada yükselecek bu cihaz

• Arkadaşlar iptv konusunu lütfen özelden konuşun. Adminler görürse konuyu kaldırırlar. IPTV paylaşımı yasak forumda.
    Bu arada şu videoyu buldum daha evvel paylaşıldı mı bilmiyorum.
    4K desteklediğini buradan alan arkadaşlardan biri de söylemişti. Videoda test mevcut. Ayrıca cihazın HDCP 2.x destekli olduğu da kesinleşti. Freaktab'de ekran görüntüsü mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: abyss_ati

Bu arada, aynı fiyata beelink GT1 mini varken,neden bu cihazı tercih ediyorsunuz? hiç değilse az birazda olsa yazılım desteği var beelink'te...
    Beelink GT1 MINI nerede 55-60 USD seviyelerinde satılıyor?
  • quote:

Bu arada, aynı fiyata beelink GT1 mini varken,neden bu cihazı tercih ediyorsunuz? hiç değilse az birazda olsa yazılım desteği var beelink'te...
    GT1 mini de Google Widevine L1 sertifikası yok. NETFLIX yüksek çözünürlükte açmaz. Mecool larında yazılım desteği fena sayılmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasrhere

herkese merhaba bir süredir bu konuyu takip ediyorum.birkaç sorum olacak. android tv almak istiyorum.bu boxu almak dahamı mantıklı normail bir tv alıp birde ip tv ile futbol yayınları nasıl izleniyor yardımcı olabirseniz sevinirim.bu işte yeniyim buradan yada özelden paylaşımlar çok işime yarayacak teşekkürler
    KM9 tam bir F/P ürünü. İndirimler bitmeden almak gerekir. Yoğun talep gördüğü için fiyatları yükselir.
  • BuZZLuCK kullanıcısına yanıt
    Mecool Km9 Kullanıcıları Konusu

• quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

GT1 mini de Google Widevine L1 sertifikası yok. NETFLIX yüksek çözünürlükte açmaz. Mecool larında yazılım desteği fena sayılmaz.

Alıntıları Göster
    Olay Netflix yani.netflix ile işim olmadığı için ona dikkat etmedim hiç ama genede tercih etmezdim.yazilim desteği fena değil dediğin,2-3 abudik gubidik şeyi duzelttikleri yazılım veriyorlar,sonra gerisi yok.kritik bir hata varsa cihazda çöp oluyor.

Bir çok böyle OEM cihaz alıp-satinca akillandim artık,belli markaların ürünlerine yöneliyorum...

• Gönderici göndermeye başladı galiba banada böyle mesaj geldi.Yılbaşında elimizde olur herhalde süre bu kadar uzun sürmez inşallah

Mecool Km9 Kullanıcıları Konusu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Olay Netflix yani.netflix ile işim olmadığı için ona dikkat etmedim hiç ama genede tercih etmezdim.yazilim desteği fena değil dediğin,2-3 abudik gubidik şeyi duzelttikleri yazılım veriyorlar,sonra gerisi yok.kritik bir hata varsa cihazda çöp oluyor.

Bir çok böyle OEM cihaz alıp-satinca akillandim artık,belli markaların ürünlerine yöneliyorum...

Alıntıları Göster
    Beelink, AZW diye bir üretici tarafından üretiliyor. Mecool un farklı üreticileri var fakat Mecool larda yaşanan kronik bir sorun yok.
    Beelink in kalitesi Mecool dan yüksek. Mecool un yazılım desteği iyi sayılır. Çöp olan Mecool görmedim bugüne kadar.

Biz de belli marka ve modeller üzerinden gidiyoruz.

• abyss_ati A kullanıcısına yanıt
    İşte birilerinin tercih etmediği özelliği birileri en önemli seçim kriteri gördüğü için bu cihazı alıyorlar

Misal ben sırf Netflix ve güçlü donanımı için aldım. Fiyatı da çok uyguna geldi.

Beelink cihazı 20 dolarda dese almam çünkü işime yaramaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: srvngrc

Arkadaşlar iptv konusunu lütfen özelden konuşun. Adminler görürse konuyu kaldırırlar. IPTV paylaşımı yasak forumda.
    Bu arada şu videoyu buldum daha evvel paylaşıldı mı bilmiyorum.
    4K desteklediğini buradan alan arkadaşlardan biri de söylemişti. Videoda test mevcut. Ayrıca cihazın HDCP 2.x destekli olduğu da kesinleşti. Freaktab'de ekran görüntüsü mevcut.

KM9 un apk ile NETFLIX i ULTRAHD (3840 X 2160) açtığı kesinleşti. 5.1 ses durumu doğrulanmadı..
    Demek ki kutudan çıkan HDMI, HDCP 2.2 protokolünü destekliyor. Adamlar root işini de halletmişler apk yi yükleyince doğrudan NETFLIX 4K.

• abyss_ati A kullanıcısına yanıt
    2GB RAM yeterli mi o da var?
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Chromecast yok yazmış açıklamalara bu kötü oldu.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.