Şimdi Ara

Mecool Km9 Kullanıcıları Konusu (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.794
Cevap
82
Favori
175.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: namecity

Kurulum kısmını halletim.Cihaz açıldı.(Tekrar açarken sdcard ve usb yi çıkardım.) Magisk manager kurdum.şimdi ne yapmam lazım tv+ ta root hatası almaya devam ediyorum.
    Mecool Km9 Kullanıcıları Konusu

Resimde bende magisk yüklü değil yazan yerde sende yüklü olması lazım sonra aşağıdaki safetynet kontrolü yaptığında cts profile false basickintegryty True olması lazım bunlar oluyorsa yan menü açılıyor oradan arkadaşların dediği gibi magisk hide seçip tv+ İn yanındaki kutucuğa tik koyup uygulamadan çık cihazı yeniden başlat tv+ tüm kanallar açılması lazım
    Ben daha sonra biraz kurcaladım bein connect izleyebilmek için cts profile de True olması gerekiyor kurcalarken magisk gitti tekrar yüklesemde kuramıyorum fakat tv plus tüm kanalları izleyebildim için uğraşmadım daha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: stacx

@crasy 'nin paylaştığı işlemleri yaparsanız çözersiniz. Bende de aynı durum vardı. Belgesel kanallarını izleyebiliyorum artık.
    Google play deki tv+ sürümünde belgesel kanalları görünmüyor bende aptoide deki sürümde tüm kanallar var fakat o sürümde tv box a uyumlu değil ekran dik oluyor. Siz belgesel kanallarını nasıl izliyorsunuz

• Puhu TV uygulamasini KM9'a indirdim fakat uygulamaya giriş yapılamıyor. Puffin Browser ile Puhu TV internet sitesi üzerinden dizi izlemeye çalıştığımda "yayın hakları sebebiyle ülkenizden izlenemiyor" gibi bir uyarı verdi. Halbuki Türkiye'deyim. KM9 ile Puhu TV üzerinden nasıl dizi izleyebilirim?

• crasy C kullanıcısına yanıt
    Play'deki 2.2.0 sürümünü kullanıyorum. Kanalların neden görünmediği hakkında bir fikrim yok. Root engelini aşmak için uygulamalar denerken tv plus'ı bir çok kez silip yeniden yükledim fakat bahsettiğin durumu hiç yaşamadım.
    Bende safety.net kontrolünü yapamıyor.Bağlantı hatası gibi bir hata veriyordu.Akşam eve geçince magisk güncelleyeceğim.Tekrar buraya yazarım.
    Teşekkürler
  • hamemo kullanıcısına yanıt
    Ben puhu tv yi sorunsuz kullanıyorum. vpn kullanıyor olabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Agronur17

Ben puhu tv yi sorunsuz kullanıyorum. vpn kullanıyor olabilir misiniz?
    TV Box'ta VPN yüklü değil hocam. Dün Puhu TV'nin apk'sını yükleyip açmaya çalıştım, yine aynı hatayla karşılaştım. Sorunu nasıl çözeceğimi bilmiyorum şuan?
    Tamamen bu ekrandaki gibi oldu.basicintegrity nasıl true yapabilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamemo

TV Box'ta VPN yüklü değil hocam. Dün Puhu TV'nin apk'sını yükleyip açmaya çalıştım, yine aynı hatayla karşılaştım. Sorunu nasıl çözeceğimi bilmiyorum şuan?

Alıntıları Göster
    Ben de puhu tv kurulu, kumanda ile kontrol edebiliyorum. Sanırım aptoide tv den kurmuştum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: namecity

Tamamen bu ekrandaki gibi oldu.basicintegrity nasıl true yapabilirim.
    Hocam magisk yüklü değil yazıyorsa hiç bir ayar yapamazsın senin onu çözmen lazım twrp de kurulumun olmamış gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: frux

Ben de puhu tv kurulu, kumanda ile kontrol edebiliyorum. Sanırım aptoide tv den kurmuştum.

Alıntıları Göster
    Bende ilk önce Puhu TV'yi Aptoide üzerinden kurmuştum, bahsettiğim hata ile karşılaşınca apk'sini kurdum. Yine aynı hata ile karşılaştım. Nasıl bir çözüm yolu izleyeceğim bilemiyorum. Kafam karıştı gerçekten.

Bende normal play storedan kurulu olan düzgün çalışıyor.

uygulama ayarlarına girip depolamadan iç dosyalarını ve cache dosyalarını silip o şekilde kurun. puffin de kendine göre proxy vs kullanıyorsa sizi tr dışından görebiliyor olabilirler. yada sanal gps uygulaması falan kullanıyorsanız o problem çıkarabilir.
    Ülke hatası vermesinin sebepleri ya proxy ya vpn ya da sanal gps programları olabilir.
  • Google Play üzerinden Puhu TV'yi yükledim yine uygulamaya giriş yapamadım. Fakat hesabıma giriş yapmadan "Şahsiyet" dizisini açtım, açıldı ve izleyebildim.

Puhu TV üzerinden hesaba giriş yapmadan dizi izlenebiliyor mu bilmiyorum ama bu şekilde dizi izleyebildim.

Yardımlarınız için teşekkür ederim.
  • Merhaba arkadaşlar
    103 sayfa yazı yazmışız, Bu kadar değerli forumdaş arkadşalarım bu cihaz ile içli dışlı olmuş.
    Ama gördüğüm kadarı ile Netflixe kimse çözüm bulamamış. 540p ile herkes idare ediyor sanırım.

Umarım bu topluluk bu konuyu en kısa zamanda çözer. Bende çok fazla denemeler yaptım ama nafile :d full hd, 4k çalışmadı.
  • km9 sahibi olmak veya forumda bu konuda yazmak, herhangi bir sorumluluk altında bırakmıyor hiç bir üyeyi. yani hiç bir üye netflix'i hd izletecek bir çözüm bulmak durumunda veya zorunda değil. zaten çözüm gelirse yabancı programcılardan vb. gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 21 Şubat 2019; 18:56:23 >
  • Bende normal ses kontrollü olmayan kumanda var,bu kumandanın yerine bişey kullanılabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: gahmetk

Bende normal ses kontrollü olmayan kumanda var,bu kumandanın yerine bişey kullanılabilir mi?
    http://s.aliexpress.com/ArUzIvIv
    Böyle bir kumanda işinizi görür. Mause gibi de kullanılabilir.

Puhu tv ye giriş yapmadan şahsiyeti bitirdim.sıkıntı olmuyor izlerken.sadece hangi bölümde kaldığını unutmaman gerek :)

• Ben netflixi hiç izleyemiyorum. 540p olsa o da iyi. peşinde koştuğumuz L1 sertifikası bizim kabusumuz oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Agronur17 -- 23 Şubat 2019; 14:1:41 >
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.