Şimdi Ara

Meclis başkanlığı: Netflix Yavaşlatıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Haber Global isimli kanalda herkes evde diye internetin yavaşlatıldığı bahane edilerek Meclisin Netflix i yavaşlattığı söynenildi, web de kaynak bulamadım ama

CB netflix e youtube vs karşı olduğunu ima etti ( dijital hizmet vergisine ve kârdan pay'a rağmen %7.5)

VPN ile netflix e girdiğimde daha yüksek bitrate alıyorum bu haberleri doğrular nitelikte
    Sizde durum nasıl ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Meclis Başkanlığı icra makamı mı ki, Netflix yavaşlatıldı diye açıklama yapsın ? Yani böyle açıklamaları icra makamı yapar. Ya da mecliste gurubu bulunan siyasi partilerin bu konuyla ilgilenen sözcüleri, "böyle bir yasa çıkarma niyetimiz var/hazırlığımız var" diye açıklama yapabilir. Ancak her durumda, alınan kararlar uygulanmak üzere, icra makamı aracılığıyla, ilgili devlet birimlerine talimat olarak iletilir.

Kişilik haklarına saldırı yapıldığı her platformda, platformun bu saldırılara karşı, devletin ilgili birimleriyle iş birliği yaparak, kişilik haklarının korunmasına katkı yapması gerekmektedir.

Platformlar iş birliği yapmazsa, başta uluslararası sözleşmeleri de çiğnemiş olurlar ki, bu durumda platformların mevcudiyeti ve yasallığı tartışılır hale gelir. İşte onun içindir ki, dünyanın neresinde olursa olsun, platformlar devletlerle tam işbirliği içinde hareket ederek, yasaları çiğneyenler hakkında, ellerindeki mevcut verileri devletlerle paylaşmak zorundadır.

Benim netflix üyeliğim yok. Ancak windows PC'den birkaç fragman seyrettim şimdi. 4k fragmanlarda çözünürlük gayet güzel.

• TBMM içinde yavaşlatmışlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Netflix 4K 15.25mbps idi.
    Corona olayından beri 4K 7.62mbps.
    Burada müşteri mağdur oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Torrent e dokunmasınlar da.
  • bu meclisin, bu siyasetçilerin bir gün halka bir tane yararını okusam kafamı kırıcam.

niye var lan bu adamlar. her gün kötü haber, her gün engellemeler, her gün kötü olaylar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 3 Temmuz 2020; 10:58:59 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.