Şimdi Ara

Mean Streets of Gadgetzan (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
345
Cevap
0
Favori
6.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: bob_marley_232

quote:

Orijinalden alıntı: Lord De Seis

Android fiyatı 105 tl idi 40 pack. Şimdi 50 dolar yapmışlar adiler. 170 liraya geliyor.

Alakası yok şuan hala 105 TL androidde. Masaüstü yada vpn aracılığı ile bağlanıyorsanız bu yüzdendir.
    Şuanda 40 pack hala 105 TL androidde.

Bu arada adiler dediğiniz şirket zaten 40 pack'i kendi ülkesinde de 50 dolara satıyor.

Benim gmail adresim ülke olarak ABD seçiliymiş ondan öyle çıkıyormuş. Türkiye yaptım düzeldi.

• Bana da dün 2 tane birden Kazakus çıktı. Biri toz oldu tabi.

28K dust var sizce şunu kesin yap diyeceğiniz legend yada epic kartlar neler?

Yoksa meta oturana kadar biraz daha beklemek mi lazım.
  • Bruce Dickinson kullanıcısına yanıt
    wild hiç denemedim çıktığından beri. Secret pala kanser hunter filan çoktur diye bulaşmadım hiç. Bakayım nasılmış.
  • şuan oyunda baya eğleniyorum reno mage oynuyorum kendi çapımda yaptığım düzenlediğim.deck kesinlikle stabil değil ama bi okadarda eğlenceli.smorc warrior a karşı direkt kaybediyorum earylsi çok zayıf deck imin.

amma gel gelelim zevkli kısmına decke madam goya ve manic soulcaster koydum.reno ile alexi döndürüp döndürüp duruyorum.2-3 defa reno 2 defa alex atınca baya zevk aldım açıkçası.duplicate li giantlı dönemi anımsattı.karazhan advanture um yok onuda alım arcane giantlı duplicate giant benzeri birşeyler yapmaya çalışıcam.

[sizer]Mean Streets of Gadgetzan
    [sizer]Mean Streets of Gadgetzan

• [sizer]Mean Streets of Gadgetzan

Secret mage inanılmaz keyifli püf noktası secret oynarken önce mirror ardından potion of polymorph oynamanız bu sayede adamın minyonu çalıp daha sonra o minionu 1/1 yaparsınız az önce miracle rogue ile oynadım gadgetzan auc attı spelleri hazırlamış elinde arka arkaya döşemiş hızlıca minion koyun olunca tüm speller patladı elinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maul* -- 3 Aralık 2016; 18:39:7 >

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.