Şimdi Ara

me176cx hafiza karti bozulma olayi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • asus me176cx 8gb tablette 32gb team marka sd kart kullaniyordum. tablet rootlu ve link2sd programi yukluydu. hersey gayet normal giderken tablet hafiza kartini gormemeye basladi ve sd karta tasidigim tum programlar uctu. (link2sd otomatik sd karta yukleme secenegi acikti) simdi o sd karti ne pc ne mac ne de tablet okuyor. sd karti bilgisayara taktigimda (sd adaptorle) hicbirsey olmuyor.. mac de diskutil win de yonetim den ulasilan disk yoneticisi karti gormuyor dolayisiyla yeniden partition da yapamiyorum. tablete baska sd kart takinca taniyor. bu sd kartin bozulmasina link2sd neden olmus olabilir mi? yoksa sd kartin zaten bozukacagi vardi bundan mi oldu diye merak ediyorum. (sd kart 20 gunluk) karti bir sekilde bilgisayara okutup yeniden kurma ihtimalim var mi? link2sd kullanan ve basina boyle birsey gelen var mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• partition mini tool kullanıp bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

partition mini tool kullanıp bakın.

Yok hocam mini tool filan görmüyordu hiçbiri. Garantiden değiştirdim. Ama diğerini a101 den almıştım garantisi yok dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 28 Mart 2015; 18:17:15 >
  • Gecen bende 8gb bozup çöpe attım bu cihazda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.