Şimdi Ara

McAfee ile yaşadığım sorun [çözüldü] [Teşekkürler]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • parayı ödeyene kadar her şey güzel ödedikten sonra bırakıp gidiyorlar. ürün anahtarını girmem gerekiyor ama twitter gibi karakterkısıtlaması koymuşlar. şifre karakter sayısından fazla. dolayısıyla sığmıyor. ürünü iade etmek istediğimde bunu internet üzerinden yapabilmem mümkün olmasına rağmen yok topluluk forumumuza bi bakın yok müşteri hizmetleriyle konuşun diyorlar. topluluk forumunda sorulara cevap bile veren yok müşteri hizmetleri numarasını aradığımda ise böyle bir numara yok diyor. sonra başka bir numara buldum o da sadece hafta ici açıkmış. yarına kadar bekleyeceğim. olmazsa tüketici hakem heyetine başvuracağım.

---------------------------------------------
    buraya da iletişim bilgilerini koyuyorum. başkasının başına gelirse belki işe yarar.
    ---------------------------------------------
    0800 448 824 157 (olmayan numara)

0216 282 15 74 (sadece hafta içi açık olan numara)

+1 214 872 5761 (yurt dışı olduğu için aranmıyor)

türkiye@mcafee.com

service.mcafee.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi milorde1 -- 30 Ekim 2018; 19:18:57 >

• Memnun kalmazsanız bilmem kaç gün içinde paranız iade gibi bir şey diyorlarsa ekran görüntüsünü alıp bankanıza başvurun. Yazmıoyorsa bile müşteri temsilcisine danışabilirsiniz. THH'den daha hızlı çözülür.
  • Bu gün pazartesi ve müşteri hizmetlerini aradım. Durumu çözdüler. Bu kadar ilgileneceklerini tahmin etmezdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba @milorde1

Firma karalamak kolay
    Başlık bile değişmemiş
    Özür bile dilenmemiş
    İyi firmaymış
    Tebrik bile edilmemiş

Güle Güle..
  • Hocam başlığı değiştirip konuyu editlersen iyi olur adamlar sorununu çözmüşler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tamamdır değiştirdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.