Şimdi Ara

MC Donalds' ta param çıkışmadı teyzeden Allah razı olsun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az önce Mc donalds'a Nagıt almaya gittim. Ne olduklarını anlamaya çalışırken yanıma bi teyze geldi bana Hamburgerlerin son kullanma tarihini sordu bende 2019 dedim. teşekkür etti teyze tatlı bi teyzeydi sonra kasaya geçti bende nagıtı alıp arkasından kasaya geçtim. teyze poşetleme yaparken nagıtım kasadan geçti kadın 11 tl dedi bende cebimdeki tüm parayı çıkardım 10tl çıktı. Yanıma 20 aldım sanıyodum meğer 10 almışım. o eminlikle kasaya gidipte para çıkmayınca dumur oldum tabi arkamda da sıra oldu hemen bende napıcagımı bilemedim geri verin baskasını alıcam dedim ama teyze araya girdi dur dedi ben 1 lirayı veriverem nolcek dedi. kasiyer kadın şaşırdı vericekmisin teyze dedi teyze nolcek canım veriverem şimdi dur bakem dedi çıkardı verdi. teyzenin hareketi çok hoşuma gitti bidaha kasada parası çıkışmayan olursa yardım etmeyi düşünüyorum teyzenin hareketi çok hoşuma gitti hiç beklemiyordum. İyiki böyle teyzeler hala var da insan yardımın önemini ve değerini anlıyor. Bir kez daha Türk insanıyla gurur duydum.

• mcdonalsdsta nuggetın kasadan geçti?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aha simdide para veren teyze cikti yandik beylwr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PORTOSS.

aha simdide para veren teyze cikti yandik beylwr

feed the trollz
  • ben paranın yerinde olsam neden köfteciye gitmiyoruz diye çıkışırdım, iyi çıkışmamış sakin paraymış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.