Şimdi Ara

MB Pro 13.3' Retina Late 2013 İçin Çanta Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
2.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, sırt çantaları çok hoşuma gidiyor fakat MB' yi işe giderkende götürüyorum. Takım elbise ile çok abes durur haliyle. Başka zamanlarda ise sırtıma almak istiyorum.

Elimde şu ürüne benzer bir ürün var ama 15.6" ler için. 13.3 içinde bi otarafa bi butarafa sallanıyor.

ÇANTA ÖRNEĞİ İÇİN TIKLA

buna benzer 13.3" için tavsiye edeceğiniz ürün var mıdır. Teşekkürler.

• Sadece laptop çantası istiyor olsaydınız MacBook için Thule Stravan Deluxe Attache derdim..Kullanmadım ama inceledim çok kaliteli.Benim görüşüm o kadar para verdiğiniz/verdiğimiz bir ürüne sağlam koruma yapmak lazım.Ucuza kaçmak olmaz diye düşünüyorum.Tabi fazla pahalısına da gerek yok.Ama linkteki ürün HP çanta çok da kaliteli değil gibi geldi bana.İncelemeden bilemem tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Sadece laptop çantası istiyor olsaydınız MacBook için Thule Stravan Deluxe Attache derdim..Kullanmadım ama inceledim çok kaliteli.Benim görüşüm o kadar para verdiğiniz/verdiğimiz bir ürüne sağlam koruma yapmak lazım.Ucuza kaçmak olmaz diye düşünüyorum.Tabi fazla pahalısına da gerek yok.Ama linkteki ürün HP çanta çok da kaliteli değil gibi geldi bana.İncelemeden bilemem tabi.

Haklisiniz hp cantanin boyutu buyuk geldi aslinda guzel bi tasarimi var dediginiz cantayi inceleyecegim. Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Geometric

case logic aldım ben 15 inç vaiom için. vaioyu sattım 13 inç pro alacağım ve o çantayla kullanmaya devam edeceğim. tavsiye ederim. case logicler çok kaliteli çantalar. takım elbiseyle de uyumlu olcağını düşünüyorum.

Case logic in tam olarak hangi modeli hocam ?

• Biraz önce D&R'dan;

LİNK 1

LİNK 2

aldım. Belki sana fikir verebilirler. Kılıfı diğer çantalarımla da kullanmak için, cihaz yüzeyi çok çabuk çiziliyor diye aldım. Postacı çantası ise hem ipad hem macbook'um ile uyum göstereceğini düşündüğüm için aldım. Gördüğüm kadarıyla merdiven altı saçma sapan internet siteleri hariç en uygun fiyat bu firmadaydı, bir de 50TL üstüne kargo bedava.

• Hayırlı olsun..Ama Kekşke mağazadan görüp inceleyip öyle alsaydınız.Hani daha yi olurdu.
    Çantayı ben de merak ettim şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kongor

Biraz önce D&R'dan;

LİNK 1

LİNK 2

aldım. Belki sana fikir verebilirler. Kılıfı diğer çantalarımla da kullanmak için, cihaz yüzeyi çok çabuk çiziliyor diye aldım. Postacı çantası ise hem ipad hem macbook'um ile uyum göstereceğini düşündüğüm için aldım. Gördüğüm kadarıyla merdiven altı saçma sapan internet siteleri hariç en uygun fiyat bu firmadaydı, bir de 50TL üstüne kargo bedava.

Hayirli olsun. Ben hala aklimdako gibi canta bulamadim. Yeri gelecek omzuma atacagim yeri gelecek sirtima alacagim. :)

• 2014 Mid 13" Retina Macbook Thule çanta ile kullanıyorum gayet şık çanta. Goggle isim ve model numarasını aratıp detaylı fotograflara ulasabılırsınız.
    http://www.vatanbilgisayar.com/catmpa113-apple-macbook-cantasi--13--eva--siyah.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydnsnr

http://www.troyestore.com/Tucano-Workout-MacBook-Pro-13-inc-Vertical-Canta-Bej-_23668.html

Aynen hocam bunu aldim bende :)

• MB Pro 13.3" Retina için sizce çantanın 15" olmasında sakınca var mı yoksa 13" mi alınmalı? Karar veremedim bir türlü..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urancan

MB Pro 13.3" Retina için sizce çantanın 15" olmasında sakınca var mı yoksa 13" mi alınmalı? Karar veremedim bir türlü..

13 al bence. Yoksa icinde sallanip duruyor

• ona gidicek çanta deridir başkası yalan
  • apple'ın sitesinde thule çanta var çok kaliteli malzemeye sahip sıvı ve darbe temaslarında oldukça başarılı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.